Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Tecil işlemin yoksa kaçak olursun.Yurt içinde ama ülke dışına bu süre içinde çıkıp dışarıda diyelimki o çalışma süresini doldurursan dövizli askerlikle halledebilirsin.Ama şu var işte.

Şimdiki durumla senin 3 yıl sonraki durumun belli olmaz belki 12 bin € olacak.Belki şartları değişecek.Senin 3 yıl içinde ülkeye geri dönmemen lazım.Bedelliye başvurdun hakkın var vazgeçersen yanıyor diyeceğim ama.İşte şuanki karar neticesinde bu var.Belki yönetim değişirse 3 yıla iş değişebilir.Ama şu 2023'e kadarki süreçte hakkın yanıyor görünüyor.Ülkeye dönmeyeceksen bir sıkıntı olmaz.Bunu konsolosluğa sormak lazım herhalde.Askeri şube bilmez sanıyorum.

Alıntıları Göster

Dovizli askerlikten oncesinde yurtdisinda calisma ve oturma izninizi beyan ederek askerligi tekrardan tecil edebiliyorsunuz diye biliyordum ben.

• Beyler bu test işini anlayan var mı? Covid anketini nereden dolduruyoruz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt

Yüzde bir milyon aynı soruyu soracaktım, bende 21 Kasımda teslim olacağım gibi gözüküyor anladığım kadarıyla hafta sonu olduğu için Pazartesi'ye sarkıyor ama 19-20'sinde test yapın diyorlar ortada ne anket var ne de başka bir bilgi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Beyler bu test işini anlayan var mı? Covid anketini nereden dolduruyoruz?
    Sabah açılır büyük ihtimalle, 7-8 saate test sonucu çıkıyormuş diye biliyorum benim de sevkim 21 Kasım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

Dovizli askerlikten oncesinde yurtdisinda calisma ve oturma izninizi beyan ederek askerligi tekrardan tecil edebiliyorsunuz diye biliyordum ben.

Alıntıları Göster

Bunu kesin olarak araştırın.Sonra başınız ağrımasın ben deyim.

Tecil veriliyor mu varsa süresi ne kadar.tekrardan hak tanınıyor mu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Kasım 2020; 0:42:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

He daha parayı yatırmadıysanız gözükmez zaten dediğim yerde msb personel temin yazcaksınız nete ordan tc nizle girip bakcaksınız ama parayı yatırmanız lazım onun için önce

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim hocam

• 21 Kasım için hala e devlette Korona anketi açılmadı.. Açılan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kodyazamayanadam K kullanıcısına yanıt
    Bende de açılmadı ne hikmetse

• Hocam az önce Kadıköy Şubeyi aradım açılır diyorlar ama saat 9 olacak geç kalacağız niye açmıyorlar acaba 😔

• quote:

Orijinalden alıntı: kodyazamayanadam

Hocam az önce Kadıköy Şubeyi aradım açılır diyorlar ama saat 9 olacak geç kalacağız niye açmıyorlar acaba 😔

Bizimde geç açılmıştı bekleyin açılcaktır yenileyin sayfayı sürekli

• Bu anket Bedelli Sevk Başvurusu sayfasında açılacak di mi ?

• Hocam çok haklısın vallahi. Beni bekliyor adamlar çok sıkıntıdayım şu anda

• Alt tarafı 5 ay

5 ay

• Benim de daha anket sayfası açılmadı, emin olmak için soruyorum 21 kasım sevk tarihim ve amasya’ya gideceğim. 1 gün yol izni var yani 23 kasım pazartesi teslim olmam gerekiyor değil mi?

• Bjoern kullanıcısına yanıt

Kardeşim ben de aynı şekilde sayfanın açılmasını bekliyorum. Bu dediğin bilgiler sülüs belgende yazacak kesin değil yani önce bu işlemlerin hallolup belgeyi almamız lazım ama sağolsunlar daha açmadılar inanılmaz cidden saat 11:10 oldu hala bekliyoruz.

• Arkadaşlar ben nerede test olmam gerektiğini askerlik şubesine giderek öğrendim, ancak bu anket denen şeyi doldurmadan gidersem büyük ihtimalle bana problem yaratacaktır o yüzden açılmasını bekleyeceğiz.

• Bekleyin biraz geç açılabilir, geçen ay da öyle olmuştu. Testi yaptırmadan gidemezsiniz zaten askere sevk belgesi çıkmaz.

• bedelli sevk başvurusu ekranında mı çıkacak peki bu anket

• arkadaşlar başvuru çok olup kuraya kalma durumu varmı ya

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.