Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.960
Cevap
182
Favori
1.167.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Arkadaşlar 1.2 clio arabam var 2015 model. Klima artık sanki az soğutuyor gibi geliyor eskiden uzun yolda 1 kademe en soğuk hâli bile yetiyordu şimdi yetmiyor. Sizce ne yapmam gerek ya da ne olabilir .
    Polen filtresi klimanın üflemesini engelliyor. Önce onu deneyin olmazsa klima gazı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmkara

Polen filtresi klimanın üflemesini engelliyor. Önce onu deneyin olmazsa klima gazı.

Alıntıları Göster
    Yıllık bakımda değiştirmiştim onu. Gazı göstereyim olmazsa. Sağol cevap için

• Arkadaslar, ozellikle 2012-2015 model arasi clio 4 faz 1 araci olanlar;
    Sizin araclarinizin farlarinda da solma, sararma ve ciziklerden dolayi yipranmis bir goruntu var mi?
    Benim ozellikle farlarin birinde daha fazla olmak uzere kotu ve eski bir gorunum olusmustu. Son 1 yil daha da kotu gorunmeye basladilar. Halbuki ne rastgele yerlerde ne de fircayla yikatirdim ama eskimelerini engelleyemedim. Aracim 2013 model ve beyaz renk bu arada. Ayrica ilk sahibiyim.
    Neyse yaptirmamak icin epey direndim. Birkac ay sonra eskisinden daha kotu olur denildigi icin. Ama sonunda malum farlarimiz epey buyuk oldugu icin ve mevcut halleriyle araci oldugundan eski gosterdikleri icin kendimce arastirdim ve sectigim bir yerde farlari temizlettim. Gorece uzun suren bir islem yapildi ama gercekten sonunda guzel bir gorunum aldilar. Ancak ic kisimda mevcut yipranmalara bir sey yapilamadi tabi ki.
    Yapilan islemin omrunu ise zaman gosterecek.

• Selam arkadaşlar 2017 Clio joy ile aranıza katıldım aracımı touch donanım gibi görünmesi için krom çıtalar arıyorum ön ızgara krom çıtası kaliteli bulabileceğim bir yer var mı daha önce alan oldu mu acaba

• Hız regülatörunu kontrol ettirin diye uyarı veriyor. Hız sabitleme çalışmıyor.
    Böyle bir hata ile karşılaşıp çözümunu bulan var mı?

• Clio değil ama benim eski Scenic te direksiyon içi sarmal kablo arızalanınca yapmıştı benzer bir sorun. O olabilir

• kutup başını takıp 2 saat sonra takın. düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gramatik

Bu mesaj silindi.
    Koltuk ayari standarttır diye dusunuyorum. İcon pakette ön camların hepsi elektrikli manuel değil.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    2014 joy pakette yok, 2019 da olacağını sanmıyorum.
  • Benimde şoför koltuğunun emniyet kemeri ikaz sesi yok. Bunun sebebi ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: callottemre

2014 joy pakette yok, 2019 da olacağını sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    2016 modelden itibaren makyajlı kasa joy da koltuk yükseklik ayarı mevcut. Torpido lambasına kadar mevcut.
  • Arkadaşlar selam uzun yıllar sonra araba almak istedim sıfır olarak 1.2 120 beygir benzinli otomatik bir clio almak üzereyim ikon pakedi lakin hem clio 4 ün üretimi durdurulmuş hem ikon pakedi artık kaldırılmış.. Bayilerde bulunmuyor clio şuan yani.. clio 5 de şubata ertelenmiş sizce bu son kalan clio yu almak mantıklı u bana bi zararı olurmu 2020 modellerde aralıkta gelecekmiş sanırım ne dersiniz? bu arada araç 111 bine gelecek bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 4 Eylül 2019; 10:39:30 >
  • Hiç araba alma niyetim yokken bayide gördüğüm 1.2 75lik siyah clio yu biraz da birikim olsun diye aldım..Eski aracım 1991 520iA duruyor ve ondan da eski aracım 1.7 Flash da duruyor.Aradan bir de 306 gelip hurda olarak geri döndü. Şirkette de uzun süre Fluance kullanmıştım.Bir otomobil manyağı olarak Flash dışında hiçbirine kötü diyemem.Farklı dezavantajları ya da artıları var. Ancak şehir içi kullanım için Clio çok iyi bir ortalama.
  • Clio 4 aracımızda farlarda sorun olduğunu düşünüyorum, servis ise normal diyor.

