Şimdi Ara

Yeni Everest Rampage Kasalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni model Everest Rampage kasalar çıkmış sanırsam arkadaşlar. Everest'in marka algısının çok düşük olduğunun farkındayım bende ama sonuçta boş kasa, metal yığınından başka bir şey değil. O bakımdan tasarımlarını da beğenince konusunu açmak istedim.

Everest Rampage 66 Siyah
    http://www.rampage.com.tr/urunler/everest-rampage-66-siyah-usb-3-0-12cm-led-fan-gaming-kasa-xebhl_66/

Everest Rampage ARMOR L02 Gri
    http://www.rampage.com.tr/urunler/everest-rampage-armor-l02-gri-usb-3-0-212cm-fan-aluminyum-gaming-kasa-cwfli_68/

Everest Rampage STORM W5 Siyah
    http://www.rampage.com.tr/urunler/everest-rampage-storm-w5-siyah-2usb-3-0-18cm-12cm-fan-gaming-kasa-cflxs_67/

Everest Rampage 77 Siyah
    http://www.rampage.com.tr/urunler/everest-rampage-77-siyah-usb-3-0-12cm-led-fan-gaming-kasa-uqskc_60/

Şimdilik satılan bir model gördüm;

Everest Rampage 66 Siyah
     Yeni Everest Rampage Kasalar

http://www.sinerji.gen.tr/everest-rampage-gaming-66-siyah-atx-kasa-pencereli-pmu71399

Tasarımları, iç bölmeleri falan hoş gözüküyor. Özellikle Bu Gaming 66 denen modeli çok beğendim. Penceresi falan gayet hoş. Gözüme NZXT S340'dan bile güzel gözüktü Fiyatı da 150 TL olunca iyice beğendim. Ne dersiniz alınır mı sizce bu yeni kasa modelleri?

• Tasarım güzel ama malzeme kalitesi konusunda şüpheliyim bu açıdan NZXT kasalarla kesinlikle karşılaştırılmaz
  • Alın bence, ne de olsa metal yığını aynı şey diğer kasalarla.
  • Bedava mı veriyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Alın bence, ne de olsa metal yığını aynı şey diğer kasalarla.

Kinaye hissediyorum :)
  • Göze hoş gelen pahalı kasa alsak nolacak ki iki gün sonra umursamıyoruz her güzel şeyi aldığımız gibi:) alınabilir şahsen alabilirim ben şuan ki kasam hazır eskimiş dökülmüşken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yan taraf bildiğimiz plastik mi yoksa tempered glass mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Alın bence, ne de olsa metal yığını aynı şey diğer kasalarla.

bunu dediğimde forum üyeleri beni azarlamıştı aynen teneke kutu gibi psu muda en kalitelisi lazım olsun hah
  • Bir kaç ayda heryeri dökülür everest , platoon , dark , sub zero vb kasalardan mümkünse uzak durun kasanın güzelliği değil malzeme kalitesi önemli daha sonra ise hava sirkülasyonuBütçen 200 tl ve üstüyse sana imzamdaki kasayı öneririm 10 numara kasa araştırabilirsin olmaz dersen de corsair 400r var oda bayağı iyidir oda mı olmadı cooler master storm diye bir kasa var oda güzeldir @pinkcrow7 abim kullanmıştı ondan da bilgi alabilirsin

• fiyatları uygun

ama bence kasayı bir defa mezara kadar kullan

corsair kasalar çok iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_3438

Bir kaç ayda heryeri dökülür everest , platoon , dark , sub zero vb kasalardan mümkünse uzak durun kasanın güzelliği değil malzeme kalitesi önemli daha sonra ise hava sirkülasyonuBütçen 200 tl ve üstüyse sana imzamdaki kasayı öneririm 10 numara kasa araştırabilirsin olmaz dersen de corsair 400r var oda bayağı iyidir oda mı olmadı cooler master storm diye bir kasa var oda güzeldir @pinkcrow7 abim kullanmıştı ondan da bilgi alabilirsin

Dark n10 gayet kaliteli güzel bir kasa bana kalırsa 200 lira bandında ki en iyi kasa.

• Arkadaslar bende everest kasa aldim ama sizi anlamiyorum kasa bir yere kadar kaliteli olmali tamamda. Sonucta bu masanin yaninda duran bir teneke. Buna 500tl verilmez ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

Arkadaslar bende everest kasa aldim ama sizi anlamiyorum kasa bir yere kadar kaliteli olmali tamamda. Sonucta bu masanin yaninda duran bir teneke. Buna 500tl verilmez ki?

Tamam masanın altında duruyor ama hava sirkülasyonu kötüyse bileşenler içinde kavrulur alev gibi bizim demek istediğimiz o bizde biliyoruz 100-200 liraya kasa almasını almışken iyisini alacaksın.Everest almışsın sanırım güle güle kullan ama inş bir kaç ayda dökülmez.
  • 10 yıldır feelhuuricane kasa kullanıyorum valla . Kartondan olsa 3 ayda bisi olmaz sizde çok abartiyorsunz. Motocross a katilmicaz biz bununla.kasa ici sogutma önemli ama oda çok abartılıyor.

• bu forumda psu ve kasa o kadar abartılıyor ki gidin çöp alin demiyoruz ama hep f/p olmayan şeyler öneriliyor.

• Kasaya 500 400 küsür vermek saçmalık. Üretim sistemi aynı ve sadece barındırma amaçlı . Psu anakart ram ve soğutucu iyi olduğu sürece sirkülasyon açısından hiç bir sorun olmaz. Corsair önermesin kimse yok şöyle yok böyle. Dolar zaten ırzımıza geçmiş. Ali veli marka kasa almak tercihim genellikle.Ama çok hevesiyi olan varsa gider Zalman alır. 2. Elde yarısına bile satamayacakken neden 450 tl Corsair a bayılasın ki?

• Dark n10 boş kasa ve everest rampage 88 600w güç kaynaklı kasalara çift işlemcili s771 32gb ecc ddr2 667 workstation dell t5400 ve intel s5000 sas sistemler kurdum, bu anakartlar normalden büyük oldukları için ucuza kasa uydurmak zor oluyor, şimdi aynı intelden bir tane daha kurucam, everest 66ya bakıyorum, cdrom vs olan yerlerin boş olması gerekiyor.

• Oo yeni peynir tenekeleri gelmiş

Everestin psusu bedava bile olsa cihazıma bağlamam , hoş forumda çoğu arkadaş sistem tavsiye ederken merdive altı psular tavsiye ediyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Darknes

Oo yeni peynir tenekeleri gelmiş

Everestin psusu bedava bile olsa cihazıma bağlamam , hoş forumda çoğu arkadaş sistem tavsiye ederken merdive altı psular tavsiye ediyor ya

Everest PSU kimseye önermiyoruz hocam zaten. Ancak kasa sonuçta teneke olduğu için ilgilenenler bir baksın diye açtım konuyu ama şöyle bir piyasaya bakınca kasaları da almak mantıklı değil. 150-160 TL'ye Everest kasa alacağıma 10-20 TL daha verip Corsair 100R veya Corsair Spec 01 alırım. (Aldım da )

• Kasa fetişi birisi olarak söylüyorumki ,

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6680

böyle bir kasa kullanan için bu tip kasalar gerçekten çok zor. Ama psu suz giriş seviyesi kasa alacaklar için fazlasıyla yeterli. Sadece yok gerekli değil o para verilirmi vs. cümleleri çok komik oluyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.