Şimdi Ara

YENİ CİTROEN C4 CACTUS KULLANICI DENEYİM YORUMLAR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
17
Favori
196.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yani ne diyorsun anlam veremedim.. bu kadar çocukça figürler yerine bi yetişkin gibi yazsan daha rahat anlaşırız yada gereksiz alıntıya gerek yok git benden alıntı yapmadan dilediğin kadar fanboyluk yap karala..... alma arkadaş sana citroen pejo al diye bi alıntımı yaptım... 30 binde arızalandı niye olamazmı civic kul yapısı değilmi.. yada jazz kullandı eşim 2 yıl 60 binde sorunsuzdu bütün jazz larmı sorunsuz.. serviste polo da yatıyor oda 20 binde 2 kez kavrama değiştiriyor oda mı olamaz gel afyona gezdireyim az.. anlamadım neyin kafasını yaşıyorsun...

ki aracı neyini temiz göstereyim cactusum yok belki bi ihtimal alma durumum var ki asıl c4 picasso yenisi istediğim gücüm yetmiyor daha yakın olduğum 500l...
    2015 de gelecek 2 yeni kıa modelini bekliyorum o sebepten erteliyorum biraz..

anladım sen fransız araçlarının düşmanısın ama bizde almanı fransızı yok işimize cebimize ne uygunsa onu alıyoruz...

umarım nikinde yazan 1992 doğum yılın değildir.. yoksa kendimden 10larca yaş ufak biriyle yaptığım muhabbet yüzünden utanırım...

• öcüü.. Ö kullanıcısına yanıt
    haklısınız özür dilerim ,24 yaşındayım sizle tartışmaya girmek istemiyorum, ellerinizden öperim ,allacağınız araba şimdiden hayırlı uğurlu kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin ,yaşınızdan dolayı beni yanlış anladınız , benim otomobillere merakım 10 yaşından beridir var, sadece marka olarak bu zamana kadar bir araç kötülemedim ,otomobilden anlayan insan için marka önemli değildir ,illa örneğin vw passat yada bmw 320d bunu alan adam sırf markası var ve ikinci eli var diye alıyorsa yanlış anlasılmasın ama arabadan anlamıyordur benim gözümde ,otomobillerin markaların dan çok sürüş zevkleri,kullanım kolaylığı,performansı ,güvenliği,konforu markadan çok bu özellikler daha ön plandadır, bu özellikler illa lüks araçlarda olmak yada aşırı pahalı araçlarda olmak zorunda değillerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangun1992

haklısınız özür dilerim ,24 yaşındayım sizle tartışmaya girmek istemiyorum, ellerinizden öperim ,allacağınız araba şimdiden hayırlı uğurlu kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin ,yaşınızdan dolayı beni yanlış anladınız , benim otomobillere merakım 10 yaşından beridir var, sadece marka olarak bu zamana kadar bir araç kötülemedim ,otomobilden anlayan insan için marka önemli değildir ,illa örneğin vw passat yada bmw 320d bunu alan adam sırf markası var ve ikinci eli var diye alıyorsa yanlış anlasılmasın ama arabadan anlamıyordur benim gözümde ,otomobillerin markaların dan çok sürüş zevkleri,kullanım kolaylığı,performansı ,güvenliği,konforu markadan çok bu özellikler daha ön plandadır, bu özellikler illa lüks araçlarda olmak yada aşırı pahalı araçlarda olmak zorunda değillerdir

Bende bu mesajinizdan dolayi tebrik ederim.yasinizin cok uzerinde beyefendi olgun bir insansiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

hocam sizi tanımam saygısızlıkta etmek istemem ama bana hiç samimi ve inandırıcı gelmediniz...

bu güne kadar ne bi resim ne bi yakıt verisi paylaşmadınız hep şikayet..

ki diyelim haklısınız bi sorun var.. 70 bin tl ödeyecek ve sonra o servisten bu durum çözulmeden he tamam diyerek çıkacaksınız...

o servisi adamların başına yıkar normal bi kullanıcı parayı sokaktan mı topluyoruz... ben eşimin polosunda dsg arızası yüzünden 2 kez tamirat gördü garanti kapsamında ilk gittiğimde bi umursamaz bı tavır ama ben ona 55 bin tl tiko para saymışım nereye tamam diyerek çıkıp gideceğim vallahi yıkarım o bayii...

ben bu şanzumanın 3 farklı aracını kullandım en ufak bi sorun yaşamadım.. ki bu kanforsuzluk ekonomi ve sağlamlık olarak perçinlenmiş bir şanzuman...

tekrar kusura bakmayın ama inandırıcı gelmedi bana hele ki bu aracı almak gibi bi niyetim varken rica ediyorum bu olayları vaktiniz olursa video resim gibi belgelerle desteklermisiniz.. bizde ona göre temkinli yaklaşalım...

