Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.787
Cevap
57
Favori
555.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2009 1.6 dizel otomatik emetions fiat bravo nun orjinal lastik ebatları nedir.
    üzerinde 225/45/17 var ancak orjinal mi bilmiyorum diğer sitelerde 225/55/16 orjinal gösteriliyor bi yardımcı olursanız sevinirim.
    Birde Ankara da iyi usta ismi hem şanzumancı hemde motorcu tavsiye edeseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazımcan5878 -- 28 Eylül 2017; 14:34:20 >
  • kazımcan5878 K kullanıcısına yanıt
    orjinal lastik ebatı 205/55/16 olarak biliyorum
    iyi bir usta ararsan devamlı gittiğim ostim merkez sanayide ibrahim usta var eli biraz yavaştır ama çok kaliteli araç yapar tavsiye ederim telefonunu vereyim adres olarak bilmiyorum kendisiyle görüşürsün 0536 5881334
  • yogun54 Y kullanıcısına yanıt
    fiat bravo yerli bir araç değil italyan üretimi bir araçtır
    bakım her araçta pahalıdır eğer araç eskiyse ucuz olur bende 2001 clio vardı 200 den aşağı bakım yaptırmadım hiç şu an 2011 1,4 tjet 120 lik bravo var 250-300 ü gözden çıkardım herşeyden önce keyfi var
    lpg konuşuna gelince turbo araçlarda bildiğim kadarıyla lpg için kit takılıyor normal sıralı sistem lpg olmuyor marka olarak derseniz genelde araştırdığımda prins markası öne çıkıyor ben aracımı aldığımda üzerinde atiker vardı performans düşüklüğü hissetmedim ama tabiki şu an taktıracak olsam prins marka taktırırdım
  • arkadaşlar birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim
    çakmaklıktaki usb girişi ne işe yarar

ikincisi aracımın lastikleri 205/55/16 bazen kasislerde alt muhafaza sürtüyor 205/60/16 yapmak istiyorum sorun yaşarmıyım

üçüncüsü aracıma çip taktırmak istiyorum artısı eksisi maliyeti ne olur
    aracım bravo 2011 1,4 tjet 120 hp

şimdiden teşekkür ederim

• Merhaba arkadaşlar;

Bravo almak niyetindeyim, 1 haftadır araştırıyorum almama engel bir sebep bulamadım. 120 yada 105hp farketmez dolu bir araç arıyorum. Çok fazla km ve boya takıntım yok, değişen olmasın benim için yeterli. Bakımları eksiksiz yapılmış, titiz kullanılmış bravo arıyorum. Satan varsa Pm yoluyla ulaşabilir. aklımdaki rakam max. 42-43

İyi Forumlar.
  • murat6506 M kullanıcısına yanıt
    hocam ben bildiklerimi cevaplayayım 1 usb girişinden usb girişli cep telefonunuz varsa şarj edebilirsiniz veya usb girişli navigasyon bağlayabiliriz 2 aynı sorun bendede vardı lastiklerin havasını 33 ps den 36 çıkardım şimdilik sorun yok birde yavaş giriyorum kasislere tümseklere öyle bir çözüm buldum kendimce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selamlar,
    yaklaşık 3 ay önce 2012 dualogic 1,6 120hp dinamic plus ile ranıza katıldım.İlk aldığımda araç ort 7,2 lt yakıt tüketiyordu.
    aracın bakımlarını yaptırdıktan sonra bu ort. 8,2lt çıktı , şimdi akü değişimi yaptım ort. 9,4lt oldu.

sizin yakıt tüketimi değerleriniz nedir? böyle bir değişim mümkünmüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SagopaKajmer1903.

arkadaşlar selamlar,
    yaklaşık 3 ay önce 2012 dualogic 1,6 120hp dinamic plus ile ranıza katıldım.İlk aldığımda araç ort 7,2 lt yakıt tüketiyordu.
    aracın bakımlarını yaptırdıktan sonra bu ort. 8,2lt çıktı , şimdi akü değişimi yaptım ort. 9,4lt oldu.

sizin yakıt tüketimi değerleriniz nedir? böyle bir değişim mümkünmüdür.

