Şimdi Ara

YENİ CLIO 5 PAYLAŞIM PLATFORMU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
5
Favori
6.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah. Virüsten dolayı pek keyfimiz olmasa da, nasıl buldunuz, beklentinizi karşılayabildi mi aracınız acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TNCC kullanıcısına yanıt
    Sizin içinde hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah. Nasıl buldunuz, sizin için de beklentinizi karşılayabildi mi acaba.

• onuncu_köy O kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolun, ben ilk teslim alanlardanım 14 şubatta tesli aldım onun için biraz kullanmaya fırsatım oldu açıkçası beklentimin çok üzerinde çıktı daha önceki toyota aracımın otomatik vitesinden nefret gelmişti, vites geçişlerinden çok memnunum yakıt performans iyi şuan için çok memnunum iyi ki almışım diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haklısınız dışarıdan çok fazla bir farklılık hissedilmese de içine girdiğinizde clio algısının çok çok üzerinde bir konforla karşılaşıyorsunuz.

• Abt404 A kullanıcısına yanıt
    amin ustam teşekkürler
  • Zamlı fiyat listesini yayınlamışlar. Mart ayında ortalama 3.500 TL opsiyonuyla 159.000 TL ye satın aldığım 1.3 icon fiyatı opsiyonsunuz 170.500 TL olmuş.

https://www.renault.com.tr/renault-fiyat-listeleri/binek-arac-fiyat-listesi.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Abt404

Eyvallah sağolun, ben ilk teslim alanlardanım 14 şubatta tesli aldım onun için biraz kullanmaya fırsatım oldu açıkçası beklentimin çok üzerinde çıktı daha önceki toyota aracımın otomatik vitesinden nefret gelmişti, vites geçişlerinden çok memnunum yakıt performans iyi şuan için çok memnunum iyi ki almışım diyorum
    vites geçişlerini soracaktım bende vites geçişlerinde kafayı ön cama vuracak gibi olmuyorsun değil mi?
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Vites geçişi diye bir şey yok cvt de sonsuz kasnak var hiç bir şekilde hissedemiyorsunuz gaza basıyorsunuz araç hızlanıyor

• Arkadaşlar bende clio 5 düşünüyorum. Polo ibiza fikrim vrdi baktım onları alana kadar 0 km clio alabilirim. Daha doğrusu eşime alacağız. Şu an İ20 1.4 eski kasadan var.
    Araç hakkın bilgi verir misiniz? 1.0tce otomatik turbolu almayı düşünüyoruz. Joy paket olacak bütçe buna yetti.
    Şehir içi yakıtı nasıldır. Konfor, donanım özellikler motor performansı hakkında bilgi verir misiniz acaba?

• burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

14 şubatta teslim aldım aracı 1.0 turbo X tronic joy paket bende eşime aldım

Araçta vites geçişi diye bir şey yok sonsuz kasnak teknolojisi olduğu için vites geçişi sarsıntı diye bir şey yok

Motor gücü 1.6 atmosferiklerden çok daha iyi

Clio 4 de kullandık daha önce arasında büyük fark var rüzgar ve trim sesi kesilmiş araç yerden yükselmiş daha terli toplu olmuş

1000 km ye kadar 7 8 litre de gezdi şehir içinde şuan şehir ici ortalamam 5.4 litre

Tavsiye ederim👍

Hocam bende 1.2 tsi ibiza var turbo 90beygir.clio 5 ibizam kadar atık olsa yeter zaten genelde şehir içi kullanılacak.
    Şuanda eşimde i20var atmosferik olduğu için hizlanmasi çok geç oluyor. Üzerinde tüp olmasına rağmen yakıtı da fazla bence. Clio 5 küçük hacım turbo olduğu için az yakar diye düşünüyorum. Aklımdaki sorular şunlar aslında donanım olarak tatmin eder mi? Aracın donanım özelliklerinden bahseder misiniz? Kusura bakmayın biraz yoricam sizi araç yeni kullanan az malum. Bu araç bana göre 2.eldede kazandıracak o yüzden ibiza ve polo dan vazgeçtik.

Hocam ne kusuru siz sorun bem elimden geldikce cevaplarım

Aracın en beğenilmeyen donanımı arka camların manuel olması ben sorun etmedim çünkü aracı tek başına eşim kullanıyor arkada da çocuk oturuyor onun için biz arka camların manuel olduğunu hissetmiyoruz bile

☆Otomatik yanan farlar
    ☆ön sıra ve direklerde toplam 4 hava yastığı kitapçıkta 6 yazıyor ama türkiye donanımında perde yastıklar yok
    ☆püre led vision uzun kısa gündüz led farlar arka stoplarda led
    ☆ön camlar aracı kilitleyince kendisi kapanıyor
    ☆Hız sabitleme ve sınırlama
    ☆Yokuş kalkış desteği
    ☆çarpışma önleyici fren sistemi
    ☆Manuel klima
    ☆ABS
    Gibi özlelliker standart
    Ben aracı alırken metalik alev kırmızı renk
    Tam boy stepne
    Park sensörü
    Icon çelik jantlar(dışarda)
    Komple krom paket opsiyonel aldım

YENİ CLIO 5 PAYLAŞIM PLATFORMU

Allah kaza bela vermesin hocam.
    Cevaplar için teşekkür ederim Joy paket günlük kullanım için gayet tatmin edici duruyor.
    Muktimedya ekranı nasıl hocam?

Multimedya yok malesef joy pakette :(
    5300 lira farkla Rs line paketteki en büyük ekranı takıyorlar onda geri görüş park yardımı you tube haritalar ne ararsanız var ben aracı alırken 4000 tl idi ucuzlar die yatırmamıştım 5300 oldu :)

Anladım hocam. Disarda takılır mı acaba. Garantiden çıkar o zamanda araç.

Şuan uygun multimedya daha üretilmedi pandemi dönemine denk geldi
    Ben sordum servise aracın tüm elektrik ve elektronik parçalarını garantiden çıkarıyorlar

O zaman gerek yok hocam en ufak arizada başa dert.
    Son olarak şehir içi tüketimi nedir aracın?

1000 km den sonra şehir ici 5/ 5.5 arası

• merhaba,

bende ıcon 1.0 xtronic mevcut eşimle beraber kullanıyoruz. 600 km yol yaptım ama genelde 10 km geçmeyen yolculuklar yaptığım için 7.2 lt civarında dolanıyor. tabi ıcon ile joy arasında çok farklılıklar mevcut. ama arkadaşın da anlattığı gibi birçok detay ortak örneğin led far, oto cam kapama vs. gidip binip sürüp kontrol etmenizde fayda var. şuan bir çok hata ile karşılaşıyoruz. hem ben hem de üye olduğu clio5turkey grubundaki arkadaşlar. burada sıralamak zor olur. ama yeni araç yeni teknoloji salgın sebebiyle sorunlar zamanla çözülecek. aracımdan çok memnunum. bende demir mavi renk var bagajı sınıfının lideri 391 lt. en büyük artısı o bagajda yedek lastikte mevcut. biraz teslimatlar geç oluyor üretimde gecikmeler var ama her geçen gün fiyatları artıyor. tavsiyem gidip araçla test sürüşüne çıkmanız.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.