Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.787
Cevap
57
Favori
555.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni Bravo'nun 1.4 t-jet 150 hp full versiyonunu alan, kullanan var mı? İleride almayı düşünüyorum. Performansı ve yakıtı nasıl? Yol tutuşu iyi mi? Çift sunrooflu falan. Sanırım benim connecten az yakıyordur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Edebiyatci_15

Merhaba arkadaşlar. Yeni Bravo'nun 1.4 t-jet 150 hp full versiyonunu alan, kullanan var mı? İleride almayı düşünüyorum. Performansı ve yakıtı nasıl? Yol tutuşu iyi mi? Çift sunrooflu falan. Sanırım benim connecten az yakıyordur

http://www.fiatbravotr.com/forum/

• aracımız 500 km ye ulaştı.. istanbul-sakarya arası ilk uzun yolculuğumuzu yaptık..bizi sollayan 2 model araba vardı yol boyunca.. BMW ve wolksvagen..başka hiç bir araç sollamaya cesaret bile edemedi ;) focus,megane hatta bazen audi ve mercedese sellektör yaptık.. performans süper.. yol tutuşu süper.. ortalama yakıt tüketimi şehir içide dahil toplam da 5,7..
    yani şuanlık tahminlere göre 1.100 km civarı yol yapıcaz bir depoyla ve araba daha 500 km de.. motor açıldıktan sonra ne kadar düşer bu yakıt ortalaması bilemem tabi. ve istanbula dönüşte çok kötü hava şartları vardı.. şiddetli yağmur ve rüzgar.. bu etkenlerde yakıta etki etmiştir diye düşünüyorum. bu arada söylemeyi unuttum.. ortalama hız 104 km olarak gözüküyor yol bilgisayarında.. 90 km hızla veya 100 km hızla gitsek yakıt çok daha ekonomik olabilirdi..

Aracı almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum..
    1.6 105 bg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil_karatas -- 2 Mayıs 2009; 20:50:56 >

• yaklaşık 1 yıldır fiat bravo kullanıyorum
    her şeyi ile çok memnunum

herkese şiddetle tavsiye ederim.

fransız arabalarını arabaya fransız olanların almasını isteyim.

arabayı bilenlerin ise bravo almasını
  • italyan işi...
  • Herkese merhaba,
    yaz sonunda araba almayı düşünüyorum ve seçeneklerim arasında Yeni Fiesta 1.25 ile Bravo 1.4 benzinli active var. Para olarak max Bravo'ya kadar çıkabilirim. Bu iki arabadan hangisini tercih edeyim. Lütfen başka araba önermeyin :D
  • Performans olarak aynılar ama Bravonun havası başka. Ben Bravo derim ileride bi jant ve sis farı ile daha da güzel bir araba olur.
  • Burası Yeni Fiat Bravo Kulübü,Bende Onun Potansiyel Alıcısıyım ve Fiat Bravo Türkiye Forumuna da Üyeyim,Birçok Bayiden Yeni Bravo İçin Fiyat Aldım,Test Sürüşü Yaptım,Ayrıca Çalıştığım Şirket ile Tofaş-Fiat Aynı Holding Bünyesinde,Bu Sebepten Zaman Zaman İşyerine Tanıtım Amaçlı Geliyorlar,Aracı İnceleme ve Kullanma ve Bilgi Alma Fırsatım Oldu Bol Bol."Fransız Arabaları İtalyan Arabalarına On Çeker veya Karı Kız Tavlama" Laflarından Farklı Olarak Bravo'yla İlgili Benim Ciddi Anlamda Söyleyebileceklerim Var.Senin Gibi Birine Bu Kadar Açıklama Bile Fazla Ama Yinede Adam Yerine Koyup Yazayım Dedim Son Kez.

