Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3.011
Cevap
77
Favori
251.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Toplu bir ödeme aldım ve şuan feel paketinin 229.500 tl olduğunu gördüm 1.5 dizel.

Tavsiyeniz nedir alayım mı ?

Şuan elimde ayrıca c-elysee var.

• Acil destek rica edebilir miym

1. live ve feel business arasında ne farklar var
    2. 180000 TL ye manuel 5600 km de feel business 2020 model alınırsa acil satmak gerektiğinde zarar ettirir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salsalonia kullanıcısına yanıt

Hocam facetw aratıyorum cıkmıyor grup. Ve whats app eklermisiniz

• 2021 modellerde shine donanım olarak herhangi bir değişiklik var mı acaba?

• @Delpo41 Bir bayiye gittiğimde -çarpışma önleyici olmayacak yeni gelenlerde- demişti satış temsilcisi, ancak telefonla bir başka bayi ile konuştuğumda -güvenlik donanımları da aynı şekilde gelecek bir değişiklik olmayacak- dendi. Ben de çok merak ediyorum açıkçası.

• Selamlar silecegin bir tanesi kalkmiyor sizde de oylemi kaputa takiliyor :(

• FnTr F kullanıcısına yanıt
    Aracı kapattıktan sonra silecek kolunu bir kademe yukarı kaldırın. Silecekler yukarı çıkacak. Sonrasında kaldırabilirsiniz
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Garanti uzatma yaptırdım. 5 yıl 70 bin km 2000 lira tuttu. My citroen verileri doğru değil ekrandaki veriler doğru. İlk bakım yok. 15 bin veya 1 yıl sonra.
  • .bll kullanıcısına yanıt
    Yabancı shine da çarpışma önleme sistemi var diyorlar kimisi de sadece sesli uyarı veriyor ama fren sistemi yok demişti. Ön park sensörü ve kar çamur modu vardı. Cam tavan ve anahtarsiz girişi yoktu.
  • streptokokk kullanıcısına yanıt
    Acil satmak için citroen in tüm modelleri zarar ettirir. Hangisini alırsan al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .bll

@Delpo41 Bir bayiye gittiğimde -çarpışma önleyici olmayacak yeni gelenlerde- demişti satış temsilcisi, ancak telefonla bir başka bayi ile konuştuğumda -güvenlik donanımları da aynı şekilde gelecek bir değişiklik olmayacak- dendi. Ben de çok merak ediyorum açıkçası.

Türkiye’de satılan shine donanımlı araçlarda hiçbir zaman çarpışma önleyici olmadı maalesef. 2021 modellerde olur mu diye merak ediyorum. Şu an Juke ve Kona’nın en alt paketinde bile mevcut çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Yabancı shine da çarpışma önleme sistemi var diyorlar kimisi de sadece sesli uyarı veriyor ama fren sistemi yok demişti. Ön park sensörü ve kar çamur modu vardı. Cam tavan ve anahtarsiz girişi yoktu.

Yabancı ülkelerde satılan neredeyse tüm araçlarda var ama bizde görsellik daha ön planda olduğu için farklı içerik geliyor. Pandemi döneminde gelen araçlar Feel S isimli bir donanımla geldi ve onda çarpışma önleyici uyarı şeklindeydi. Kendi kendine fren yapma yok sadece yaklaşıldığında sesli uyarma şeklindeydi, bizzat test ettim. Ama dediğiniz gibi o pakette birçok eksik de vardı.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Henüz test etme cesaretini bulamadım ama benim aracım shine ve aktif çarpışma önleyici var diye biliyorum. Facebook grubunda deneyen bir kaç arkadaş var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lefter10

Henüz test etme cesaretini bulamadım ama benim aracım shine ve aktif çarpışma önleyici var diye biliyorum. Facebook grubunda deneyen bir kaç arkadaş var

Çok ilginç çünkü citroen’in web sitesindeki donanım listesinde de yok. Sizin araç pandemi döneminde gelmiş avrupa üretimi araçlardan mı acaba?

Hayır aralıkta sipariş verip ocak 8 de teslim aldım. Cam tavan dahil ön park sensörü katlanır ön koltuk ve aktif çarpışma önleyici geldi. Fakat denemedim

Bu katalog acaba yeni gelecek araçlar için mi?

https://talep.citroen.com.tr/dijital-katalog/c3-aircross-suv/donanim

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)
  • 2021 lerde çarpışma önleyici sistem var, sitede de eklenmiş zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler. Şu an 1.2 Shine paketler %50 dilimden satılıyor mu peki?

Evet.
  • Cuma günü 1.5 feel paketini satın aldım. Sürüşü çok hoşuma gitti fakat bu citroen fiyat politikasını anlamadım. Araç 229.500 tl kampanya diye aldım şimdi sitede 289.500 gözüküyor ama bir bayi kalktı aynı paketi 220.000 veriyor hem de 2021 model !!!

Başlayacam böyle politikaya.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.