Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.788
Cevap
57
Favori
555.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ötv indiriminden sonra ankarada bravo sayısında belirgin artış oldu . önceleri haftada 1 tane zor görürken şimdi günde 1 taneye rastlıyorum. firma satış rakamını açıklarsa artışı net görürüz sanırım.
  • Sevgili arkadaşlar herkese merhabalar. Donanım Haber birinci Ankara buluşmasını 7 Şubat'ta yapmıştık. Şimdi ikincisini düzenlemeye geldi sıra. Sizlerinde desteğiyle düzenleyelim diyorum. Katılmak isteyen arkadaşlar fikir verirse sevinirim.

7 Şubat'taki Ankara buluşmasının konusu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_29459192/mpage_1/key_/tm.htm

Yeni yapmayı düşündüğüm buluşmanın konusu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_32341909/mpage_1/key_//tm.htm#32341909

Gelmek isteyen tüm arkadaşlara kapımız açık.

Selamlar.

• Almanya da birçok modelin baz versiyonunda ön camlar bile manuelken biz gelip burada arka cam niye elektrikli değil diye tartışıyoruz.Maalesef bu tip yanlış kriterlerden dolayı firmalar ülkemize şekil yönünden zengin, güvenlik yönünden zayıf araçları pazarlıyorlar.(mesela makyajlı Clio Almanya da standart esp ile satılıyor,biz de opsiyon bile değil.Megane yine benzer şekilde.Konu Renault olduğu için ondan örnek verdim).Esp gibi bir donanım olmadıktan sonra bagaj camı bile elektrikli olsa ne yazar..
  • 2004 model passat 1.6 (102 bg) kullanıcısı ve 2003 model 19tdi passat kullanıcısı olarak VW nin kalitesi eskide kaldı diyorum 2005 yılında sonkez ve hayatımda yeni Model VW olmamasına tövbe ettiren 1.6 FSİ PASSAT I sattıktan sonra huh dedim nefes aldım araba öyle bir elektronik arıza yarattı ki kendi servisi çözemedi bana masraf üstüne masraf açtıı sıfırdan alınmış 48 binde bir araç nasıl olurda böyle problem yaratır hemde VW hani oo VW ni övenler varya açıklasınlar bakalım arka camı elle açılmayan tipten el freni olmayıp elektromekanik park freni takılı kalan passattı anlatsınlar öve öve. yanlış anlaşılmasın ama şunu bilir şunu söylerim VW'e binecekseniz en full ve en büyük motorlu aracına bineceksiniz ben 3 nesil passatada bindim ve tdi passatım 130 bg exclusive model di inanın tank gibi arabaydı ama şimdikini hele oo 1.6 motorları üste para verseniz almam bu jetta içinde geçerli biineceksen en full'ne ve en donanımlısına bineceksin ve keyf alacaksın işte o zman ALMAN'ın tadı çıkar yok 40.000 liraya araba alayımda hem ALMAN olsun hem iyi gitsin hem ucuz yaksın politikasını aklımızdan silmemiz şart birazda o yıkılmayana VW kalitesini yıkmak şart çünkü artık HAS ALMAN değil

• Dün bir Fiat Bayiine gittim...

Fiat Bravo 1.6 Dynamic 120BG + esp,hillholder,asr,msr cruise control + Still Paket 38.000 ytl sizce iyi bir fiyat mı arkadaşlar??

Lütfen yorum bildirirseniz çok sevinirim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 23 Haziran 2009; 11:03:52 >
  • PAketsiz "Bravo 1.6 Dynamic 120BG" için fiyatın 38.640 oldugunu düşünürsek bence guzel bir rakam.
    ESP paketi ile stil paket bedavaya gelmiş sanki... HAyırlı olsun şimdiden, guzel arac

Dun bende bir fiat bayiindeydim.Bravo nun 15 Hzirandan öncesine gore 3000 TL artışla satılmaya başladıgını iletti.(paketsiz hali)

Bu arada ne renk?

quote:

Orjinalden alıntı: trakia_

Dün bir Fiat Bayiine gittim...

Fiat Bravo 1.6 Dynamic 120BG + esp,hillholder,asr,msr cruise control + Still Paket 38.000 ytl sizce iyi bir fiyat mı arkadaşlar??

Lütfen yorum bildirirseniz çok sevinirim....
  • Siyah Renk olarak düşünüyorum;

Ancak aracın jantları konusunda kararsızım

ekte iki adet düşündüğüm jantı koyuyorum.Daha karar veremedim..

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-
  • bu da diğer jant..Kararsız kaldım...

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 23 Haziran 2009; 13:54:51 >
  • Stil paketteki jant standart değil mi?Boyle 2 secenek mi var???

quote:

Siyah Renk olarak düşünüyorum;

Ancak aracın jantları konusunda kararsızım

ekte iki adet düşündüğüm jantı koyuyorum.Daha karar veremedim..

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-

• Özel sparişle geliceği için böyle bir seçeneğim oldu.Bayii en azından böyle bir şansı tanıdı.

Ama hangisini seçeceğime karar veremedim henüz...
  • Siyah Bravo da duran cok kollu jant sanki daha guzel...

Yalnız siz 2 farklı jant secenegi ihtimali yazdınca soyle bir sey aklıma geldi.KArdeşime 120 Beygir Emotion almıştık.Sipariş esnasında farklı jant secenegi de yapabilirmiyiz diye bizdee sorduk, ama bayii boyle bir talebi daha once yaptıklarını ancak arabanın ustunde istedikleri dıısnda farklı bir jant ile geldigi soyledi.Ne kadar dogru bilemiyorum ama tanıdık oldugu için dogru oldugunu sanıyorum.Fabrika istenilenden farklı jant takmış.Bu sekilde ustunde gelenden farklı ve sizin gibi birden cok secenekli durumlarda boyle can sıkıcı surprizler basınıza gelebilir.