üç hafta kadar önce hanıma 2015 model touch paket 1.2 araç aldık,

1- Kısa farları açtığımız zaman sol far sanki direk yere bakıyormuş gibi yerde bir parlama var ama sağ tarafta yok, far çok aşağı bakıyor diyeceğim ama kısalarda sağ ve sol hemen hemen eşit mesafeye gidiyor.

2- uzun farları açtığımız zaman ise sanki sağ taraftaki far hiç yanmıyormuş gibi yolun sağını aydınlatmıyor ama farı kontrol ettiğimizde ise far yanıyor, uzunlarda sağ tarafın aydınlanma derecesi kısalarla aynı, uzunda yaksak kısada yaksak sağ tarafa aynı derecede ısık gidiyor sanki uzun far ampülü patlak yanmıyor gibi ama yanıyor patlak değil. Örneğin düz duvarın önüne duruyorum kısalar yanıkken uzunları yakıyorum ama sağ tarafta değişen hiç birşey yok.

3- Uzun farları açtığımız zaman düz olarak önümüzü değilde sanki farlar sola dönükmüş gibi yolun solunu aydınlatıyor Örneğin T şekilde bir ara yola giriyoruz, uzunları açtığımızda ilerde aracın tam burnunun önündeki çöp kovasını değilde onun solunu aydınlatıyor, çöp kovasını görmek için biraz sağ yapıp ilerlemek yani aracın burnunu biraz sağa döndürmek gerekiyor.

4- Hem kısalar hemde uzunlar çok ama çok zayıf. uzun farlar sanki diğer arabaların kısaları gibi kalıyor, hatta uzun far açıp çevre yoluna çıktığımda karşıdan gelenler sellektör bile atmıyor.

Diğer clio4 lerde böyle mi yoksa bizim araçta mı sorun var. Servisde far ayarına baktılar sıkıntı yok dediler ve hiç ilgilenmediler. Dışarda bi yere götürdüm ordada cihazı önüne koyup baktılar yükseklik ayarlarında sıkıntı yok diyorlar. Dışardaki ustayı AVM oto parkına götürüp gösterdim o da hayret etti. Sanki uzunları yakınca sağ tarafın uzunları yanmıyor gibi ama yanıyor ve uzunların ikiside bariz sola dönük fakat ne hikmetse cihazı önüne koyup bakınca sorun görünmüyor.

Sizlerin aracında böyle bir durum var mı yada bunların benzerleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

2016 modelden itibaren makyajlı kasa joy da koltuk yükseklik ayarı mevcut. Torpido lambasına kadar mevcut.

Alıntıları Göster
    joy donanımda arka kapılarda hoparlör var mı makyajlı kasada
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz aracı 1 yıl dolu dolu kullandım. 20 bin km yaptım. Motor şanzuman uyumu mükemmel. Gerçekten keyifli araç. Bastığınız zaman yakıt olarak üzebilir. Tek sorun yalıtım 2016 modellerde vardı. Şu an nasıldır bilemiyorum. O paraya Poloya yönelmenizi tavsiye ederim. 2. Elde değerini daha iyi koruyacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Clio 5 in geliş tarihi belli mi?

Kalan araçlara güzel kampanya yaparlar. Alacak olanlar acele etmesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

joy donanımda arka kapılarda hoparlör var mı makyajlı kasada

Alıntıları Göster
    Arkada hoparlör var 2019 Joy da.
  • _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilginiz için ben satmak amaçlı almıyorum uzun yıllar binerim sanırım. Çok km yapan biride değilim..

clio 5 bu arada şubata ertelenmiş.. bekleyemediğim için alacağın yarın sanırım araç lazım oluyor çok fazla yakın yerler için şuan

• Arkadaşlar Clio 4 1.2 turbo 2015 benzinli arabam için iridyum buji arıyorum oneriniz nedir ? Ngk ucuz gibi

• 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.