Ankaradayım,3 hafta önce bakım yaptırdım aracıma.bakımdan önce6.7 bakım sonrası 5.9 ortalama yakıt tüketimi.araç 1.6 105 lik olanlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka0658 -- 11 Ekim 2017; 0:10:10 >
  • Beyler bende arıyorum bravo dizel 120lik ama fiyatlar 50000 üzeri olmuş normal mi bu fiyatlar.az km olanlara bakıyorum da sahibinde n sitesinde.Bir de memleketimde 2009 dizel 120 HP dynamic model sunroof cam tavanli 80000 de esp yok fiyat 44000 alınır mı sizce

• devkazani D kullanıcısına yanıt
    Hocam biniciyseniz alınır ancak Türkiye'de nedense bir türlü tutunamadı aslan gibi araba. Bunun için eğer acil bir durumda elinizden çıkarmanız gerekecekse 44 bin tl baglanmayacagini dusunuyorum. Ben sırf bu yuzden 1.4 tdci bir ford fiesta aldım. Yoksa 35 bin civarına bile çok güzel bravolar bulabilirsiniz.
    Bravoyu bilenler aliyo. Ve bilenleri arasında piyasası güzel. Biraz daha pazarlıkla güzel bir araç sahibi olabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 05kartal kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim ama usb den telefon şarj olmuyor kullandığım telefon ıphone7
    ne olduğunu tam çözemedim
  • Arkadaşlar iyi forumlar 2009 dynamik dizel 105 lik Sol on kapı değişik kaput ucunda işlem belaltı komple boya varmış tahmini ne kadar eder işin ustaları bir fikir verebilirler mi birde 2008 Astra veya bu araç bakım masraflari arasinda çok fark varmıdır

İyi günler

• ellez78 E kullanıcısına yanıt
    Bakımları aynı parçaları fiyatlari aynı. Biri güya piyasası olduğu için yüksek fiyata giderken bravocu kaliteye ucuza ship oluyo. Feysteki bravo garage grubuna da bekleriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araba hakkında tecrübeli arkadaşlardan yorum alabilir miyim ? Sol iki kapı çıkması ile değişmiş. 4 5 parça yüzeysel boya var. Trammer 2500 250 ve tutarsız olmak üzere 3 tane.
    Link:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2012-model-fiat-bravo-1.6-multijet-dynamic-plus-495970798/detay
  • DwarfDwalin D kullanıcısına yanıt
    hocam üste maddi imkanınız varsa 5.6 daha koyun temiz birşey alın illa bravo olması şart degil temiz olsun yeterki.

• arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim.Araba çok güzeldi ve aldım.Uzun süre binerim ben araca.Sıkıntı değil.Gayet kuvvetli arabaymış.Ancak far sensörü, yağmur sensorü, geri görüş kamerası taktırmak istiyorum.Bunlar için öneriniz var mıdır.Araba çok güzel be resmen yer uçağı.Ben aracı çok sevdim.Sıkıcı değil yani.
    hayırlı olsun kaliteli bir araç almıssınız donanımı biraz kısıtlıdır ama kalitede ww golf ayarında araçtır.

• teşekkür ederim cidden iyi araba.çok artist bişey.Ama işte donanım bilgim yok.sensörler taktırılabiliyormuş ama hangisi....
  • 05kartal kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim fakat çıkabileceğim üst limit bu maalesef. Bu fiyatlarda uzun yolda yormayacak bir araba bakıyordum. Donanım zenginliği ve forumlarda olumlu dönüşlerin hatrı sayılır bir seviyede olması beni bravo'ya yönlendirdi.
    Buraya yazmamın sebebi arabaya fotodan da olsa baktığında isabetli yorumlar yapabilen bazı tecrübeli arkadaşların yorumlarını alabilmek.
    Ayrıca bu trammer kaydı ve sol iki kapının çıkmadan orjinal olarak değişmiş olması ne gibi anlamlar ifade edebilir bir alıcı için ?
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.