Buyrun resimler videoda çekmiştim berbat çıkmış onuda dzgn çekicem sonra.
     YENİ CİTROEN C4 CACTUS KULLANICI DENEYİM YORUMLAR YENİ CİTROEN C4 CACTUS KULLANICI DENEYİM YORUMLAR YENİ CİTROEN C4 CACTUS KULLANICI DENEYİM YORUMLAR YENİ CİTROEN C4 CACTUS KULLANICI DENEYİM YORUMLAR YENİ CİTROEN C4 CACTUS KULLANICI DENEYİM YORUMLAR

• Öncelikle konu sahibi arkadaş,aracınız hayırlı olsun ve aynı zamanda geçmiş olsun.İnşallah sorununuz tekrarlanmaz.

Clio aracımı almadan önce otomatik olarak 2011 civic,2013 polo ve 2010 Getz sahibiydim.Clio'yu almaya karar vermeden önce citroen bayisine gidip c4 deneme sürüşü yaptım ve "tek kavrama otomatikler böyleyse uzak olsun" dedim ve dsg'den sonra çift kavrama+dizel olarak tek alternatif olan edc'ye karar kıldım.Arkadaşımda edc'li Megane vardı ve test sürüşünü onda yaptım,çok hoşuma gitti.Hanım, megane'yi beğenmedi.Ben de clio icon edc aldım.Her gün 64 km yol yapıyorum.Çok şükür şanzıman olarak da yakıt olarak da memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M-A-S -- 9 Kasım 2014; 13:00:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-S

Öncelikle konu sahibi arkadaş,aracınız hayırlı olsun ve aynı zamanda geçmiş olsun.İnşallah sorununuz tekrarlanmaz.

Clio aracımı almadan önce otomatik olarak 2011 civic,2013 polo ve 2010 Getz sahibiydim.Clio'yu almaya karar vermeden önce citroen bayisine gidip c4 deneme sürüşü yaptım ve "tek kavrama otomatikler böyleyse uzak olsun" dedim ve dsg'den sonra çift kavrama+dizel olarak tek alternatif olan edc'ye karar kıldım.Arkadaşımda edc'li Megane vardı ve test sürüşünü onda yaptım,çok hoşuma gitti.Hanım, megane'yi beğenmedi.Ben de clio icon edc aldım.Her gün 64 km yol yapıyorum.Çok şükür şanzıman olarak da yakıt olarak da memnunum.

Bende dizel otomatik olarak yeni clio edc gt line paket ve bu araç arasındaydım düşündüm ettim ve test sürüşü yapmadım hayatımdada hiç citroen kullanmamıştım bunu aldım ama keşke clio alsaydım diyorum hemde 14 bin kardaydım.

• DaLminSSaH D kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun,canınızı sıkmayın,derim.Ayrıca bana göre de yapılan her hata bir tecrübedir.
    Bakın, ben de bilmeden dsg'li polo aldım ama şanzımandan gelen sesler ve servisin ilgisizliği yüzünden aracımı 3 ay sonra satmak zorunda kaldım.Otomatik araç almak gerçekten zor iş.İşin içine bir de dizel kombinasyonu eklenince iş daha da zorlaşıyor.Kimisi sorunlu,kimisi çok yakıyor,kimisi de konforsuz derken bakıyorsunuz piyasada dizel+otomatik alınacak araç yok gibi.Bu sefer de en azından "az sorunlu" olsun demekten kendinizi alamıyorsunuz.Bakalım biz edc'de karar kıldık Allah cc utandırmaz inşallah.Size de tekrardan geçmiş olsun diliyorum.
    Hocam aracınız hayırlı olsun ve geçmiş olsun. Birde Bu problemlere rağmen Yalancılık ile suçlanmışsınız

Daha once bende peugeot citroen grubu modeller kullandım, Peugeot bayisinde satış danışmanlığı yaptım ve memnun kalmadım tamam yeni modellerde eskiye göre iyileştirme var ama hala istenilen noktaya gelmedi

Ben bu aracı çok kısa kullandım açıkçası bir fikir edinemedim ancak kalitenin az olması beni rahatsız etti.

