Şimdi Ara

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.426
Cevap
67
Favori
221.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.2 82 hp olanlar nasıl arkadaşlar? Yokuşta falan gider mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Vites'i R'ye almadan direk P'ye geçmek mümkünmü[start-stop aktif olduğundan motor kapanip açılıyor p'ye gecmiş olmasına rağmen]?

Feel bold'da sanırım levha okuma yok ama ayarlarda yazıyor o tarz birşey?
    Bunu bende anlayamadım. Ekranda gösteriyor ama hiçbir tabelayı okuduğunu görmedim 2021 model feel bold aracımın.
    Ayrıca solumda çok yakında araç olursa ötmeye başlıyor. Şerit takip uyarısı olduğunu sanıyorum bildiğim kadarıyla kör nokta yok(ya da ben yanlış biliyorum) ama neden araçlarla yaklaştığımda ötüyor onu anlamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishByte

Bunu bende anlayamadım. Ekranda gösteriyor ama hiçbir tabelayı okuduğunu görmedim 2021 model feel bold aracımın.
    Ayrıca solumda çok yakında araç olursa ötmeye başlıyor. Şerit takip uyarısı olduğunu sanıyorum bildiğim kadarıyla kör nokta yok(ya da ben yanlış biliyorum) ama neden araçlarla yaklaştığımda ötüyor onu anlamadım.

Alıntıları Göster

Öten şey ya park sensörü yada şerit değiştirme uyarı sistem şeritden biraz çıktıysanız ötüyor belki sizde ön park sensörüde olabilir 2020model feelbold'dan farklı olarak.

Levha okumadan umudu kestim yüksek ihtimal feelboldda yok gıcıklık olsun diye seçeneklere koymuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 23 Nisan 2021; 19:33:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SarıKomutan

1.2 82 hp olanlar nasıl arkadaşlar? Yokuşta falan gider mi?

gitmez

• Tabela bilgisi; gösterge panelinde ortalama hız, ortalama yakıt vs. görüntülenen menülerden, üç tire görünen “ --- “ bölüme geldiğinizde görüntüleniyor. O bölüme gelerek denemediyseniz, deneyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: earbc

Tabela bilgisi; gösterge panelinde ortalama hız, ortalama yakıt vs. görüntülenen menülerden, üç tire görünen “ --- “ bölüme geldiğinizde görüntüleniyor. O bölüme gelerek denemediyseniz, deneyin isterseniz.

Denemedim onada bakayım

• 2021lerde de ön sensör yok malesef. Alırken çok takılmadım ama acemi olduğum için park işi biraz zorluyor beni : )

Burda sensör ya da kamera için fiyat alan oldu mu ? Garanti bozdurmadan ön sensör ve mümkünse arka kamera takmak istesek ne kadara patlar bu aksesuarlar ?

• Kör nokta uyarısı sadece aynada görünmesi lazım sesli uyarısı yok diye hatırlıyorum, sizinkisi şerit takip uyarısıdır muhtemelen.

• SarıKomutan kullanıcısına yanıt

Maalesef motor atmosferik ve çok güçsüz. Öyle performans delisi değilim, sakin bir kullanıcıyım. Buna rağmen beni bile yordu 1.2 motor açıkçası:)

Şu sıralar 1.0 clio otomatik verdi şirket. Aralarında dağlar kadar fark var performans olarak.

C3 alacaksanız şayet, farklı motor seçeneklerine bakmanızı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Maalesef motor atmosferik ve çok güçsüz. Öyle performans delisi değilim, sakin bir kullanıcıyım. Buna rağmen beni bile yordu 1.2 motor açıkçası:)

Şu sıralar 1.0 clio otomatik verdi şirket. Aralarında dağlar kadar fark var performans olarak.

C3 alacaksanız şayet, farklı motor seçeneklerine bakmanızı öneririm.

Cevap için teşekkür ederim. 1.2 puretech 96 hp olanlar iyi gidiyor sanırım.

