Şimdi Ara

YENİ CİTROEN C4 CACTUS KULLANICI DENEYİM YORUMLAR (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
393
Cevap
17
Favori
197.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracı istanbul Daloğlu otomobil den 78.000 TL 'ye satın aldım. Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2015 model shine paket 1.2 etg5 sizce alınır mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam . Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Shine 2015 model araç satın almayı düşünüyorum. bütcem 65 bin. dizel otomatik arıyorum.

1-aracın kronik sorunları varmıdır? nelerdir?

2- şanzıman sorunları nelerdir?

3-çok arıza verir mi? servis'e ne kadar da bir götürüyorsunuz? sağlamlık durumu nedir?

4- aracın malzeme kalitesi nedir? tavsiye edermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevda_nassu -- 29 Mart 2017; 21:5:11 >
  • Merhabalar

Navigasyon güncellemesiyle ilgili bilgisi olan var mı?

Kendimiz güncelleyemiyoruz galiba

• sevda_nassu S kullanıcısına yanıt
    Şu konudan cevapladım
    https://forum.donanimhaber.com/citro-n-c4-cactus--125181983#125204000
  • arkadaşlar, ikinci el otomatik vites düşük km satan varsa almak isterim. Bende clio 4 dizel otomati var onu satışa çıkardım.
  • 2015 Model otomatik 1.2 SHİNE full ve 13.000 km de olan aracım satılıktır. Yer İstanbul/Avcılar.

Cam tavan, geri görüş kamerası, hız sabitleme,limitleme vs.

Boya değişen vs yok,sadece sol arka stop lambasının yan tarafı sürtme çiziği ve far çatlağı vardır.

15.bin km dolmadan yıllık bakımı yapılmıştır citroen servisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-943A308EC -- 2 Mayıs 2017; 11:54:43 >
  • istediğiniz fiyat nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 61.000 TL istiyorum aracım için.
  • 2017 sıfır bayi fiyatı 80 bin olan aracın 2 yaşında ikinci elin hak ettiği fiyat 50 bin tl civarıdır hocam, ki c4 kaktüs den bahsediyorsak...Yanlış anlaşılma olmasın ama ocak başından beri takipteyim ve hep satılanlar 50-52 bin tl aralığında satıldı.Her ne olduysa birden fiyatlar yükseldi....neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekaan

2017 sıfır bayi fiyatı 80 bin olan aracın 2 yaşında ikinci elin hak ettiği fiyat 50 bin tl civarıdır hocam, ki c4 kaktüs den bahsediyorsak...Yanlış anlaşılma olmasın ama ocak başından beri takipteyim ve hep satılanlar 50-52 bin tl aralığında satıldı.Her ne olduysa birden fiyatlar yükseldi....neyse.

Tüm sıfır araçların fiyatları arttı, ona orantılı olarak da 2. ellerin de artması normal.

Dizellerin 2. el fiyatı araca göre 73-78 bandında, listede 14.000 fark var, 1.2 benzinlinin de 60 ve üstü doğru orantılı.
  • Dostum ya sen piyasayı takip etmiyorsun ya da... Dizellerin şu an ki piyasası 60-65 bin tl civarı. Gerçi onunda hakkı 57-62 bin tl. Herneyse herkes aracını iatediği rakamı isteyebilir. 50 bin tl ye satmaya niyetli biri bu abartı rakamları görüp 55 bin tl hatta 60 bin tl istiyor...sonra da ne satan ne de alan cıkıyor.Reaçsmen ev fiyatları gibi spekülatif yüksek

• yada ne???

Ben 2016-2017 10.000km ye kadar 1.6 Dizel ETG6 SHINE arattırdım 60-65'e göremedim

https://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick-up-citroen-c4-cactus-1.6-e-hdi-shine/yari-otomatik,otomatik?a277_max=2017&a277_min=2016&a276_max=10000
  • 50.000'e dizel SHINE aracı kim satmak için yola çıkıyormuş da 2. elde fiyatları görüp 55-60 yazdıktan sonra satamıyormuş? Kim almıyormuş o fiyata o arabaları?

Ben favorilerime 72-78.000 bandında birsürü dizel SHINE araç almışım, hepside şu an ilan da değil. Ne yani, bu adamlar araçlarına 73-75 vesaire yazıp 60'a mı veriyor? Yani veremiyor??

Herhalde satamayan sahipleri bahçeyi kazıp üzerine toprak atıyorlar -ki ortadan yok oluyorlar.

*Ben 2016 temmuz ayında 2015 model 1.2 benzinli olanı bile daha fazlaya takasa vermiştim. Ne dizeli ne 50'si?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 3 Mayıs 2017; 0:53:58 >
  • Benim bu arabaya dair en merak ettigim sey

El frenini tasarlayan muhendisin kafasina tam o esnada kuregi hangi aciyla vurdular?

• Sıfırı 82 bin tl olan aracın aynı kasa aynı özellikte 2 yaşındaki aracıma 20 bin tl aşağısında 61 bin tl istemem gayet normal.

