Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.963
Cevap
181
Favori
1.168.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    resimde silecek suyu yazan yer. sağ farın hemen arkasında. (resimde uzak köşede). Resimdeki araba 1.5 dci 90 bg ama diğerlerinde de silecek suyu aynı yerdedir muhtemelen.

http://i.hizliresim.com/kvZMgW.jpg
  • khayyin K kullanıcısına yanıt
    Evet, benzinlilerde de aynı yerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Aracım 2013 model Clio 1.2 75 bg.

3. senesi bakımı yapılacak. 35.000 km'de.

-Yetkili serviste mi yaptırmalıyım yoksa özel serviste mi ?
    -Yetkili servis, yaptığı bakıma garanti veriyor mu?
    -Anadolu yakasında, bildiğiniz iyi özel servis var mı ?

Bir de, aracım son iki aydır çekişten düştü gibi hissediyorum. Problem ne olabilir ?

Teşekkürler.
  • 2014 joy aracım için tavan çıtası/barı arıyorum servis 1600 fiyat veriyor.
    Nerden bulabilirim bilgisi olan var mı

• Arkadaşlar Clio 4 icon arabamın arka silecek çalışmıyor garantisi bitmiş olduğu için bir arkadaŞa gösterdim galiba motor bozulmuş birde elektrik gelmiyor silecek lere artık motor bozulunca otomatik kesmiş mi bilmiyorum bu arada sigorta kontrol edildi bir şey yok bu konu hakkında bilgisi olan varmı motor mu değişİr kaça değişir serviste bulunuyor ne yapmam gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Saintcty

Arkadaşlar Clio 4 icon arabamın arka silecek çalışmıyor garantisi bitmiş olduğu için bir arkadaŞa gösterdim galiba motor bozulmuş birde elektrik gelmiyor silecek lere artık motor bozulunca otomatik kesmiş mi bilmiyorum bu arada sigorta kontrol edildi bir şey yok bu konu hakkında bilgisi olan varmı motor mu değişİr kaça değişir serviste bulunuyor ne yapmam gerekiyor

Garantisi yoksa sanayide 30-40 liraya degişir.

• clio 4 1.5 dci şanzıman oranlarını ne kadar arasam da bulamadım. alt tarafı şanzıman dişli oranları arıyorum. ne sitesinde var ne katalogta. bilen var mı acaba ?
  • arkadaşlar selam.35.000 tl bütçem var.az yakan az masraf çıkaran en sorunsuz clio 4 ün hangi modelini tavsiye edersiniz.çok tşk ederim

• calhanre kullanıcısına yanıt
    Ikinci el olacak sanirim. Piyasayi bayagidir takip etmiyorum ama 1,5 dci herhangi bir modeli tavsiye ederim. 0,9 kullanan arkadaslar da memnun. Kullanmadigim icin yorum yapamam. Ama 1,2 75 bg tabsiye etmiyorum.

Hayirli olsun.

• evet 2.el bakıyorum.Öneri ve yorumun için tşk ederim

• 1.5 icon düşünüyorum ama iconlarında kendi arasında farkları varmıdır var ise hangisini tavsiye edersiniz.Birde mesela atıyorum 2013 veya 2014 model daha iyi gibi bir durum varmıdır yoksa model önemli değil temizse hangi model olduğu farketmezmi

• quote:

Orijinalden alıntı: calhanre

1.5 icon düşünüyorum ama iconlarında kendi arasında farkları varmıdır var ise hangisini tavsiye edersiniz.Birde mesela atıyorum 2013 veya 2014 model daha iyi gibi bir durum varmıdır yoksa model önemli değil temizse hangi model olduğu farketmezmi

2012'lerde yanlis bilmiyorsam arka camlar manual. Belki bir de yanlis hatirlamiyorsam belli bir model yilindan sonra start/stop kaldirildi.

• calhanre kullanıcısına yanıt
    senede 15 bin km den fazla yapıyorsanız dizel yoksa benzinli.

ne kadar yeni model yıllı bir araç alırsanız o kadar iyi. bu kasa 10-15 senedir üretilmiyor sonuçta 2012 den bu yana düzeltile düzeltile sorunsuzlaştırılıyor. ne kadar yüksek model yılı o kadar az sorunla karşılaşma şansı demek. sonuçta bu iş birazda şans işi. %1 hata payı ile üretiliyorsa 99 araçtan 1 i sizide bulabilir. o yüzden hiç bir zaman kasmayın akışına bırakın iyi analiz edin yeter.
  • 0.9 motor benzinlide eco mod arabayı çok tıkıyor. Araba sanki bir türlü devir alamıyor gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedattozak

quote:

Orijinalden alıntı: Saintcty

Arkadaşlar Clio 4 icon arabamın arka silecek çalışmıyor garantisi bitmiş olduğu için bir arkadaŞa gösterdim galiba motor bozulmuş birde elektrik gelmiyor silecek lere artık motor bozulunca otomatik kesmiş mi bilmiyorum bu arada sigorta kontrol edildi bir şey yok bu konu hakkında bilgisi olan varmı motor mu değişİr kaça değişir serviste bulunuyor ne yapmam gerekiyor

Garantisi yoksa sanayide 30-40 liraya degişir.

Dostum 30 40 mı motoru mu ben 200 e yine razıyım motorsa eğer pahalıdır inTernette baktım çıkması 150 liRa

• unfortunately kullanıcısına yanıt
    Bu konuda size katılmıyorum. Benimde aracım 0.9 TCE sürekli ECO mod açık aracımda.
    Bana göre deviri ve çekişi gayet güzel ve tatminkar. Bence beklenti ile alakalı bir durum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coilover -- 20 Mayıs 2016; 14:56:10 >
  • Coilover kullanıcısına yanıt
    Hocam ben biraz da yüksek vites kullanmayı tercih ediyorum ama eco'da sürekli düşük vites gidiyorum gibi geliyor. Ecodayken yokuşta falan çok sık bayılıyor araba bana öyle geliyor ama eco'da değilken yokuşları çok daha rahat çıkıyorum.

• unfortunately kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. ECO modu devre dışı aldığın zaman araç zaten ekstra bir şahlanıyor haklısın.
    Ama ECO modda oldukça tatminkar en azından benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

clio 4 1.5 dci şanzıman oranlarını ne kadar arasam da bulamadım. alt tarafı şanzıman dişli oranları arıyorum. ne sitesinde var ne katalogta. bilen var mı acaba ?

I

3.73 (13.28)

II

2.05 (7.3)

III

1.32 (4.7)

IV

0.97 (3.45)

V

0.75 (2.67)

R

3.55

Final drive ratio std:

3.56
  • arkadaşlar 2014 model 10binde 1.2 benzinli 1 parça değişen var kaça kadar alınır beyaz renk
  • 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.