• Otomatik fren sistemi kullanılırken bilerek arabanın dibine kadar girdim çalışmadı bunu yapabilen arkadaş var mı

• vasel kullanıcısına yanıt

3 kademesi sistemin. İlkinde yakında araç, sonra biiippp sesiyle beraber '' frenleyiniz '' uyarısı, fren yapmazsanız kendisi frenliyor duruma göre. Araç '' frenleyiniz '' uyarısıyla beraber fren sistemini en uygun şekilde uygulanacak frene göre aktif hale getiriyor. Mesela benim önüme bir kaç kez yaya atladı biiip sesiyle beraber araç fren uyguladı kendi kendine. Hatta bir keresinde yokuş çıkıyordum, yokuş bittiğinde 20 mtre ilerimde yaya vardı karşıya geçmeye çalışan. Sistem hemen aktif oldu ve fren yaptı araç. Sistem çalıştığında gaz pedalında hafif bir titreşim hissediyorsunuz.

• vasel kullanıcısına yanıt

Sistem aşağıdaki durumlarda çalışır:

– Bir yaya tespit edildiğinde aracın hızı 60 km/

saatten yüksek olmamalıdır.

– Duran bir araç tespit edildiğinde aracın hızı 80

km/saatten yüksek olmamalıdır.

– Hareketli bir araç tespit edildiğinde aracın hızı

5 km/saat ile 85 km/saat arasında olmalıdır.

• Cevaplarınız için çok teşekkür ederim

• Selamlar, ben de 2021 Shine aldım. Kısa süre olmasına rağmen memnunum, bakan arkdaşlar da hep çok sevdi. Bundan önceki aracım 2012 95 bmp confort, ondan önceki de 2011 c3 full paket hdi'dı. 3'te 3 c3 gidiyorum şimdilik yani. 4'te c4 hedef artık :)

Şu anki araçta kapatma düğmesine bastıktan sonra tiz bir kapanma sesi geliyor. normal midir bu?

• mcagla87 M kullanıcısına yanıt

Aynaların kapanma sesidir

• SarıKomutan kullanıcısına yanıt
    Ben de satin aldim. Performance olarak turbo motorlar ile kiyaslamak dogru olmaz ancak butcene gore iyi bir tercih olabilir. Ben memnunum.

• Arkadaşlar kol dayama taktıran var mı? Ben de araştırıyorum 2019 C3 Shine paket için ama çok güzel bir şey bulamadım. Şu an servisler kapalı olduğundan onlardan da bilgi alınmıyor. Servis üzerinden orijinal kol dayama taktıran var mı?

Benim bulduklarım aşağıdakiler ama çok kaliteli durmuyor ve delme gerekiyor.

https://www.n11.com/aksesuar-ve-tuning/oto-koltuk-ve-aksesuar/kolcak

https://urun.n11.com/kolcak/citroen-c3-2017-2021-arasi-oto-kolcak-kol-dayama-araca-ozel-P375373732

• quote:

Orijinalden alıntı: ifc34

Arkadaşlar kol dayama taktıran var mı? Ben de araştırıyorum 2019 C3 Shine paket için ama çok güzel bir şey bulamadım. Şu an servisler kapalı olduğundan onlardan da bilgi alınmıyor. Servis üzerinden orijinal kol dayama taktıran var mı?

Benim bulduklarım aşağıdakiler ama çok kaliteli durmuyor ve delme gerekiyor.

https://www.n11.com/aksesuar-ve-tuning/oto-koltuk-ve-aksesuar/kolcak

https://urun.n11.com/kolcak/citroen-c3-2017-2021-arasi-oto-kolcak-kol-dayama-araca-ozel-P375373732

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/147451243#147451243

Konuda geçmiş aylarda bir üye yaptırıp resimlerini paylaşmıştı.

• VectrAirliness kullanıcısına yanıt

Merhaba memnun musunuz üründen siz gidip taktırdınız herhalde değil mi delerek mi monte ediyorlar?

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.