Sizin yerinizde olsam bi aracın ne olduğu ortaya çıkmadan satın ve farklı modeller düşünün

• oguzhangun1992 O kullanıcısına yanıt
    msj ın saol oğuz kardeşim.. iyi bi aileden yetişmiş olduğun belli... belki karşılıklı birbirimizi ters anlamış olabiliriz buda aradakı 24 sene farka verelim ben 48 sen 24

benimde araç merakım ta çocukluk yıllarına dayanır yakında emekli olacağım belki 2-3 ortak bi bayi bile açabilirim hayallerimde var...

formda senin gibi insanları görmek mutlu ediyor bizleri... a yada b marka araç farketmez kazanan insanlık saygı ve sevgi olmalı.. hayatta başarılar sana...
    hocam teşekkür ederim ilginiz ve emeğiniz için ancak ciddi anlamda yanlış anlaşılmışım sanırım... sizi tanımam ilk msj dada açıkça yazdım şimdide yazıyorum saygısızlık olarak almayın lütfen ama bu sitede yenisiniz gerçekten o kadar çok sahte konu açan var ki sizin durumda öyle geldi başta ama özür dilerim hakkınızı da helal edin lütfen...

ciddi anlamda bi araç alma daha doğrusu hanımın aracı değiştirme aşamasındayım.. bakmadığım araç kalmadı desem yeridir ki 3 temel kriter üzerine dizel otomatik cam tavan hanım illa bu 3ünden vazgeçmiyor ve hangi araca baksak sizi tenzih ederim biri biyerine bi kulp taktı...

500l baktı çok sevdik koltukları hariç test ettik 3 gün kraladık gerçekten çok çok rahatsız kısa yapmışlar olmadı adamın baldırları çok ağrıyor... sonra megan baktın edc ye dediler çok pahalı arıza durumunda polo dedik dsg dediler citroen dedik fransız dediler vs vs vs.. inanın araç almadan araçtan soğuttular..

ben sizin konuyu takipteyim bu şanzuman sorunu kusuru nedir sonuç nereye bağlanacak.. çünkü formda ilk defa bu şanzumandan 1-2 arası geçişte hissedilirlik dışında bişey duymadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

hocam teşekkür ederim ilginiz ve emeğiniz için ancak ciddi anlamda yanlış anlaşılmışım sanırım... sizi tanımam ilk msj dada açıkça yazdım şimdide yazıyorum saygısızlık olarak almayın lütfen ama bu sitede yenisiniz gerçekten o kadar çok sahte konu açan var ki sizin durumda öyle geldi başta ama özür dilerim hakkınızı da helal edin lütfen...

ciddi anlamda bi araç alma daha doğrusu hanımın aracı değiştirme aşamasındayım.. bakmadığım araç kalmadı desem yeridir ki 3 temel kriter üzerine dizel otomatik cam tavan hanım illa bu 3ünden vazgeçmiyor ve hangi araca baksak sizi tenzih ederim biri biyerine bi kulp taktı...

500l baktı çok sevdik koltukları hariç test ettik 3 gün kraladık gerçekten çok çok rahatsız kısa yapmışlar olmadı adamın baldırları çok ağrıyor... sonra megan baktın edc ye dediler çok pahalı arıza durumunda polo dedik dsg dediler citroen dedik fransız dediler vs vs vs.. inanın araç almadan araçtan soğuttular..

ben sizin konuyu takipteyim bu şanzuman sorunu kusuru nedir sonuç nereye bağlanacak.. çünkü formda ilk defa bu şanzumandan 1-2 arası geçişte hissedilirlik dışında bişey duymadım...

