Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.083
Cevap
150
Favori
710.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1259
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 150
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yargicc (608 mesaj) YSF_023 (346 mesaj) lojistisyen (314 mesaj) apokhan (285 mesaj) celebic (284 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3270 mesaj) Mobil (4738 mesaj) Tablet (345 mesaj) Mini (518 mesaj) Uygulama (442 mesaj) (6 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Aegea >> YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
Giriş
    517 Mesaj

Var garantisi. Şubatta aldım. Gerekli şartları karşılayan malzeme olduğu zaman garanti bozulmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tonodias kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    120 Mesaj

Hocam ben easy paket araç aldım . Şahsen araçta jant vs olsaydı diyorum ama bu benim biraz da kişisel bir isteğim . Ön ekran paneli + bt da olsa benim için daha güzel olurdu . Lakim bütçem bir tık dahi üstüne çıkamadı . Bence o fiyata alınır güzel eklentiler var ama siz istiyor musunuz ? Önemli soru bence burada .

Easy paket bir arabaya detaylıca bakıp eklentilerin neleri değiştireceğine bakarsanız daha güzel olur .

Tabi ben bu açıklamayı easy mi stil paket mi üzerinden yaptım . Siz sadece stil paket şu fiyat alınır mı sizce derseniz bence alınır ama da çok kişisel bir görüş .

|
    |
    Murat_5320 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2343 Mesaj

Cevap için teşekkürler.

Aslında urban plus bakıyordum lakin hiçbir bayide bu paket yok. Benzinli sadece easy stil paket var hep. Birazda fazla beklememek için tercih ettim. 25 aralıkta araç bayiye geliyor. Bakalım inş memnun kalırım.

|
    |
    Empirewashere kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    120 Mesaj

Gayet güzel seçim hocam ben de keşke bi stil paket urban olsaydı falan diye düşünüyorum bazen . Güzel günlerde kullanırsınız inşallah .

|
    |
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj
    Bayilerde son durum nedir? Teslimat süreleri nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1222 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Cevap için teşekkürler.

Aslında urban plus bakıyordum lakin hiçbir bayide bu paket yok. Benzinli sadece easy stil paket var hep. Birazda fazla beklememek için tercih ettim. 25 aralıkta araç bayiye geliyor. Bakalım inş memnun kalırım.

boş paket almada hertürlü memnun kalırsın biz de nisan da urban plus aldık 108k dan 140k ya çıktı araç.

bir kaç arkadaşım easy al napçan urbanı falan diyorlardı. iyi ki onları dinlememişim. hatta bazen mirror alsamıydım diye düşünüyorum:))) babam istemedi geri görüş kamerası vs. gereksizmiş. o yüzden almadım sırf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 11 Aralık 2020; 22:3:18 >
    |
    |
  • Çavuş
    76 Mesaj

Multimedya kitinin ayarlarında otomatik radyo diye bir yer var oradan kapatabilirsiniz
    |
    |
    Scorpion28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj

Onu kapatınca kontağı açtığımda uConnect tablet ekranı otomatik açılmıyor. Tuşa basıp açmam gerekiyor. Acaba ben mi yanlış yapıyorum?
    |
    |
    themaster33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    76 Mesaj

Yok haklısınız, o ayar ekranı komple kapatır, ben onu sorduğunuzu sandım. Sadece radyo için ayar yok maalesef. Ben de bir ara çok uğraştım olmadı.
    |
    |
    Nemesis-Prime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj

Teşekkür ederim hocam. Soruyu ben sormamıştım ama geri dönüşü ben yaptım. Asıl soru sahibi denerse belki aracında çalışır.

Ayarı açık tutuyorum, çünkü arabaya bindiğimde kontağı çalıştırınca ekran kendiliğinden açılsın istiyorum.

Ben çözüm olarak arabadan inmeden önce sesi en dibe kadar kısıyorum, araca bindiğimde sesi açıyorum.

Bu kadar basit bir şeyin illaki bir çözümü olmalı diye düşünüyor insan. Ama zamanla önemsememeye başladım.
    |
    |
  • Çavuş
    76 Mesaj

Ses kısma olayını düşünmemiştim, güzel çözüm walla.. Ben de öyle yapacağım 👍👍
    |
    |
    Nemesis-Prime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2406 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: themaster33

Yok haklısınız, o ayar ekranı komple kapatır, ben onu sorduğunuzu sandım. Sadece radyo için ayar yok maalesef. Ben de bir ara çok uğraştım olmadı.

Aynen tam olarak onu sormuştum sağolasın

|
    |
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Morenno

Bayilerde son durum nedir? Teslimat süreleri nedir?

+1 bayilerde stok var mı özellikle Hatchbck için

• Yarbay
    2406 Mesaj

Hocam bu otomatik radyo menüsü nerede tam olarak bulamadım ben

|
    |
  • Yarbay
    3010 Mesaj

Arkadaşlar Fİat egea uyumlu bagaj organizatörü 1 takım(sağ ve sol) elimde vardır .Sadece İzmir de verilir. 50 tl. Bu kenarlardaki boşlukları göz haline getiriyor. İlgilenen pm

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ed/97/5b/ed975b26cd1b91a8e2d90f6cd498aabc.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevozgur -- 16 Aralık 2020; 9:39:21 >
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    Aracımı bugün teslim aldım. 1.3 hb urban plus. Ncak yanında verilen bazı kağıtlar da model olarak easy yazıyor. Sebebi nedir bi fikriniz var mı?

• Çavuş
    60 Mesaj

Hayırlı olsun aracınız.. bende 1.3. Dizel hb urban plus aldım tam 1 ay oldu, benim aracımda da aynı kağıtlar var, sanırım orda türkiye için olan versiyondan bahsediyor, yurtdışı modellerine göre bizim urban plus aslında boş model gibi bişey oluyor...
    |
    |
    le_tatative kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj

Teşekkürler hocam. Mantıklı. Ben de acaba urban plus diye easy stil paketle falan mı karıştı diye merak etmiştim
    |
    |
    escaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj
    Bazı bayiiler aracı liste fiyatından 1-2bin fazlaya satıyor normal mi bu arkadaşlar
  • Çavuş
    60 Mesaj

Satamazlar, hatta size ekstra zorlayarak aksesuar bile satamazlar... eğer böyle birşey varsa fiat müşteri hizmetlerini arayıp bildirin...
    |
    |
    ZindanBaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.