Şimdi Ara

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.434
Cevap
67
Favori
221.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben memnunum. Uygun fiyata gayet iş görüyor. Normalde geçmeli montaj ama ben sağlam olsun diye vida attırdım sıkıntı yok.

• https://urun.n11.com/kolcak/citroen-c3-2017-2021-arasi-oto-kolcak-kol-dayama-araca-ozel-P375373732

Ben bundan aldım ve memnunum. Yerine tam oturuyor 4 adet vidayla kolayca kendim montajını yaptım.

• Teşekkürler bunu alıp bir deneyeceğim 200 liraya satılan da büyük ihtimalle aynı ürün zaten.

Servisten orijinali için fiyat alan yok herhalde hiç.

• mcagla87 M kullanıcısına yanıt
    Bende yeni shine aldım yakıt ortalaması istanbul içinde asla 10 litrenin altına düşmüyor bende mi sorun var yoksa genelde mi bu şekilde?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vasel kullanıcısına yanıt
    Kemer takmadan bir süre hareket edince araç çarpışma önleyici sistemi kapatır bundan da olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: koyumavi34

https://urun.n11.com/kolcak/citroen-c3-2017-2021-arasi-oto-kolcak-kol-dayama-araca-ozel-P375373732

Ben bundan aldım ve memnunum. Yerine tam oturuyor 4 adet vidayla kolayca kendim montajını yaptım.

Araçta vida yerleri mevcut mu yoksa biz mi deliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erimslmz E kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun öncelikle. Forumda daha önce de benzerini yazan olmuştu. en son sattı hatta. Bende böyle bir durum yok şimdilik. 418 km yaptım 6.1 gösteriyor. 5.9du ama geçenlerde çok garip yollardan gittim inanılmaz yokuşlu, bazı arabalar çıkamadı hatta, orada zorlandı epey ondan sonra 6.1 oldu. Normal yolum, yokuşlu bir çevre yolu, sonrasında biraz trafik, dur kalklı, sonra da varış oluyor, dönüş de benzer. Öncesinde 2012 c3 vardı 6.6 yakıyordu en son aynı yolda.

Yok siz de normal trafik olan yerlerden bahsediyorsunuz istanbulda etilerde falan 30 40 dakka trafikte kaldigim oluyo ama yine de fazla bence 10 litre en azından 8 olabilirdi demekki normali bu

• quote:

Orijinalden alıntı: erimslmz

Yok siz de normal trafik olan yerlerden bahsediyorsunuz istanbulda etilerde falan 30 40 dakka trafikte kaldigim oluyo ama yine de fazla bence 10 litre en azından 8 olabilirdi demekki normali bu
    Henüz çok km yapmadım ama E5 kilit olduğunda 9un üstünü gösteriyor ekran. 50-60km hızla sabit gidebildigimde 5.5-6 civarında takılıyor en düşük 5.1lt filan gördüm sanırım. Yani dediğiniz 10lara yaklaşma bence doğru, günlük olarak trafikte işe gidip gelecek şekilde kullansam beni de rahatsız ederdi bu yakıt durumu. Belli bir kullanımdan sonra yakıt performansı artar mı onu bilemiyorum.

• Ben hazır garantisi varken gidip sorayim 300 km oldu benim aracım malum karantina hep evdeydim belki servis bi çözüm gösterir ya da yeni araç verirler ama sanırım sorun bende hiç öyle uzun yola çıkmadım daha sürekli şehirde 2 3 km gidiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: erimslmz

Ben hazır garantisi varken gidip sorayim 300 km oldu benim aracım malum karantina hep evdeydim belki servis bi çözüm gösterir ya da yeni araç verirler ama sanırım sorun bende hiç öyle uzun yola çıkmadım daha sürekli şehirde 2 3 km gidiyorum

Ben de ayni dertten muzdaribim yani 8-9lt arasindaym asagi dusuremiyorum aracta sorun var herhalde yakiti iyi denilen bir arac emaresi goremedim. Gerci ben suspansyonlarinida bu kadar ovmelerine ragmen ondan da memnun kalmadim,ne yapsam bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 1.6 VTI var. Şehir içinde yol eğimi ve yoğunluğa bağlı olarak değişken tüketim gösteriyor. Aşağı doğru eğimlerde tasarruf sağlıyoruz. Ama dur kalk ve yoğunlukta 9 civarı daha agresif kısa mesafeli şehir içi sürüşlerde 12-13 lt tüketim yapıyor.
  • vendetta38 V kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum polo i20 vs bunların arasında yol tutuşuna bir şey diyemem ama konfor olarak daha stabil ama bi golf değil

• nocaption kullanıcısına yanıt
    Vti makine normal değil mi çok yakmasi?

• erimslmz E kullanıcısına yanıt
    Kullanıma ve yola bağlı olarak tüketim değişiyor. Ama genel olarak normal gibi 😁
  • Boş trafiksiz tüketim örneği

• Biraz agresif kullanıma örnek tüketim

• nocaption kullanıcısına yanıt
    Bi citroen uygulaması değil mi daha kullanma fırsatım olmadı güzel görünüyor

• görüntü my citroen uygulamasından mı? çok iyiymiş. ben bir türlü bağlanamadım. Android telefon kullanıyorum

Evet my Citroen uygulaması, Ağustos 2018 den beri kullanıyorum. iPhone dan kullanıyorum. Ara sıra sıfırlama hataları oluyor. Bütün veri gidiyor. Şu ana kadar 2 defa oldu. Ama arada bir yedeklerini almıştım. Yedekleri geri yükleyerek geçmiş güzergahları yeniden görüntülenebilir.
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.