Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
182
Favori
1.168.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence buji de paraya acıma. En kalitelisi neyse onu üretici kataloglarından bulup al. Ancak ucuz dediğin NGK da zirvede bir markadır bu alanda.
  • Merhaba arkadaşlar, ben 2014 cilo4 sportourer joy 1.5 DCİ
     <<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>
    Fakat bi sorunu var, yolda giderken göstergede İngiliz anahtarı yanıyor YOKUŞTA KALKMA YARDIMI KONTROL yazısı çıkıyor.
    Belirsiz bir km sonra arıza kalkıyor.
     <<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>
    Bu sorunu yaşayıp çözümü bulan oldumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• efe_yakub E kullanıcısına yanıt
    Bende 2014 1.5 DVI sportourer joy var.
    Far ayarında çarpıklık yok.
    Ama farlar çok zayıf yağmurlu günlerde hiç göremiyordum.
    Sisler dahil tüm farların ampüllerini niken led taktırdım şimdi gayet net bir görüş oldu.
    Sizin araçta Ampüller yuvaya tam oturmamış olabilirmi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: SER-DAR

Bende 2014 1.5 DVI sportourer joy var.
    Far ayarında çarpıklık yok.
    Ama farlar çok zayıf yağmurlu günlerde hiç göremiyordum.
    Sisler dahil tüm farların ampüllerini niken led taktırdım şimdi gayet net bir görüş oldu.
    Sizin araçta Ampüller yuvaya tam oturmamış olabilirmi acaba.
    dışardan bakınca bir anormallik görünmüyor.
  • Dışarıdan belli olmaz,içeriden anlaşılır.ampülün yuvaya oturan sac kısmındaki kesik ile yuvadaki çeltik birbirini karşılıyormu?
    Ve ampülü tutan yay iki noktadan ampüle baskı uyguluyormu .
    clio4 de ampul söküp takmak çok zor.net göremeden el yordamıyla uğraşılıyor.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Belki gec olacak ama 1.2 turbo yag yakma sorunundan uretimden kalkti yerine 1.33 turbo geldi.Sakin almayin her 1000 km de yag eklemek istemiyorsaniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arakdaslar 2019 Joy pakette bildiginiz gibi dokunmatik LG Multimedia ekrani yok ancak internette 1500TL civarina orijinal oldugu soylenen sifir urunler satiliyor. Bunlardan aracina taktiran oldu mu ? Aracin garantisi bozulur mu ? Bu LG MM sistemlerin versiyonlari var mi? ICON donanimda ki gibi ECO modu vs tuketim bilgilerine ulasa biliyor muyuz ? R Link 2 sanirim son sistem olsa gerek.
  • Cogu aracta o ses sigorta kutusundan gelir aslinda normaldir. 208 PUG da dahi vardir.
  • _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    2020 nisan deniyor ama manuel baz paketinin fiyati benzinli icin tahmini 110-120bin bandinda olacakmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuji

Belki gec olacak ama 1.2 turbo yag yakma sorunundan uretimden kalkti yerine 1.33 turbo geldi.Sakin almayin her 1000 km de yag eklemek istemiyorsaniz.
    2015 te 1.2 ICON 120 HP sıfır almıştım.
    Her uzun yol yaptığımda yağ yakıyordu. Araç çok iyiydi gerçekten. Fakat yalıtım Skandal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 24 Eylül 2019; 8:24:51 >
  • 2013 Model 95000km'de 1.2 tce 120hp edc Clio sahibiyim. Araç sıfır alındığından beri yetkili serviste 5W40 RN0710 yağ ile bakımları yapıldı. Yağ çubuğundan sık sık kontrol ediyorum. Fark edilir bir seviyede yağ eksilmesiyle henüz karşılaşmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracımı bugün teslim aldım. 0.9 tce joy titanyum gri. ilk izlenimlerim olarak fiyatına göre beni mutlu edecek gibi duruyor. bir kaç eksiği var sadece. onları da zaman içinde yavaş yavaş tamamlarım diye düşünüyorum.

yapmak istediklerim;

kapıların altına krom çıta,

direksiyon deri kaplama(üstünden dikme olanları istemiyorum)

denk gelirse güzel bir jant

arka hoparlörler..

internetten bakıyorum kapı çıtaları 35 liradan başlıyor 300 liraya kadar gidiyor. formlu ve formsuz olarak ayrı ayrı ilanlar var. nedir ne değildir tavsiye edebilecek var mı?
  • Selam arkadaşlar bende 2015 model clio sport tourer var fakat ses sistemi yetersiz gibi geliyor pek tatmin etmedi. Teyip ve kolonlar için nasıl bir sistem önerirsiniz?keyifli müzik dinlemek için

• 2017 model aracıma ilk bakımı yaptıracağım ama yetkili servisi mi özel servisi mi tercih etmeliyim ?
  • arka hoparlör yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gramatik

arka hoparlör yok mu
    malesef yok joy pakette ama ön hoparlörler yeterli geldi. çok sesli müzik dinlemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psyduck17

malesef yok joy pakette ama ön hoparlörler yeterli geldi. çok sesli müzik dinlemem.

Alıntıları Göster
    önceki sayfada makyajlı kasalarda joy pakette 4 hoparlör var demişti biri. internette de aynı şekilde yorumlar gördüm. küçük veya zayıf olduğu için fark etmemiş olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gramatik

önceki sayfada makyajlı kasalarda joy pakette 4 hoparlör var demişti biri. internette de aynı şekilde yorumlar gördüm. küçük veya zayıf olduğu için fark etmemiş olabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    ben şahsen bakmadım ama satış temsilcisi arkadaş arkada hoparlör olmadığını söyledi. saat 23:00 te mesaim bitiyor eve gidice bakar yazarım.
  • Gramatik kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım gerçektende arkada hoparlör varmış 😁😁 satış temsilcisi arkadaş yok demişti ben de ucuz yollu bir araştırma yapmıştım

• 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.