Şimdi Ara

Yeni BMW 6 Cabrio pozları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni SL le ne kadar rekabet edecek güçte olacak bilinmez ama etkileyici olduğu bir gerçek

• ahhhhhhhhh ah
  • KENDİ SEGMENTİNİN KRALİ

not : direksiyonu begenmedim
  • o ne iğrenç arka stop tasarımı öyle daha önceden çok daha yakışıklıydı bozmuşlar
  • verildi ama mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady GarGara -- 22 Ocak 2011; 2:15:54 >
  • Şu arabayıda bi yapamadılar gitti..
  • eskisi daha iyiydi sanki
  • BMW 6 serisinin bu kasasıyla seriyi yeniden yarattı nerdeyse çok güzel bir çizgisi oldu aracın eğer tasarım gibi göreceli bir kavramdan bahsederse SL'e göre çok daha iyi bir araç bana göre cabrio hali daha da güzel olmuş.Birde tente yerine açılır tavan kullansalar sanki daha güzel olacak.
  • bian aklıma inek geldi
  • SL 2001 kasa; 10 senelik Mercedes birikimini düşünemiyorum bile....SLS in güzelini düşünün;nasıl olacakki!

quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

BMW 6 serisinin bu kasasıyla seriyi yeniden yarattı nerdeyse çok güzel bir çizgisi oldu aracın eğer tasarım gibi göreceli bir kavramdan bahsederse SL'e göre çok daha iyi bir araç bana göre cabrio hali daha da güzel olmuş.Birde tente yerine açılır tavan kullansalar sanki daha güzel olacak.
  • güzelmiş içteki ekran heralde netbookun ekranı kadar vardır tahminen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paralel Williams -- 22 Ocak 2011; 2:37:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egunns

SL 2001 kasa; 10 senelik Mercedes birikimini düşünemiyorum bile....SLS in güzelini düşünün;nasıl olacakki!

quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

BMW 6 serisinin bu kasasıyla seriyi yeniden yarattı nerdeyse çok güzel bir çizgisi oldu aracın eğer tasarım gibi göreceli bir kavramdan bahsederse SL'e göre çok daha iyi bir araç bana göre cabrio hali daha da güzel olmuş.Birde tente yerine açılır tavan kullansalar sanki daha güzel olacak.

SL yenilenmedi mi?Ben mi yanlış hatırlıyorum sayfasına baktım yeni SL var.Bu konuda aydınlatırsan sevinirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_45808278/mpage_1/key_supremum/tm.htm

Hatta burda oylama bile yapılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bencn17 -- 22 Ocak 2011; 2:43:07 >

• konudaki makyajlı kasa, 2009 da kapsamlı bir makyaj geçirdi...all new 2012 sonlarında gelicek; SL 11 senede bir kasa değiştiriyor
  • Bunu da 5 kasa gibi gördükçe, sindire sindire sevicez heralde.
  • Böyle arabalar resimde bi şeye benzemez ama trafikte dolaştığı zaman bir çok kişinin şeridinden kaymasına sebep olur
  • bruksel 2011 fuarinda cektigim yavru ,gercekte daha tatli.

• Güzel araç.Daha önceden görmüştüm.
  • bmw böbrekleri daha ne kadar büyütecek çok merak ediyorum.
  • Eskisi çook daha güzeldi.
  • Bundan önceki kasada önce Coupe model çıkmıştı sonra cabrio..Bildigim kadarıyla bunda coupe model daha tanıtılmadı..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.