Bundan Sonra "Adam Gibi" Bu Aracı Tartışan,Fikir Beyan Eden,Tecrübelerini Paylaşanları Dikkate Almak Daha Doğru Olur,Gereksizlerle Zaman Kaybetmektense...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bay KospiR

bravocular şu jantlara hastayım, çok yakışmış bi düşünün derim

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-

Jantlar gerçekten çok yakışmış. Hangi versiyonda var bu jantlar ?
  • o jantlar aksesuar olarak alınabiliyor sadece.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkgames

Herkese merhaba,
    yaz sonunda araba almayı düşünüyorum ve seçeneklerim arasında Yeni Fiesta 1.25 ile Bravo 1.4 benzinli active var. Para olarak max Bravo'ya kadar çıkabilirim. Bu iki arabadan hangisini tercih edeyim. Lütfen başka araba önermeyin :D

yeni fiestada boya dökülme-içeri su alma-koltuk katlanma ve jant yamulma vs... gibi alanların hepsinde ortaya çıkan ırtak sorunlar var.bence ilk önce bir inceleyin.şu anda fiesta sahipleri ortak dava açmaya hazırlanıyorlar sonra sizde davaya dahil olmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmir_selçuk

quote:

Orjinalden alıntı: turkgames

Herkese merhaba,

yeni fiestada boya dökülme-içeri su alma-koltuk katlanma ve jant yamulma vs... gibi alanların hepsinde ortaya çıkan ırtak sorunlar var.bence ilk önce bir inceleyin.şu anda fiesta sahipleri ortak dava açmaya hazırlanıyorlar sonra sizde davaya dahil olmayın.

• Valla yeni Megan dan sonra Bravo eğer ciddi bir fiyat indirimine gitmezse zor araç satar gibime geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spiritchaser

Valla yeni Megan dan sonra Bravo eğer ciddi bir fiyat indirimine gitmezse zor araç satar gibime geliyor.

merak ediyorum acaba ne kadar indirime giderler yani mesela 10 milyarlik bir fiat bravo megan karsisinda satislari denge de tutmak icin ne kadar bir indirime gider ?
  • arkadaslar soyle 100.000 kilometreyi gecmemis disel bir fiat bravo almayi dusunuyorum sizce fiyati ne kadardir ?
  • yanılıyorsun

insanlar bravo alırken megan hb istediğin gibi değil gideyin bravo alayım demiyordu.

şimdi yeni megan için aynı durum geçerli meganın ayrı bir kitlesi var hala bu gün ençok satılan sedanlar arasında megan var ...

bravo ne yaparsa yapsın megan hb bravodan çok satar

çünkü kemikleşmiş alım grubu var .

quote:

Valla yeni Megan dan sonra Bravo eğer ciddi bir fiyat indirimine gitmezse zor araç satar gibime geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: panelvan

yanılıyorsun

insanlar bravo alırken megan hb istediğin gibi değil gideyin bravo alayım demiyordu.

şimdi yeni megan için aynı durum geçerli meganın ayrı bir kitlesi var hala bu gün ençok satılan sedanlar arasında megan var ...

bravo ne yaparsa yapsın megan hb bravodan çok satar

çünkü kemikleşmiş alım grubu var .

quote:

• valla araba kaç bin satarsa satsın çok satması yada az satması fiat ın kendi derdi.bende fiat firmasının hissedarı değilim.ben bravoyu beğenerek ve isteyerek aldım ve biniyorum.aldığımdan beride hiçbir sorunum yok.birde 135 hp 360 nm yaptım.canavar bir makineye dönüştü.6. viteste kafa kaldırıyor arabam.zaten birde öyle kızılay dağıtmış gibi heryerde olmasın o zaman arabamın görünüşüne göz aşinalığı olur buda bir araç için hoş bir durum değil bence.
  • ben de ben de.2000 üyeyi aşanwww.fiatbravotr.com sitemizde bir tek bir arkadaşın debriyaj problemi nedeniyle sıkıntısı var.diğer arkadaşlarımızdan dişe dokunur ve önemli bir şikayet gelmedi.bu da ne kadar iyi bir karar verdiğimizi gösteriyor.
  • debriyaj problemi değil konuyu netleştirelim.debriyaj pedalında gıcırtı var o kadar.debriyajın çalışması ile ilgili hiç bir sorun yok.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.