Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.386
Cevap
172
Favori
896.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu kapatınca kontağı açtığımda uConnect tablet ekranı otomatik açılmıyor. Tuşa basıp açmam gerekiyor. Acaba ben mi yanlış yapıyorum?
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Yok haklısınız, o ayar ekranı komple kapatır, ben onu sorduğunuzu sandım. Sadece radyo için ayar yok maalesef. Ben de bir ara çok uğraştım olmadı.
  • themaster33 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Soruyu ben sormamıştım ama geri dönüşü ben yaptım. Asıl soru sahibi denerse belki aracında çalışır.

Ayarı açık tutuyorum, çünkü arabaya bindiğimde kontağı çalıştırınca ekran kendiliğinden açılsın istiyorum.

Ben çözüm olarak arabadan inmeden önce sesi en dibe kadar kısıyorum, araca bindiğimde sesi açıyorum.

Bu kadar basit bir şeyin illaki bir çözümü olmalı diye düşünüyor insan. Ama zamanla önemsememeye başladım.
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Ses kısma olayını düşünmemiştim, güzel çözüm walla.. Ben de öyle yapacağım 👍😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: themaster33

Yok haklısınız, o ayar ekranı komple kapatır, ben onu sorduğunuzu sandım. Sadece radyo için ayar yok maalesef. Ben de bir ara çok uğraştım olmadı.

Aynen tam olarak onu sormuştum sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morenno

Bayilerde son durum nedir? Teslimat süreleri nedir?

+1 bayilerde stok var mı özellikle Hatchbck için

• themaster33 T kullanıcısına yanıt

Hocam bu otomatik radyo menüsü nerede tam olarak bulamadım ben

• Arkadaşlar Fİat egea uyumlu bagaj organizatörü 1 takım(sağ ve sol) elimde vardır .Sadece İzmir de verilir. 50 tl. Bu kenarlardaki boşlukları göz haline getiriyor. İlgilenen pm

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevozgur -- 16 Aralık 2020; 9:39:21 >
  • Aracımı bugün teslim aldım. 1.3 hb urban plus. Ncak yanında verilen bazı kağıtlar da model olarak easy yazıyor. Sebebi nedir bi fikriniz var mı? YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

• le_tatative kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aracınız.. bende 1.3. Dizel hb urban plus aldım tam 1 ay oldu, benim aracımda da aynı kağıtlar var, sanırım orda türkiye için olan versiyondan bahsediyor, yurtdışı modellerine göre bizim urban plus aslında boş model gibi bişey oluyor...
  • escaba kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Mantıklı. Ben de acaba urban plus diye easy stil paketle falan mı karıştı diye merak etmiştim
  • Bazı bayiiler aracı liste fiyatından 1-2bin fazlaya satıyor normal mi bu arkadaşlar
  • ZindanBaba kullanıcısına yanıt
    Satamazlar, hatta size ekstra zorlayarak aksesuar bile satamazlar... eğer böyle birşey varsa fiat müşteri hizmetlerini arayıp bildirin...
  • ZindanBaba kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatı tavsiye edilen şeklinde. Bu ifadeye göre istedikleri fiyata satmakta özgür gibiler ama emin de değilim.
  • 1.4 benzin lpg için selena hariç yağ öneriniz nedir acaba ? marka ve model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerede -- 17 Aralık 2020; 1:45:11 >
  • sezerede S kullanıcısına yanıt
    Araştırmalarıma göre Tam uyumlu en kaliteleri sanırım bu ikisi bi sonrakinde bunlardan birisini kullanmayı düşünüyorum . YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

• sezerede S kullanıcısına yanıt
    Yetkili servis bile kitapçıkta yazılan marka yağı kullanmıyor... eğer garanti sorununuz yoksa özelliğine göre bir yağ seçebilirsiniz
  • Motul çok iyi.
    Bazı servisler kullanıyor öyle demeyin 😅 Ankara Kavaklıdere sağolsun Selenia kullanıyor .
    Fiat sayfasında açıklanan rakamlar tavsiye edilen fiyatlar.

Bayilerin fiyatları açıklanan fiyatlardan farklılık gösterebilir.

Mutlaka bir yerde bu yazıyordur.
  • 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.