Ya ben zaten şanzımandan geçtim artık, hadi tamam citroendir peugeotdir fransızdır dedim ama bu koku nedir? 2 bin kmde baskı balata kokusu geliosa 20 binde ne olur yemin ediyorum şahin doğanın yanlayarak çıkıpta tek koku çıkmayan yokuşta bile kokmaya başlıyor araba
    Topkapı kar otoda tuce hanım var biraz ters agresif birine benzior geçen gittim böle böle dedim bakışları ile dövdü resmen bende çıktım ertesi gün start stopda bozuldu duruyorum ışıkta motor sönmüyor son bir kez daha gidicem adam gibi anlatıcam olmadı artık çok çok büyük gerekli mercilere şikayetlere başlicam
    burda bu konu açmam şikayet yada firma kötülemek değildi sadece kimsenin parasıyla mutsuz olmasını istemedim.

Gövde ve airbump renkleri birbirini çok boğmuş hocam.

O değil de şanzımanda cidden sorun var. Önce bayi, sonra Türkiye genel merkez, sonra da Fransa merkez ile iletişime geçin.

Hiçbirinden sonuç çıkmazsa tüketici mahkemesine verin. Ben şimdiye kadar hiçbir MCP, AUTO6R ve ETG6'dan koku duymadım açıkçası.

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Zaten forumdaki belli bir kitle için Peugeot ve Citroen hiçbir zaman istenen konuma gelemeyecek.

Senden bahsetmiyorum :)

Bu Cactus'ün arka koltuklar da 2008'deki gibi rahatsız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Zaten forumdaki belli bir kitle için Peugeot ve Citroen hiçbir zaman istenen konuma gelemeyecek.

Wallahi daha arka koltuk oturdum desem yalan olur :)
  • quote:

Beni koltukların rahatsızlığından ziyade arka tarafın darlığı rahatsız etti önde 1.70 ve üzeri birisi oturuyorsa arka taraf oldukça daralıyor bende sığamadım ve geri indim konfor için ne söylesem yalan olur

• Rengi çok iyi tuturmuşsunuz aracın rengi çok hoş yandaki plastiklerin rengiyle cuk oturmuş. Cactus ün en iyi renk kombinasyonu bu sanırım geçen kırmızısını gördüm berbattı.

• vetenes kullanıcısına yanıt
    SW diye sattıkları ama HB ile milimetresine kadar aynı diz mesafesi sunan Ceed'den daha geniş valla

Diz mesafesi iyi de enine dar biraz. Bi de koltuklar rahatsız. Yoksa onu da kovalayacaktım. Şimdi Oyak kampanyasından Megane ST bakıyorum. Liste fiyatından 11 lira indirim yapmışlar. 72'ye 1.5 dCi EDC GT Line veriyorlar.

keşke yakın olsamda gelsem o bayide o bayana öyle bakmak ne bidaha tövbe ettirsem... ben 2012 de sıfır kıa rıo aldım ön sol amartsör daha 2. gün ses yaptı tıpkı siz gibi götürdüm bi bayan bana bozuk yolda normaldir dedi.. bende seni muhatap almam evladım dedim bu servisin genel müdürü nerde dedim işi var 5 dak bekledim neyse geldi bakarız komutan dedi hallolur falan adamı kolundan tuttum nasıl satarken davrandığın gibi bin şu araca teste çıkıyoruz dedim ikileyemedi bile bi test yaptık 5 dak.. servise geldik 3 saat içinde komple değiştirdiler.. ha ben yumuşak güler yüzlü olsaydım inan sizin gibi çok gider gelirdim.. illa kavga gürültü bağırtı değil ustat söylediğim birazda anlayacakları dilden konuşmak... sanırım meslek gereği bazen çok katılaşabiliyorum ben.... inşallah sorununuz çözülür bu arada bende aracı almaktan vazgeçtim şimdilik beklemedeyim...
  • quote:

SW diye sattıkları ama HB ile milimetresine kadar aynı diz mesafesi sunan Ceed'den daha geniş valla

Diz mesafesi iyi de enine dar biraz. Bi de koltuklar rahatsız. Yoksa onu da kovalayacaktım. Şimdi Oyak kampanyasından Megane ST bakıyorum. Liste fiyatından 11 lira indirim yapmışlar. 72'ye 1.5 dCi EDC GT Line veriyorlar.

Ya bu Oyak kampanyası nedir kim faydalanabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Ya bu Oyak kampanyası nedir kim faydalanabilir ?

Konusu var burada;

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=94629627

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.