Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Bjoern Sanırım öyle. Hepimiz bekliyoruz. Yani işten güçten izin aldık bugün işlemleri halledelim diye. Düştüğümüz duruma bak şaka gibi. Zaten hastaneler dolup taşmış. Covid sırası bekleyip test olacağız. Üstüne sistemi açmayarak işler yavaşlatılıyor.

• ee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt

Göz açıp kapayıncaya kadar geçer.

• Boş yapma. Paran yoksa normal yaparsın biter gider. Adı üstünde bedelli. Parası olanların başlığı burası.

Ben de Mart celbinde gittim. 33k'ya iyi ki de gittim diyorum.

Hem devletin sunduğu hizmeti sorgulamak da suçtur. Sen sorgulamasan da kulağına küpe olsun herkesin.. Devlet bu hizmeti sunuyor parası olan da yararlanıyor. Bunda bir şey yok.

• justiceguy J kullanıcısına yanıt

Ben ne sorgulayacagim. Devletin hizmetini. Parası çok olanlar hariç. 33kya gereksiz diyorum.

Bir de korkanlar.

• Çok var anacım sen rahat ol. Korkanlar vs deme hakkın da yok. Benim param vardı gittim. Gene olsa gene giderim. 40k olsaydı da giderdim.

Ki yılbaşında 40k olur. 6 aylık süreci çekmektense, parası olan için o parayı vermek ve 1 ay gitmek hiç sorun değil.

• egis kullanıcısına yanıt

Şaka gibi harbiden işten izin aldık rezil olduk.

• Fakirin yüzü gülürmü be :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeşim beni bölüm başkanı belge için bekliyor. Hala atamadım seninle tam aynı durumdayım çok kötü oldu.

• Benim hayatım önemli niye vakit kaybedeyim

• Anket açıldı

• Arkadaşlar polis çevirmesinde yeni öğrendim bakaya kalmışım.Normalde 2018 şubatta yükseğe başladım ve yüksek lisans kayıtlı idim. 2021 şubata kadar askerlik tecilim vardı fakat derslere gitmedim okul kaydımı felan sildi heralde.1 2 ay önce de çevirme olmuştusıkıntı çıkmamıştı ama dün cevirmede bakaya kalmışsın denildi.Bedelli hakkı komple iptal mi yok mu bir yolu bu durum başına gelen var mı bilgisi olan

• E devletten anket kısmına nasıl gelebilirim ? Bedelli sevk başvurusuna tıkladığımda henüz açılmamış görünüyor.

• inankaya13 İ kullanıcısına yanıt
    Sikayet edildin baska kapiya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inankaya13 İ kullanıcısına yanıt
    Sikayet edildin baska kapiya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Alt tarafı 5 ay

5 ay

Senin gibi düşünen çok uzun dönem askerle konuştum askerdeyken hepside kafama ediyim niye bedelli yapmadım diyodu

• Yoklama işlemleri sırasında mezuniyetimle alakalı meslek seçmeme rağmen mezuniyetiniz ile ilişkili mesleğiniz yoktur olarak çıkıyor. Daha önce böyle bir problemle karşılaşan var mı ?

• Bende sistem açılmadı daha şubeye de sordum gün içinde yada yarın deneyin dedi.

Aynı sorunu yaşayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.