Şimdi Ara

Yeni Fiat Egea için günde 1000 kişi arıyormuş 🧐

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
5.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Fiat Egea için bayileri aradığımda hem listeye almadıklarını hemde günde 1000 kişi aradığını söylemeleri çok ilginç neden müşteri kaybediyorlar anlam veremiyorum acaba yeni yılda ÖTV düzenlemesi olacak o şekilde mi satışa çıkacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 yaşına gelmiş ahı gitmiş vahı kalmış feleğin çemberinden geçmiş 200 bine dayanmış kaç takla attığı belli olmayan corolla megane astra focuslara 120-130 bin lira istedikleri piyasada insanlar tabiki aynı paraya makyajlanmış 2021 model sıfır km C sınıfı sedan araca binmek ister günde 1000 kişinin araması az bile

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Yuh be arkadas. Allahin 1.6 motorlu 5.20i sine tam 100.000eur mu istiyorlar?

Kazığın daniskasi. Ederi max 70.000euro o arabanin.

• Bilgim yok ama genel bir tahmin de bulunabilirim, Türkiye de satılacak bir aracın 2021 model olarak satılabilmesi için 2021 de üretilmesi gibi bir zorunluluk var yani şuan üretilen araçları 1 ocakta satışa sunarlarsa 2020 model olacaklar, Fiat ise 2021 olarak satmak istiyor yeni Egeaları bu durumda en iyi ihtimalle Ocağın ikinci haftası satışa başlamasına neden oluyor.
    Biz de daha aralığın başındayız yani Fiat şimdiden sipariş alsa, yüklü miktarda 1,5 ay sonrasına sipariş almak zorunda kalır. Ve şuan hala daha güncel kasa satışında sıra bekleyenler varken her şey üst üste biner. Öncelikler karışır, organizasyon da zorluklar çıkar o yüzden bu topa girmeyip benim tahminim aracı Türkiye için üretime başladıktan sonra sipariş alacaklar.

• Galerici ve al satçılara peşkeş çekeceklerdir. Bize yok çekerler adiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sıra sıfır alıcak biri bile niye gitsin 2020 model alsınki 15-20 gün beklese 2021 model alır..

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Mercedes te durum daha da vahim
  • HAKTAN06 kullanıcısına yanıt
    Aegea doğrusu
  • Saymış mı?

• 10 yaşına gelmiş ahı gitmiş vahı kalmış feleğin çemberinden geçmiş 200 bine dayanmış kaç takla attığı belli olmayan corolla megane astra focuslara 120-130 bin lira istedikleri piyasada insanlar tabiki aynı paraya makyajlanmış 2021 model sıfır km C sınıfı sedan araca binmek ister günde 1000 kişinin araması az bile

• Hakkını verelim ki egea f/p konumunda. 125k ya miss gibi egea alınır. Kaldı ki 1.0 turbolar da acayip satacak. Bir model düşünün ki pazarın %13 lük kısmı onda. Egealarda hala karaborsa mevcut. Şshsi düşüncem %17 ye belkide %20 lere çıkabilir.

• Ben sero B kullanıcısına yanıt

1.0 motor hakkında bildikleriniz neler hocam. Nasıl bir motor, bu motorlu egeanın fiyatı ne olur? Sw kasaya gelir mi sizce?

• 1.0 motor 1.4 den 10 bin TL kadar pahalı olur. Düp takılabilir mi acaba
    Eğer takılabilir ise çok satar

Edit: 1.0 motor direkt enjeksiyonluymuş, LPG işi sakat yani, takılabilir ama hem pahalı hem sorunlu olabilir , dizele kayar müşteriler . Eğer 1.4 fiyatına satarlarsa dizelle arasındaki 35 bin TL farka tercih eder az km yapanlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkvan -- 13 Aralık 2020; 10:20:4 >
  • Galeriler ayrı bir işgüzar. Fakat piyasadaki hem ikinci eli hem sıfırı bu hale getiren o çok güvenilen bayiler. Hepsi ortaklaşa piyasayı bu hale getirdi. Hepsi ikinci el pazarıns giriş yaptı kapılar ardından. 2. Elde dehşet karlar yaptılar. Ne de olsa sıfır satılacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Yuh be arkadas. Allahin 1.6 motorlu 5.20i sine tam 100.000eur mu istiyorlar?

Kazığın daniskasi. Ederi max 70.000euro o arabanin.

Alıntıları Göster
    Max 50.000 euro

• Fiattan hep uzak duran ben şuan araç alacak olsam net egea 1.0 turbo kovalardım. Hem performanslı araç hem de çok kazandırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Fiattan hep uzak duran ben şuan araç alacak olsam net egea 1.0 turbo kovalardım. Hem performanslı araç hem de çok kazandırır.
    1.0 motor 3 silindir arabanın neresi performanslı hocam

• canlee89 kullanıcısına yanıt

Hiç vag grubunun 3 silindirli 1.0tsi aracına bindin mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

1.0 motor 3 silindir arabanın neresi performanslı hocam

Alıntıları Göster

Ford Puma 1.0 ecoboost kiraladım 2 gün. Ne olduğunu anlamdan araç 170 e çıkıyor. Sadece 0-100 ü iyi değil yüksek hızlarda bile iyi gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

1.0 motor 1.4 den 10 bin TL kadar pahalı olur. Düp takılabilir mi acaba
    Eğer takılabilir ise çok satar

Edit: 1.0 motor direkt enjeksiyonluymuş, LPG işi sakat yani, takılabilir ama hem pahalı hem sorunlu olabilir , dizele kayar müşteriler . Eğer 1.4 fiyatına satarlarsa dizelle arasındaki 35 bin TL farka tercih eder az km yapanlar .
    Şehir içi 7-8, şehir dışı 5.6 litre yakarsa bence gerek yok. 1.4 motor gibi çok yakarsa sıkıntı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.