Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.3 hb aracımda 180 km oldu. araçtan memnunum ama geri vitese takarken sanki araç daha tam durmamış da geri vitese takmaya çalışıyormuşum gibi dişli sesi çıkarıyor. ayağımı debriyajdan çekip tekrar basıp tekrar geri vitese takmaya çalıştığımda ise yumuşak bir şekilde geçiyor. bu durumu yaşayan başka var mı?

• Egea almak istiyorum ama bulamadım yardımcı olabilir misiniz ? Easy yada urban benzinli...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mdesire M kullanıcısına yanıt
    Easy alma istersen boş pakette hiç bişey yok ama bütçe ile alakalı siz bilirsin tabi. Ben Urban öneririm.
  • İzmir’deki bayilerde bulamadım forumdan bugün bi arkadaş var diye yazmış ama Hangi bayide olduğunu söylememiş...

• Az önce Urban plus 1.4 Benzinli + metalik renk egea aracı aldım bayiden 141.400 TL. Almaktan vazgeçen biri olmuş şansıma 2020 pul ücreti ödememek için ocakta teslim alacağım.

Önerdiğiniz, bilmem gereken bir şey var mı aracı kullanmadan önce? Bir de bu CarPlay aktifleştirilebiliyor mu UrbanPlus modelinde?

• quote:

Orijinalden alıntı: tonodias

Easy alma istersen boş pakette hiç bişey yok ama bütçe ile alakalı siz bilirsin tabi. Ben Urban öneririm.

2.el 10-15 yaşında boş c sınıfı araç almaktansa sıfır egea easy alınır. Bütçesi o paraya yetenler düşünebilir. Araçta bluetooth telefon görüşmesi, direksiyodan radyo, yol bilgisayarı kontrolü, esp on/off, lastik basınç sensörü, yokuş kalkış desteği, kol dayama, direksiyon yukarı/aşağı kontrolü vs. , city modu gibi seçenekler var 2-3 bin TL'ye de 4 gb ram + 4 çekirdekli multimedya sistemi takılarak gayet de orta halli dolu bir araç oluyor.

• HawK95 kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın... 2020 pul ücreti derken neyi kasteddiniz anlamadım... urban pluslarda apple car play yok.. yaklaşık 1500-2000 liraya beyin değiştirerek yaptırabilirsiniz...
  • escaba kullanıcısına yanıt
    Vergiyi kastediyor Hocam.
    Aynen ocak ve temmuzda ödenen vergiyi kastediyorum
    Bende aracımı 16 kasımda teslim aldım, mtv yi bayi ödüyor.. mtv ödememek için ocakta teslim alıcam olayını anlamadım..
    Vergiyi bayi ödeyip fiyata dahil ediyormuş. Bizde bu yıl bitti zaten diye acelem de olmadığı için ocakta teslim almayı tercih ettim. Vergi fiyatı kadar da indirimle almış oldum. Yani 2021 tescilli 2020 model olmuş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HawK95 -- 18 Aralık 2020; 23:55:26 >
    Sizin ocak ayında aldığınız aracın ilk 6 aylık mtv sini ödeyecekler mi?
    Hayır ocakta ben ödeyeceğim ama boş yere bu senenin vergisini ödemeyeceğim. Bana verilen bilgi bu. Bilmiyorum şimdi ödesem 6 ay sonra mı ödemem gerekiyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HawK95

Hayır ocakta ben ödeyeceğim ama boş yere bu senenin vergisini ödemeyeceğim. Bana verilen bilgi bu. Bilmiyorum şimdi ödesem 6 ay sonra mı ödemem gerekiyordu?

Hayır ocak öncesi ödersen ocak da yine ödemek zorunda kalırsın ,Ocak da ödemen doğru YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)  Hayırlı olsun

Egealar dolu araç ,fiaytların paylaşıldığı sayfa da 340.000 Tl ye mini almışlar donanım olarak hız sabitleyici var diye seviniyor adamlar YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)  onlar o fiyata bile boş

Hayırlı olsun.
    Mirror da 150 civarı olur o zaman.

Edit:yukarıda bir arkadaş cevap vermiş 144.900 diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 19 Aralık 2020; 9:49:25 >
  • _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Mirror paket olsa onu alırdım da o civardaydı. Liste fiyatı 144.900 gözüküyor şuan ama fiyatlar düşecek diyolar.
    Bilmiyorum iyi mi yaptım şu an alarak 🤷. Bayinin dediğine göre en az 20bin tl farkla gelecekmiş makyajlı kasalar. 10bin makyaj farkı 10bin model farkı vs. Dediler
    Abartmışlar biraz. Ama olursa şaşırmam.
  • Arkadaşlar easy plus pakette araç hareket edince kapıları kendi kilitliyormu araç.
    Birisi var diyor birisi yok diyor anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 19 Aralık 2020; 14:22:17 >
  • Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen kap kilitleme tuşu varsa ona 5sn basılı tutunca kendisi otomatik kilitler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Muhtemelen kap kilitleme tuşu varsa ona 5sn basılı tutunca kendisi otomatik kilitler.

Cevap için teşekkürler.

Sıfır aldım araç henüz bayiye gelmedi de o yüzden sordum umarım otomatik kilitleme vardır.

Bu arada evet kapı kilitleme tuşu var ortada.

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.