Şimdi Ara

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.434
Cevap
67
Favori
221.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya arabanın multimedya sisteminden yada telefondan kaynaklı olarak kablo bağlantısı ile CarPlay lisanslı olmayan kablo ile sağlanamıyor. Sadece orijinal iPhone yanında gelen kablo ile bağlanabiliyorum.
  • mcagla87 M kullanıcısına yanıt
    Malesef ya uygulamada bir sıkıntı var ya da multimedyalarda yapılan güncellemeyle bağlantıyı sağlayan bir şeyi bozdular. Nisanda aldık aracı normalde iphone kullanıyorum ama android telefonlarla da defalarca denedim, hiçbir şekilde veri aktarımı olmuyor. Genelde eski kullanıcılar bağlanmaya devam edebiliyor sanırım ama yeni kullanıcılardan bağlanabilen görmedim. Çok sinir bozucu bir durum, sürekli bu konuyla ilgili şikayet var ama hala iyileştirme yapmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erimslmz

Kemer takmadan bir süre hareket edince araç çarpışma önleyici sistemi kapatır bundan da olabilir

Park ederken de arabaya yanaşınca onda da yanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: earbc

Malesef ya uygulamada bir sıkıntı var ya da multimedyalarda yapılan güncellemeyle bağlantıyı sağlayan bir şeyi bozdular. Nisanda aldık aracı normalde iphone kullanıyorum ama android telefonlarla da defalarca denedim, hiçbir şekilde veri aktarımı olmuyor. Genelde eski kullanıcılar bağlanmaya devam edebiliyor sanırım ama yeni kullanıcılardan bağlanabilen görmedim. Çok sinir bozucu bir durum, sürekli bu konuyla ilgili şikayet var ama hala iyileştirme yapmıyorlar.

My citroende bir sıkıntı yok aldigimdan beri kullaniyorum fakat su android auto cok sinir bozucu surekli kopmalar baglanmamalar.. burada konusulmustu o zaman da baglanilmasi zor deyince bazi arkadaslar "yoo biz gayet rahat baglanabiliyoruz" seklinde cevap vermislerdi. Ama sıkıntıyı çoğu kimsenin yasadigi ortada

• vendetta38 V kullanıcısına yanıt
    Bağlanabilen şanslı kullanıcılardansınız demek ki. Kasım Aralık gibi almış olabilir misiniz aracı, güncellemelerden sonra yeni kullanıcılarda hiç bağlantı, eski kullanıcılarda stabilite yok anladığım kadarıyla.
    Başka bir kullanıcı da android auto sorunsuz çalışırken my citroene bağlanamıyordu, bir gün android autoda bağlantı sorunu yaşıyor bu sefer my citroen çalışıyor 😄 İkisi aynı anda mı çalışamıyor nedir, zira carplayde bağlantıda hiç sıkıntı yaşamadım mesela, android autoyu hiç denemedim.
    Bir de uygulamada Türkiye değil başka bir ülke seçtiğimde tahmini bakım zamanı gibi bilgiler geliyor mesela, tekrar Türkiye yaptığımda o da gidiyor.
  • cipiares C kullanıcısına yanıt

Biz deliyoruz ama çok zor birşey değil merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyumavi34 -- 4 Mayıs 2021; 19:18:39 >
  • koyumavi34 K kullanıcısına yanıt
    Delme işlemi yapılmayan koltuklar varmi acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zorluğundan değil. Bizim eski arabaya kolcak aldik deldirdim. 6 ay sonra o kolcak kırıldı Birtane daha aldik fakat eskisini bulamadigimizdan başka bir model aldik başka yerlerini de dedik. 1 yıl sonra aynı durum tekrar başımıza gelince delik deşik oldu araba(opel astra hb) dilimiz yandı. Bu yüzden delmeden montaj uygulamaları arıyoruz. İnşallah yeni c3 e çıkar yakın zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sertif33 -- 5 Mayıs 2021; 21:44:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: earbc

Bağlanabilen şanslı kullanıcılardansınız demek ki. Kasım Aralık gibi almış olabilir misiniz aracı, güncellemelerden sonra yeni kullanıcılarda hiç bağlantı, eski kullanıcılarda stabilite yok anladığım kadarıyla.
    Başka bir kullanıcı da android auto sorunsuz çalışırken my citroene bağlanamıyordu, bir gün android autoda bağlantı sorunu yaşıyor bu sefer my citroen çalışıyor 😄 İkisi aynı anda mı çalışamıyor nedir, zira carplayde bağlantıda hiç sıkıntı yaşamadım mesela, android autoyu hiç denemedim.
    Bir de uygulamada Türkiye değil başka bir ülke seçtiğimde tahmini bakım zamanı gibi bilgiler geliyor mesela, tekrar Türkiye yaptığımda o da gidiyor.

