Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.788
Cevap
57
Favori
555.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 05kartal

hocam üste maddi imkanınız varsa 5.6 daha koyun temiz birşey alın illa bravo olması şart degil temiz olsun yeterki.

Cevap için teşekkür ederim fakat çıkabileceğim üst limit bu maalesef. Bu fiyatlarda uzun yolda yormayacak bir araba bakıyordum. Donanım zenginliği ve forumlarda olumlu dönüşlerin hatrı sayılır bir seviyede olması beni bravo'ya yönlendirdi.
    Buraya yazmamın sebebi arabaya fotodan da olsa baktığında isabetli yorumlar yapabilen bazı tecrübeli arkadaşların yorumlarını alabilmek.
    Ayrıca bu trammer kaydı ve sol iki kapının çıkmadan orjinal olarak değişmiş olması ne gibi anlamlar ifade edebilir bir alıcı için ?
  • aracın kapısı direkt aracın şaşesine baglıdır benim bildigim kapısı degişen arabada şaşeye ciddi bir darbe almiştırki ondan değişmiştir kapılar bir arabanın şaşesiyle oynandımı birdaha fabrika ayarlarını tutturmanız imkasızdır ama yinede para ve tercih sizin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devkazani D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Bravo'nuz, iyi günlerde kullanın... Far yağmur sensörü sonradan takılmaz ama çok da önemli değil. hız sabitleyici ise çok kullanışlı mutlaka taktırmanızı öneririm aracınıza. 44 yazmıştınız, kaç oldu alışınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albay_alpay -- 29 Ekim 2017; 0:55:21 >
  • Arkadaslar ankarada ikamet ediyorum.

Bravo 1.6mjet almak istiyorum.

Yakinimda 2008 1.6mjet active var.

172.000de 2 parca boya var.

2800 trameri var.

Baski balata ve volant dişlisini motor kulagini yeni degistirdi ortalama 5bin km oldu.. 30bine alirim gibi.

Ayriyetten sehir disinda var birtane

2011 1.6 mjet bravo active plus

Oda 179binde 3 parca boya var camurluk kaput ve on tampon.

900+400 trameri var. Buda bilmedigim bir araba buda 30bine birakacak. Şase no istedim.

Sizce hangisini almaliyim? Birde bravonun + ve - yanlari nedir kronik sorunu varmidir?

• 2008 model 1.6 Multijet dinamik aracında 1 ay önce motor yıkandı. Motor yıkanırken lambda sensör soketinin kablosu çıkmış ve içine su gitmişti.aracta sarı motor arıza lambası yandı. Aracı Erzincan da Bosch car servisine götürdüm. Soketi değiştirdiler arızayı sildiler gönderdiler. Yaklaşık 300 km yol gittikten sonra lamba tekrar yandı. Servisi aradım söyledim getir bakalım dediler. Götürdüm baktılar bağlantılar doğru lambda sensörü nü degistireceksin dediler bende degistirtti. Bir gün sonra lamba tekrar yandı. Bu arada aracın yakıtı %30 arttı. Tekrar gittim beyini degistireceksin diyorlar. Bu öneriye itimat etmedim. aracı PC ye başladıklarında lambda sensör kesintisi yazıyor. Beyinde sorun olsa diğer fonksiyonlarda etkilenir diye düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

• vizyongokay V kullanıcısına yanıt
    Tanidigindan Alman daha mantıklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar fiat bravo 1.6 mjet almak uzereyim sizlere sormak istedigim aracin parca fiyatlari ve bulunabilirligi ne durumda ???

• Ankarada ben parcalari bulabiliyorum. Diger modellere gore biraz pahali ama bulunuyor.

• Fiat'ın alınabilecek en kaliteli aracı yanlız hız sabitleyici ve Asr yokuş desteği olan versiyonlarinı alın.. parça fiyatları Linea gibi ucuz golf kadarda pahalı değil... 1.6 Multijet parçaları gayet ucuz çünkü bir çok araç aynı motoru kullaniyo, Doblo Linea egea gulietta Astra jeep delta Insignia .. hepsi Fiat motoru.. parçası bol..

• arkadaşlar yakın zamanda fren hidroliği yağını degiştiren varmı içinizde ne kadar tutuyor acaba fiyatı

• Merhaba arkadaşlar. Ben de bravo almak istiyorum. Ancak malum piyasa durumundan dolayı çekincelerim var. Aracın kronik arızaları var mı? Otomatik şanzımanı nasıl? Düşündüğüm araç 130000 km otomatik dynamic paket 2011 model. Tahmini piyasası ne kadardır?

• benim yol bilgisayarı kendiliğinden sıfırlandı şimdi daha yüksek yakıt tüketimi gösteriyor varmı başına böyle bir olay gelen.

• Arkadaşlar 130 binde 2012 model dynamic plus otomatik 5000 lira hasar kaydı var çamurluk ve tampon değişmiş, kasko dan yaptırılmış, tüm bakımları düzenli olarak yetkili serviste yapılmış, 43000 liraya anlaştık, 1-2 güne alırım inşallah aracı, daha önce 105 bg lik bravo kullanmıştım ve çok memnundum, bu araç ona göre oldukça donanımlı ve güçlü...

• arkadaşlar 50 bin tl ye kadar 1.3 veya 1.6 dizel bravo lardan hangi donanımı tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagiz456 -- 28 Mart 2018; 15:39:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagiz456

arkadaşlar 50 bin tl ye kadar 1.3 veya 1.6 dizel bravo lardan hangi donanımı tavsiye edersiniz?

1.3 dizel bravo diye bir seçenek yok. 1.6 mjet sport style donanım tavsiye ederim artı paketleri ve cam tavan seçeneği de olursa iyi olur.
  • Arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni dahil oldum 2008 model bravo sahibiyim geçen gün cami kapatmak için düğmeye bastım tavan kapanmadi elle zoraki kapadiktan sonra şimdi hiç açılıp kapanmiyor sadece motorunun sesi geliyor bu konuda bana yardımcı olucak biri varmi?...

• guven8589 G kullanıcısına yanıt
    Facebook bravo garage grubuna bekleriz orda tartışıldı bu konu.
  • Geçen gün başıma gelen bir sunroof vakasından bahsedeyim. Uzun süredir açmıyordum sunroof'u, bahar geldi dedim bi açıp bakayım. Açtım ancak kapanmadı, üstte arkadaşta benzer bir sorundan bahsetmiş. Elimle zorlamak istemedim o yüzden tuşa az az basarak kapattım. Servise götürdüğümde baktıracağım.
  • Arkadaşlar ya punto 1.3 cam tavan yada bravo 1.6 105 yada 120 bg cam tavan alacağım öncelikle hangisini tavsiye edersiniz yarı otomatik şanzıman nasıldır 45-50 bin arası düşünüyorum bu fiyatlara bulabilir miyim temizini acil yardımlarınızı bekliyorum

• serkanseyko S kullanıcısına yanıt
    Bravo al geç puntoya bakma bile. Arada kaç gömlek fark var bravo çok daha üstün bir araç.
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.