Şimdi Ara

YENİ CLIO 5 PAYLAŞIM PLATFORMU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
67
Cevap
5
Favori
6.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar selam bir sorum olucak. Iconda bulunan Full led far nedir. Led kelimesini bazı markalar yanlış kullanır. Yani bu araçtaki led bildiğimiz Xenon (hatta daha iyisi) bir teknoloji mi, yoksa aslında halojen far gibi olan görüntüsü led aydınlatma gücü de bildiğimiz halojen gibi olan olan bir far mı? Yani soruyu soramadım bile:)
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    Full LED diye bir şey yok aslında. Galerici ağzı gibi bir şey bu. Kısa, uzun farlar LED ise böyle bir tabir kullanılıyor. Esnaf ağzı diyebiliriz. Zaten kısa farları LED olup uzun farları farklı olan bir araç yok piyasada satılanlar içinde.

Xenon adından da anlaşılacağı üzere xenon gazının yardımıyla elde edilen bir aydınlatma çeşidi, LED ile bir alakası yok. Çevreye zararlı olduğu için kullanımdan kaldırıldı. Yeni araçlarda LED farlar var.

Icon'da bulunan ön farlar (+ sinyaller) bu bağlamda tamamen LED. Arka farlarda ise sinyaller halojen, kalan kısımlar LED. Touch ve Joy'da da ön farlar tamamen LED ama arkaları bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Full LED diye bir şey yok aslında. Galerici ağzı gibi bir şey bu. Kısa, uzun farlar LED ise böyle bir tabir kullanılıyor. Esnaf ağzı diyebiliriz. Zaten kısa farları LED olup uzun farları farklı olan bir araç yok piyasada satılanlar içinde.

Xenon adından da anlaşılacağı üzere xenon gazının yardımıyla elde edilen bir aydınlatma çeşidi, LED ile bir alakası yok. Çevreye zararlı olduğu için kullanımdan kaldırıldı. Yeni araçlarda LED farlar var.

Icon'da bulunan ön farlar (+ sinyaller) bu bağlamda tamamen LED. Arka farlarda ise sinyaller halojen, kalan kısımlar LED. Touch ve Joy'da da ön farlar tamamen LED ama arkaları bilemiyorum.
    Giriş seviyesinden itibaren bu farı vermeleri ilginç olmuş. Pek rastlanılan bir durum değil. Cevabınız için teşekkür ediyorum.

• Selam arkadaşlar 1.0 X Tronik Touch fiyatı alan var mı?

Sizler ne kadara aldınız?

Teşekkürler
  • Yalnız 1.3 Turbo efsane
  • bu reklamlar güzel ama clio için fazla abartılı olmuş bence benzersiz yapan bir özellik de göremedim maalesef
  • bu kadar çok reklam yapmaya değecek pek bir şey göremedim ben yeni clioda
  • bu kadar abartılacak ne var bu clioda ben göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Selam arkadaşlar 1.0 X Tronik Touch fiyatı alan var mı?

Sizler ne kadara aldınız?

Teşekkürler
    Merhaba,

Konya bayisi Demir mavi rengi icin 145 e düşeriz dedi, 18 km de olan bir aracı 139 a bulup satın aldım. Hem de istedigim renk oldu, füme. Renault un finansmanını beklerseniz çok güzel fırsatlar var gibi
  • Bu araç icin sonradan on kol dayamayi nasıl yaptırabilirim fikri olan var midir? Touch paket aldım fakat on kol dayama arıyorum açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

Bu araç icin sonradan on kol dayamayi nasıl yaptırabilirim fikri olan var midir? Touch paket aldım fakat on kol dayama arıyorum açıkçası
    Ben clio 4 için aliexpresten almıştım.Orjinalinden daha şık ve sonradan takıldıgı belli olmuyor.Bardaklığa takılıyrdu clio 4 te ben yapıştırmadım o şekilde kullanıyorum.Sıcak silikonla yapiştırıyolar normalde.
  • merhaba arkadaşlar forum da yeniyim konu nereden açılıyor bilemiyorum. Fakat bir sorum olacak. Sizce ?

Sıfır clio5 1.3 130bg edc mi yoksa
    2.el 2015 2016 model golf7 1.2tsi mi
    Ve neden clio5 neden golf7
  • Arkadaşlar selam. Corsa ile arada kaldık. İnternette çok sayıda video mevcut ancak sizler 1.0 X-tronic için performans ve tüketim yorumu yaparsanız sevinirim. Ben de bir ön fikir oluştu ama sizlerden de duymak isterim.
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    Corsa tüketimde bariz daha iyi, şanzımanın etkisiyle. Geri kalan her konuda Clio üstün.

Yalnız Clio'nun LPG'ye tam uyumu var, bunu da belirteyim.
  • Joy 1.0 sce performansı nasıldır?
  • Yeni clio 5 mercan turuncu 1.3 tce icon donanım alarak katıldım gruba 😊
  • Arkadaşlar merhaba,clio 5 icon donanimla gelen multimedya ekranı bu sabah yolda kapandı kendi kendine tekrar da aćılmadı böyle bir sorunla karsilasan var mı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.