Evet 2020 nisan ayi,yani guncelleme yapmamak mi gerekiyor. Servis bakımı gelince calisan gorevli yazilim guncellemenizi de yapariz demisti araci getirdigimde. O zaman buna mani olmak gerekebilir :)

• Merhaba herkese bugün aracı temizledim dönüşte araç multimedia kendiliğinden dili Fransızca yapmış geçen başka biri de yazmıştı sanırım. Başına gelen var mı. ? Yanlışlıkla bi yere mi bastık acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E848953

Merhaba herkese bugün aracı temizledim dönüşte araç multimedia kendiliğinden dili Fransızca yapmış geçen başka biri de yazmıştı sanırım. Başına gelen var mı. ? Yanlışlıkla bi yere mi bastık acaba ?

Profile ayariyla oynanmis olabilir. Profile1 profile2 bunlarin dilleri farkliydi aldigimda.

• vendetta38 V kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorum için yanlız herhangi bi seçim yapmadan kendiliğinden oldu düzelttim tabi de sebebini anlayamadım
  • YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI
  • Merhaba. 2020c3; kapanma sebebiyle bakım filanda yaptıramadık, motordan da rölantide az ses geliyor, yağ lazım galiba. Bugun de hız kadranında büyük bir ingiliz anahtarı yandı. Endişelenmelimiyim? Pts veya salı servise gideceğim zaten.

• Merhaba, öncelikle herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. 2021 model Citroen C3 Shine donanımlı araç sahibiyim. Kafamda net olmayan bir sorum var. Forumda yazan bütün yazıları okudum ancak cevabını alamadım. Aracı daha almadan test için gittiğimde çarpışma uyarı sisteminin olduğunu fren yapmadığını bayi satış danışmanı söylemiştir. YouTube sayfasında aktif güvenlik fren sistemi olduğu 3 aşamalı çalıştığını göstermektedir. PSA müşteri hizmetlerini aradığımda " bizim net bir bilgimiz yok katalogdan cevaplıyoruz" diye bir cevap aldım. Herhangi bir bayiyi aradım direk var dediler. Katalogda C3-C5 aircross modellerinde aktif fren sistemi var yazıyor. Şimdi ayarlarda güvenlik kısmında yakın orta uzak diye seçim var. Bu aktif fren sisteminin olduğunu söylüyor ama otomatik fren yapıyor mu? Nasıl çalışıyor. Konu hakkında yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.

• Brc3 B kullanıcısına yanıt
    Forumda da, youtube videolarının altındaki yorumlarda da birebir aktif fren sistemini tecrübe edenler vardı, aracı tamamen durdurmak değil de bir miktar fren yaparak, yeteri kadar yavaşlattığını yazmıştı gördüklerim..
  • earbc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. O zaman YouTube daki videonun son kisimindaki "Gerekirse otomatik frenleme aracı tamamen durdurabilir" ibaresini yaşayan biri var mı? olarak sorumu değiştireyim. Bu ibare yüzünden net bir cevap bulamiyorum.

• Brc3 B kullanıcısına yanıt

Bizim araçlar tamamen durdurmuyor, sadece yavaşlatıyor diye hatırlıyorum.

• kir-pi K kullanıcısına yanıt
    Net bir cevap yok sanırım. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Brc3

Net bir cevap yok sanırım. 😊

Bende bu carpisma onleyicinin calisip calismadigini merak ediyordum hatta bir ara kartondan bir kutu koyup denemek istemistim kimse denememis zira. Ama su kapanmadan once bir gun hizim yaklasik 30 civarinda iken onume cikan taksiye ben freni hafif yaparak yaklasirken taksi aniden durdu ve sistem sert frenle devreye girdi.su kemer takmayinca cikan sembol belirdi gosterge panelinde ekranda da debriyaja basin ibaresi cikti,stop etmisti basinca kontaksiz calisiverdi.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.