Bu benim 11. aracım ve 10 kere alış satış yaptım . 2 yaş ve sıfır araçtan 13 -15 bin km si fazla olan kaç araç var 20 bin tl düşüğe?
  • metekaan

araca ne güzel fiyat çektin öyle maşallah

2014 de 36 bin tlye 1.2 sıfır aldığım opel corsamı daha 2 gün önce 38.500 e sattım

2015 de 62 bin tl ye aldığım cactusumu 60 dan aşağı vermem.aracım budur fiyatım budur, satılık var mı diye yazılmış ben de yazdım ,güzelce özelliklerini vs yazdım. fiyatıma yorum yazın demedim. Bu konu üzerine bir daha cümle kurmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-943A308EC -- 3 Mayıs 2017; 8:54:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

yada ne???

Ben 2016-2017 10.000km ye kadar 1.6 Dizel ETG6 SHINE arattırdım 60-65'e göremedim

https://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick-up-citroen-c4-cactus-1.6-e-hdi-shine/yari-otomatik,otomatik?a277_max=2017&a277_min=2016&a276_max=10000

hocam 10 bim km çok yazmışsın 3 ya da 5 km yaz daha öyle tarat.Daha objektif olursun. Malum parti gibi hep haklı çıkma peşindesin.
    Bir zihniyet vardır. 2+1 evi 150bin tl eden amca yanına bilmem ne avm ve site yapılınca, o sitedeki evler 1 milyon tl is benim dairem de 800 bin tl eder fikrine istinaden hiç evini satası yokken evini satılığa çıkarıp safın birisini bekleyenler...

Şuan ki durum da bu spekülatif artan fiyatları yeni satıcılar daha da çok arttırıyor...Ve de bunda haklı olduğunu düşünerek yapıyorlar ki garip.....

• 500 bin tl de isteyebilirsin o sorun değil zaten...formu okurken en nefret ettiğim şey gereksiz tartışmaları okuyarak vakit kaybetmemdi şimdi aynısını yapıyorum. Kusu bakma kardeş senin araba senin düşünebildiğin kadar eder.Benim ki analizdi sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekaan

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

yada ne???

hocam 10 bim km çok yazmışsın 3 ya da 5 km yaz daha öyle tarat.Daha objektif olursun. Malum parti gibi hep haklı çıkma peşindesin.
    Bir zihniyet vardır. 2+1 evi 150bin tl eden amca yanına bilmem ne avm ve site yapılınca, o sitedeki evler 1 milyon tl is benim dairem de 800 bin tl eder fikrine istinaden hiç evini satası yokken evini satılığa çıkarıp safın birisini bekleyenler...

Şuan ki durum da bu spekülatif artan fiyatları yeni satıcılar daha da çok arttırıyor...Ve de bunda haklı olduğunu düşünerek yapıyorlar ki garip.....

50-55.000'e cactus istiyorsan sitede yok, objektif olayım diye hepsine baktım SHINE en düşüğü 62.500TL o da 160.000km de
    sonrakiler de 63.000TL 55-98.000km??

Hep beraber bakalım;
    https://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick-up-citroen-c4-cactus-1.6-e-hdi-shine?sorting=price_asc

Elbette düşük km'li olanlara bakacağız? Alıcı her zaman en yeni, en düzgün, en az km'lisini arar.

*Sen kaça model kaç km'de kaça istiyorsun, ilana çıkarıp verelim bari?

Ev mev neyi fiyatlıyorsunuz? Araba forumundayız. Elbette malın ederi istenecek? Senin dediğin fiyatları yada satamayanları ben hiç görmedim. Şu arabayı 2 küsür senedir kulanıyorum(hem benzinli hem dizel) bırak satmayı o dediğin fiyata geçen yıl 1.2 olanı takasa bile vermedim -ki takas da öldürüyorlar.

Aracın liste fiyatı şimdi 100.000TL 2016 yıl sonu ve elde kalan 2016'lar renk ve ekstraya göre 76-80.000 den satıldı(o zaman fiyat 97-98 gibiydi)

78.000'e(yada zamanında 70'e vs.) alan adam kaça ilana koyacak??

Ne spekülasyonu?
    Her aracın/markanın bayi fiyatı belli, 2. elde ederi belli.

Adam 2014 yılında arabayı 60.000'a aldı diye -ki o dönem bayi indirimli benzinli 1.2 SHINE 60-62.000TL ydi-, dizel aracı olan 50'den mi ilana koyacak? Elbette piyasa fiyatlamasını dikkate alacak.

İyi durumda az km'de dizel uygun fiyata SHINE bulan öpsün başına koysun hemen alsın, kıçı kırık benzinli araçları kaça satıyorlar bir bakında, garip fiyatlar yazmaktan ve bunun beklentisi içine girmekten de vazgeçin.

Analizin kendi doğrultunda olmuş, o beklentini ortaya çıkaranların genel toplamı senin bu fiyatları yaza yaza o arabayı bulmanı sağlamaz. piyasa gerçekçiliği diye birşey var. Ben istiyorum yada bana göre ederi budur buna alacağım ile olmaz bu iş. Olur daa boşa beklersin.

Yani, daha da kısası; Bekleyen daha çoook bekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 3 Mayıs 2017; 11:16:27 >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.