Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birader sen ne anlatıyorsun yahu en başından beri olması gereken profesyonel askerliktir askerlik bir meslektir. Bize pır pır öteceğine git devlete artistlik yap öbür tarafta falan ödeyecekmişiz lol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tt95 T kullanıcısına yanıt
    Terbiyesizliğin lüzumu yok!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • El Fuego kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bize atarlanman yanlış biz dediğin gerici islamcı kesim değiliz düşüncen yanlış bir kere. Biz normal taban halk kesimiyiz devletin çıkardığından yararlanıyoruz fakiri de gidiyor zengini de parası herkes için adaletli değil o ayrı. Vebalini bize bırakman sinirini bizden çıkarman yanlış.

• Ekimde gidecektim kalmış sınıflandırma sonucu 28 mayıs yazıyo arkadaş bi işi düzgün yapın ya

• oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    Demek genel olarak yapmışlar bunu ben Haziran nisan için sanmıştım birtek bu iş nereye varacak merak içindeyim gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Tt95

Demek genel olarak yapmışlar bunu ben Haziran nisan için sanmıştım birtek bu iş nereye varacak merak içindeyim gerçekten
    Anlamadımki ben bu işten bişey ekim ne alaka zaten kaç ay sonra acaba herkesi yakın illeremi göndercekler yerler falan değişcekmiki ankara mamakta yapcaktım ne güzel

• oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    askerlik durum belgende ne yazıyor. benim 11 nisandı şu an 29 haziran yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrek34

askerlik durum belgende ne yazıyor. benim 11 nisandı şu an 29 haziran yazıyor
    O hala 3 ekim değişmemiş

• emrek34 E kullanıcısına yanıt
    Nisan celbini 29 Haziran ve 29 Temmuz diye 2 ye böldüler sanırım

nisan 29 haziran mayıs ayı 29 temmuz olarak olabilir
  • Bu arada Pandemiden dolayı herkesi yeniden sınıflamadaki amaç şu olabilir hareketliliği azaltmak bir uçtan bir uca götürmemek için bulunduğun şehir değilde bölgenden ki bedelli kışlası diye geçen yere koyacaklar. En mantıklı açıklaması bu şu an

en mantıklı olan o da. sonuç o olur mu görüceğiz
  • emrek34 E kullanıcısına yanıt
    Mayıs celbi yok bitek sizi bölmüşler 2 ye

• Durum belgesinde yine 20.06 görünüyor benim. Acaba birlikler de değişir mi bakalım

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi

Böyle bir haber yapılmış. Haberde Haziran Ayı bedellileri bu tarihte sevk olacak, Nisan bedellileri bu tarihte sevk olacak denmiş. Altına da 28 Mayıs'ta sınıflandırma belli olacak yazılmış. Acaba sadece yerler mi değişecek. Eylül, Ekim gibi aylarda gideceklerin tarihlerinde değişiklik olacak mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonardoFibonacci.

Böyle bir haber yapılmış. Haberde Haziran Ayı bedellileri bu tarihte sevk olacak, Nisan bedellileri bu tarihte sevk olacak denmiş. Altına da 28 Mayıs'ta sınıflandırma belli olacak yazılmış. Acaba sadece yerler mi değişecek. Eylül, Ekim gibi aylarda gideceklerin tarihlerinde değişiklik olacak mı acaba
    Ben ekimde gitcektim bendede 28 mayıs yazıyo değişmiş ama nası olcak bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

allah rahmet eylesin de, konuda ne işiniz var o zaman? herkes asker olmayı isteyecek değil. kurarsın düzgün eğitimli profesyonel ordu, nerede asker ihtiyacın varsa karşılarsın.
    Asker olmakla askerlik yapmak aynı şey değil. Arkadaş bundan bahsetmiş
    Şuan zaten profosyonel ordu var. Er veya rütbeli olarak askere gidenler kışlada geri hizmette görev yapıyor.

• Valla ben de bilmiyorum ismail Kaya 29 haziranda başlayacak demiş o kadar başka Bilgi yok 28 mayısı bekliyoruz öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tt95 -- 22 Mayıs 2020; 11:19:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tt95

Valla ben de bilmiyorum ismail Kaya 29 haziranda başlayacak demiş o kadar başka Bilgi yok 28 mayısı bekliyoruz öyle
    Bilseydim 2021 de başvuru yapardım bu ne saçma iştir ya bütün terslikler bizi buluyo

• El Fuego kullanıcısına yanıt
    Ne biliyorsan bayağı yanlış biliyorsun asker kardeş

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.