Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
182
Favori
1.168.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne marka hoperlör var clio larda Joy ve ikonda aynımı? çünkü benim ikon gayet yeterli..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Bass reflex isimli hoparlörler var. Tatmin eder mi evet eder. Hiç değilse son seste bozulma yok. Ama bose falan dinlerseniz başka araçlarda kötü olduğunu anlarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bayide baktım bana iyi gibi geldi ama son sesi düşüktü. telefon üzerinden bluetoothla açtım belki ondandır. bir de şöyle bir şey var müzik açıkken sağ taraftan trim sesi geliyordu bass 0'da olmasına rağmen. kemer tarafından mı kapıdan mı çözemedim. daha yola çıkmamış kilometre yapmamış yerinde duran bir araçta bunu duymak ilginçti.
  • bu arada araca binince ekranda arka emniyet keme takılı gibisinden bi uyarı veriyor ama değil normalde bilen varmı?

0(sıfır) emniyet kemeri takılı yazıyor. takınca 1 yazar. güvenlik uyarısı tarzı bir şey.
  • Ben de 0.9 Joy 2019 Araci bugun teslim aldim bayi etek alti krom cita icin yardimci oldu ancak on panjur icin olamadi , arasitirdigim kadariyla Omsaline ve S-Dizayn bu iste iyiler ve kullananlar memnun duruyor. Krom isini bence abartmadan uygulamak lazim. Cift tarafli bantla yapistigi icin urunu iyi tatbik etmek gerekiyor.Aracin ses sistemi gayet tatminkar benim icin , B segmenti sonucta.
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Hocam Ekim ayında mı sipariş ettiniz aracı? Bir de ne kadara mal oldu?
    Hayırlı uğurlu olsun bu arada.

aracınız hayırlı olsun. kazasız belasız kullanın.

krom işini bayiler biraz pahalı diyor. sadece servisteki kapı çıtası fiyatına dışarıdan sdizayn ya da omsaline olacak şekilde hem kapı hem cam çıtası alabilmek mümkün.

ses sistemi önlerde beni memnun etti ama arka hoparlörleri değiştirmeyi düşünüyorum. sesi arkaya verdiğinizde fark ortaya çıkıyor. biraz daha net ses veren ucuz yollu bişey iş görecektir.
  • arkadaşlar merhaba arabam clio 4 1.2 turbo benzın

arabama uygun buji nedir ? orjinal bujiler iridyummudur ? varsa linkte atarsanız sevınırım
  • **engineer09** kullanıcısına yanıt
    Eylul ayinda siparis ettim 75Bin civari bir fiyata geldi.Tesekkurler!
  • Cok tesekkurler , sizede kazasiz belasiz surusler . Ben sahsen yetkili servis harici trim bolumlerini kurcalatmayi sevmiyorum sok-tak esnasinda kiracaklari bir tirnak, esnetecekleri bir klips bize yol ve trim sesi olarak geri donuyor. Bu sebeple orijinali ne ise buna uygun kullaniyorum . Omsaline ve S-Dizayn hakkinda olumlu yorumlar var , kapi citasini bayi hediye ettim on panjur icin omsa alip kendim uygularim zaten piano siyah parca uzerinde yerleri belli havalar sogumadan uygulamak gerekli.

Bu arada orijinal kaucuk paspas surucu kismini tam kaplamiyor , tavsiye edeceginiz havuz paspas var mi ?
    Havuzlu paspas için çok pahalı gelmezse bu güzele benziyor

https://www.hepsiburada.com/sahler-renault-clio-4-2012-4-5d-paspas-siyah-p-HBV00000E46XI?magaza=Cicim Moda

• En iyi bu duruyor , kisin yagmur camur derken aracin kendi dosemesi iyice kirlenir ve temizlemesi zor oluyor cunku sabit bir parca. 150 Tl eger urun is gorecekse deger gibime geliyor bende bu urunu begendim.
  • Arkadaşlar 0.9 icon için efb akü uyumlu olur mu? Akü değiştiren oldu mu hiç?
  • Merhaba degerli uyeler. Sizlerin otomatik clio fren pedali hakkindaki goruslerinizi merak ediyorum. Fren pedali bana biraz yuksek konumlandirilmis gibi hissettiriyor. Sehirici dur kalk trafikte pedal daha cok kullanildiginda ayak bileginde zorlama yapiyor. Paspasin altina 20 ~ 30 mm kalinlikta bir malzemeyle ayak topuk basma noktasini yukseltip pedal ergonomisini iyilestirmeyi dusunuyorum.

• uzunlar için led önerisi olan var mı? inwells aldım ama park halindeyken öndeki arabaya bile ulaşmıyor ışığı. sadece uzunlar için istiyorum halojen olarak ışık çok yetersiz geldi. aslına bakarsanız uzunların yeri de yanlış. normalde arabalarda dıştaki far kısa içteki far uzun olur h1-h7 kombinasyonunda ama bunda tam tersi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhendis06

Merhaba degerli uyeler. Sizlerin otomatik clio fren pedali hakkindaki goruslerinizi merak ediyorum. Fren pedali bana biraz yuksek konumlandirilmis gibi hissettiriyor. Sehirici dur kalk trafikte pedal daha cok kullanildiginda ayak bileginde zorlama yapiyor. Paspasin altina 20 ~ 30 mm kalinlikta bir malzemeyle ayak topuk basma noktasini yukseltip pedal ergonomisini iyilestirmeyi dusunuyorum.
    Ayak numaran ne hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Ayak numaran ne hocam

Alıntıları Göster
    Ayak numaram 42. Kullandigim diger aracim Egea'daki durumu da mukayese ettim, Clio'daki gibi rahatsiz degil. Clio 4 otomatik aracin fren pedali gercekten de normalin üstünde yüksek. Eger paspasin altina sert yalitim plakasi gibi birsey kesip koyarsam daha rahat edecekmisim gibi dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhendis06

Ayak numaram 42. Kullandigim diger aracim Egea'daki durumu da mukayese ettim, Clio'daki gibi rahatsiz degil. Clio 4 otomatik aracin fren pedali gercekten de normalin üstünde yüksek. Eger paspasin altina sert yalitim plakasi gibi birsey kesip koyarsam daha rahat edecekmisim gibi dusunuyorum.

Alıntıları Göster
    Hmm o zaman evet. Halı kesip paspasın altına halı koyabilirsin. Yol sesine de faydası olur belki.

Hatta halı değil de yalıtımlı bir malzeme olursa kazan kazan bile olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AcetoBalsamico

Eylul ayinda siparis ettim 75Bin civari bir fiyata geldi.Tesekkurler!
    Hayırlı olsun hocam. Akü olarak ne kullanmışlar bakmanız mümkün mü? 60 amper agm akü mü yoksa 70 amper efb akü mü var?
  • 
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.