Umarım yasamazsınız ama paylaşayım istedim..HAyırlısı tabi...

quote:

Özel sparişle geliceği için böyle bir seçeneğim oldu.Bayii en azından böyle bir şansı tanıdı.

Ama hangisini seçeceğime karar veremedim henüz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen_hakki -- 23 Haziran 2009; 16:29:37 >

• Peki fiyat için ne diyorsunuz?Normalde 40.500 tl geliyor.2.500tl sizce iyi bir indirim oranı mı?Yoksa daha da düşük bir fiyata bulabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 23 Haziran 2009; 17:22:55 >
  • quote:

bu da diğer jant..Kararsız kaldım...

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-

fotoğraftaki jant 17 inç janttır ve özel siparişle gelir.stardart jantlar ise 16 inçtir.türkiye yollarında 17 inçi tavsiye etmem.standart 14 veya 20 kollu janttan almanı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliserpil2006 -- 23 Haziran 2009; 19:26:09 >
  • Selam Bravocular...

http://forum.donanimhaber.com/m_32585600/mpage_1/key_//tm.htm#32592640

Üstteki konuya T-Jet Bravo sahipleri izlenimlerini, görüşlerini, yaşadıysa yaşadığı problemleri yazarsa iyi olur düşüncesindeyim. İlginiz için teşekkürler...
  • Bu gün sözleşme için fiat bayiine gittik bilin bakalım ne oldu...

Dün 38.000 tl diyen bayii bugün yanlışlık olmuş 39.000tl dedi fiyata.

Tabi ben de sinirlendim ve çıktım almadan.....

Şimdi Focus titanium Dizel almayı planlıyorum.Fiyatı da 40.000 tl olarak düştüler.

İnsanı arabadan da araba almaktan da soğuttular....
  • İyi de 40.000 TL lik focusta ESP ve 17 " jant var mı?

Motor 300 Nm tork üretiyormu?

Seneye kasa değiştirecek mi?

Bunları sorun Ford bayiine.
  • hocam laf ağızdan bir defa çıkar deseydiniz bakalım ne diceklerdi. böyle bi ticaret anlayışı mı olur be
    onlar kaybetmiş, siz değil.

banada aracımı alırken benzer bişi olmuştu. telefonda bi fiyat söylediler. ben eğer bu fiyatı veriyorsan tamam gelecem dedim. sonra 2 gün sonra aradı dedi yanlışlık yapmışım ama bi şekilde halledeceğiz artık, dönemem söylediğimden de dedi. eyvallah dedik, aldık.

selamlar.

quote:

Bu gün sözleşme için fiat bayiine gittik bilin bakalım ne oldu...

Dün 38.000 tl diyen bayii bugün yanlışlık olmuş 39.000tl dedi fiyata.

Tabi ben de sinirlendim ve çıktım almadan.....

Şimdi Focus titanium Dizel almayı planlıyorum.Fiyatı da 40.000 tl olarak düştüler.

İnsanı arabadan da araba almaktan da soğuttular....

• Bence de bunları sormak lazım.Bayiiye kızıp Bravo dan olmayın derim

Ayrıca bakım aralıkları ve maliyeti nedir Focus un? Bu da önemli malum.Bravo da 120.000 de bir agır bakım oluyor mesela (160.000 de olaiblir, T-jet le karıştırıyor olaiblirim)

quote:

Orjinalden alıntı: kkvan

İyi de 40.000 TL lik focusta ESP ve 17 " jant var mı?

Motor 300 Nm tork üretiyormu?

Seneye kasa değiştirecek mi?

Bunları sorun Ford bayiine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen_hakki -- 24 Haziran 2009; 16:47:56 >
  • Açıkçası Fiat Bravo çok hoşuma gitmişti ne yalan söyliim acaip te kendimi alıştırmıştım.

Ama söz ağızdan çıktı...benim olay telefonda da değil üstelik.

Yüz yüze konuştuk ertesi gün için sözleştik....

Gerçi istanbuldaki bayiiler de 39.000den aşğı gram inmediler telefonda...

Ama sonuçta biz anlaşmışız ertesi günü sözleşme yapmak için gittğimde şok oldum dediğim gibi....

Olay yeni olduğu için belki tekrardan ararlar...aramazlarsa da ben tekrardan gideceğimi zannetmiyorum....

Başka bir bayiiden fazla fiyat verir alırım onlardan almam......

Ama Focus her nekadar kasa değiştirecek olsa da sonuçta 2.el piyasası Bravo'dan daha iyidir.

Sonuçta yollarda Bravo görmek çok zor...az satılan araç....artı Fiat Bravo için stok tutmuyor....

Sadece sipariş üzerine gitirttikleri bir model....Akibeti Stilo gibi olacak diye korkuyorum....

Sonuçta ülkemizde bir golf,bir astranın 96 modellerini bulmak,görmek mümkün oluyor anacak fiat'ın en eski araçları

kuş serileri...başka da pek uzun süre kullanılan aracına rastlamak zor....

Kafam şuanda acaip karışık...birkaç gün kafamı dinlesem iyi olacak gibi gözüküyor :=))

• Fiat'ın akibeti stilo gibi olmayan binek modeli var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.