Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
181
Favori
1.169.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok pasif forum ya bu nedir ?
  • Merhaba arkadaşlar nasılsınız *
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondance

quote:

Orijinalden alıntı: _EUA_

Geçen gün bir arkadaşın 2013 Clio 4 1.2 Turbo EDC 120 beygiri 35 binde dynoya soktuk, yaklaşık 84 beygir çıktı.
    Tamam aktarımda falan bir miktar birşeyler kaybeder de... bana çok düşük gözüktü. Bu 36 beygir nerede bilen, eden, tahmini olan var mı?
    Bana pek normal gözükmedi bu durum.

Sonucu kw cinsinden vermiş olmasın? Eğer öyle yapmışsa aşağı yukarı 115 bg gibi bir güç çıkıyor ortaya.

Evet, benim de aklıma gelmedi desem yalan. Fakat kocaman kocaman HP - Beygir Gücü yazısını gördüm malesef. En iyisi servise sokturup neyi var neyi yok bir öğrenmek.

• quote:

Geçen gün bir arkadaşın 2013 Clio 4 1.2 Turbo EDC 120 beygiri 35 binde dynoya soktuk, yaklaşık 84 beygir çıktı.
    Tamam aktarımda falan bir miktar birşeyler kaybeder de... bana çok düşük gözüktü. Bu 36 beygir nerede bilen, eden, tahmini olan var mı?

Servise Boşuna gitmeyin arabayı bilgisayara bağlayacaklar sonrada sizinle beraber bir test sürüşü yapacaklar ondan sonrada arabada bişey yok diyerek yollayacaklar. (Başıma geldi biliyorum). Bide 36HP kayıp fazla bence, sağlam bir tuning işleri yapan bir yerde ölçüm yaptırın.
  • _EUA_ kullanıcısına yanıt
    turbosuz 88 olması lazım, turboyla 120
  • Beyler radyo bazen çekmiyor aşırı derecede cızırtı yapıyor ,çözüm bulabilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigafuri

quote:

Servise Boşuna gitmeyin arabayı bilgisayara bağlayacaklar sonrada sizinle beraber bir test sürüşü yapacaklar ondan sonrada arabada bişey yok diyerek yollayacaklar. (Başıma geldi biliyorum). Bide 36HP kayıp fazla bence, sağlam bir tuning işleri yapan bir yerde ölçüm yaptırın.

Bence de fazla. İllaki bir yerde bir sıkıntı vardır diye tahmin ediyorum. O sağlam tuning yapan yer nere acaba bilmek bulmak gerek. Bakırköy civarında var mıdır... Aracı da ODB2 den ben bağladım, herhangi anlamlı bir hata mesajı vermedi zaten.

551gokhan kardeş, ruhsatta 88kw yazıyor, 120 beygir olması lazım o yüzden...

Bir de aracın ön tampon muhafazası kapakları düşmüş. Nerden buluruz bu kapakları? Biraz bakındım komple ön muhafazayı satıyor galiba reno. Yalnız başına bu kapakları satmıyormuş diye söylenceler işittim. Eğer öyleyse büyük ayıp valla.
    622563607R veya 622567262R diye ön muhafazanın yedek parça kodu var ama muhafazanın kapaklarının kodu yok.
    Sanırım pek çok kişide de bu kapaklar eksik ama haberleri yok. Mazallah içeri hayvan falan girer...

• Anteni söksem radyonun çekmesi ciddi şekilde düşermi? Yoksa şehir içinde fark etmez mi?

• 50 bine icon 2015 otomatik clio almayı düşünüyorum.yakıt konusunda nasıldır kimisi az yakar diyor kimisi fazla yakar diyor.şehirçi şehirdışı ortalama kaç kuruş yakıyor kullananlar memnunmu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grand88 -- 15 Mayıs 2016; 18:27:52 >
  • grand88 kullanıcısına yanıt
    Bende var 2013 model 2014 çıkışlı icon bir depoyla minimum 750 kilometre gidebilirsin. Yani oldukça uygun bir tercih olur. Deposu 140-145 tl'ye falan doluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuhoglu55

Anteni söksem radyonun çekmesi ciddi şekilde düşermi? Yoksa şehir içinde fark etmez mi?

Bende merak ediyorum bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı?

• Merhabalar, bugun bende clio 1.5 dizel manuel joy paket alarak araniza katildim. Arabanin durusu sekli hos. Benim icin eksin olan sadece geri park sensoru. Acaba bunu en uygun nerden taktirabilirim. Ankarada yasiyorum bu arada. Acaba joy alarak hata mi ettim onuda bilmiyorum. Dokunmatik ekran benim icin onemli degil ama baska ne ek ozellikler var icon da onuda bilmiyorum. Allah yolunuzu acik etsin sizlerede kazasiz belasiz kullanirsiniz insallah

• Kuşların ettiği yerlerde camın dışındaki plastik erimeleri olmuştu. Bunları ne şekilde tamir ettirebiliriz?
    Sanki birileri bir şekilde tamir etmişti bunları diye hatırlıyorum.
  • Arkadaşlar merhaba bu seneki yıllık bakım fiyatı ne kadardır acaba bilen var mı? Servisi aradım ama net bir fiyat veremediler...(arabam 2013 model)
  • Ak Kurt kullanıcısına yanıt
    Ben kdv dahil 460 a yaptirdim icin 2013 model 1.2 turbo edc icon aracimi. Ayrica garantiden benzin deposu degisti komple

• arkadaşlar 2013 lpg li 1 parça boya 100 binde beyaz 1.2 joy 30 bin tl iyi midir
  • Mesalik M kullanıcısına yanıt
    hayir degil. arab zaten gitmiyor bir de tup taktirmis.

• Mesalik M kullanıcısına yanıt
    0.9 TCE al hocam. 1.2 falan hikaye 0.9'un yanında
    Hatta ikisinide kullan tarafını seç Ben ikisinide kullanıp 0.9 TCE'de karar kıldım. Harika bir gidişi var.
    Yakıt olarakta 0.9'un şehir içi tüketimi; 1.2'ye göre daha düşük
    Ama o modelde o kilometrede 0.9 bulabilir misin bilemem. Biraz daha pahalı oluyor çünkü 0.9 TCE'ler; 1.2'lere göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coilover -- 18 Mayıs 2016; 16:28:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barantula

hayir degil. arab zaten gitmiyor bir de tup taktirmis.

o kadar tüplü clio var
  • Bizim araçlar cam suyu nereden tamamlanıyor görsel resim atabilir misiniz? Veya link atarsanız sevinirim?
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.