Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.083
Cevap
150
Favori
710.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1259
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 150
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yargicc (608 mesaj) YSF_023 (346 mesaj) lojistisyen (314 mesaj) apokhan (285 mesaj) celebic (284 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3270 mesaj) Mobil (4738 mesaj) Tablet (345 mesaj) Mini (518 mesaj) Uygulama (442 mesaj) (6 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Aegea >> YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
Giriş
    539 Mesaj

Liste fiyatı tavsiye edilen şeklinde. Bu ifadeye göre istedikleri fiyata satmakta özgür gibiler ama emin de değilim.
    |
    |
    ZindanBaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj
    1.4 benzin lpg için selena hariç yağ öneriniz nedir acaba ? marka ve model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerede -- 17 Aralık 2020; 1:45:11 >
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj

Araştırmalarıma göre Tam uyumlu en kaliteleri sanırım bu ikisi bi sonrakinde bunlardan birisini kullanmayı düşünüyorum .
    |
    |
    sezerede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    60 Mesaj

Yetkili servis bile kitapçıkta yazılan marka yağı kullanmıyor... eğer garanti sorununuz yoksa özelliğine göre bir yağ seçebilirsiniz
    |
    |
    sezerede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4126 Mesaj
    Motul çok iyi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj

Bazı servisler kullanıyor öyle demeyin 😅 Ankara Kavaklıdere sağolsun Selenia kullanıyor .
    |
    |
    escaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4126 Mesaj

Fiat sayfasında açıklanan rakamlar tavsiye edilen fiyatlar.

Bayilerin fiyatları açıklanan fiyatlardan farklılık gösterebilir.

Mutlaka bir yerde bu yazıyordur.
    |
    |
    escaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4126 Mesaj
    Kafama takılan birşey var.
    Egea için açıklanan fiyatlar dışında
    2.el sitede ki fiyatlar arasında uçurum var.

Değerleme sitelerine bakıyorum orada da yüksek çıkıyor.

Araç bulunamadığı için mi bu fiyatlar böyle?

1.4 Mirror aklımdan geçiyor. Ancak Turbo motor gelecekse mutlaka bakmak lazım fiyatına.
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj

2.el fiyatları devamlı takip ediyorum . Yüksek yazanların çoğu ya tok satıcı yada gider mi fu fiyata diye yazanlar. Favorilere ekliyorum ya en sonunda fiyat çekiyor yada ilan süresi dolup ilandan kalkıyor. Değerini yazan araçlar ise 1 hafta içinde ilandan kalkıyor.

Direk alım yapan yerlerde ise durum çok farklı . Hem eski aracımda ( Linea ) , hem arkadaşımın Clio aracında ekspere gittiğinde olmadık sebeplerden fiyat kırıyorlar . Linea aracımı 1 günde arkadaşın Clio ise 1 hafta içinde satıldı . Sebebi makul ve mantıklı fiyat yazmak .
    |
    |
    _RuLazz_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    21193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MalamadreX

Bazı servisler kullanıyor öyle demeyin 😅 Ankara Kavaklıdere sağolsun Selenia kullanıyor .

İlk bakımı Kavaklıderede yaptırdım, opar kullandılar. 2. yi kartaşta yaptırdım onlar da opar kullandılar.

• Çavuş
    60 Mesaj

O zaman bakımda oraya geleyim 😅 geçen aracıma pütür uygulaması yapılırken gördüm, lukoil ve değişik bir marka varillerle yağ vardı, ordan 4-5 litrelik selenia bidonlarına koyup işlem tamamlanıyordu...
    |
    |
    MalamadreX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj

Söylediğiniz halde mi kullandılar . Servisler birşey söylenmezse opar kullanıyor . Ankara da Selenia kullanan sadece Kavaklıdere oldu hem de diğerlerine göre uygun fiyat aldım. 30 Kasım da bakıma girdim .
    |
    |
    MÜŞAVİR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    60 Mesaj

Aracın nette tavsiye edilen fiyatı 180 bin lira ise bayi 182 bin istiyorsa en basidinden ben olsam o bayiden araç almam, şimdiden fırsatçılık yapan bir bayi ileride araçla ilgili sorununuz olsa yine fırsatçılık yapar... böylelerine neden para kazandıralım
    |
    |
  • Yarbay
    4126 Mesaj

Hocam söylemek istediğim 1.4 Mirror şu an 152.900 indirimli 144.900 yazıyor. Bu fiyatlardan araç alan var mı ben onu merak ediyorum.
    |
    |
    MalamadreX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj

Araç alan çok da bayilerde araç yok maalesef . Şahsen iki ay önce ben elimdekini satıp alayım dedim sipariş bile almadılar.
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Ben de tavsiye edilen fiyat üzerinden aldım aracımı, 3 haftada teslim ettiler aracı alalıda 1 ay oldu.. mirror da sıkıntı var ama özellikle de dizelinde.. onun yerine urban plus aldım ben..
  • Yarbay
    21193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MalamadreX

Söylediğiniz halde mi kullandılar . Servisler birşey söylenmezse opar kullanıyor . Ankara da Selenia kullanan sadece Kavaklıdere oldu hem de diğerlerine göre uygun fiyat aldım. 30 Kasım da bakıma girdim .

Ne onlar sordu ne de ben söyledim. Onlarda rutin prosedüre göre opar kullandı, bakımdan sonra sorduğumda fiat bunu öneriyor, bunu kullanıyoruz dediler. (Opar için)

• Yüzbaşı
    274 Mesaj

Servise gitmeye devam edecekseniz aklınızda olsun . Ben Kavaklıdere de gittiğimde sordum hiç olmaz demediler fiyat farkı olur sadece dedi bende kabul ettim . Son bakım için düşünürsek dışarda 4 litresi 300 lira servis de 336 yazdı . Ama son servis bakımını yaptırdım. Sonraki bakımı dışarda yaptırıp motul yada liqui moil kullanmayı düşünüyorum .
    |
    |
    MÜŞAVİR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    142 Mesaj
    1.4 mirror bir aksilik olmazsa teslim alacağım. Bu hafta ödememi yaptım. Liste fiyatı üzerinden ekstra, bişey yok üzerinde. Yarın ya da hafta başı teslim. Ekim başı listeye isim yazdırmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4126 Mesaj

Ne kadara almılştınız?
    |
    |
    batini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Bitcoin Alım Satım
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.