Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Haziran celbiyim. Şimdi eDevletten sınıflandırma sonucuma tekrar baktım, evrak alma başlangıç 5 Haziran sevk 20 Haziran görünüyor. Yani açıklanan tarihlerle uyumlu. Sanırım erteleme falan yok, Hazirana kadar olan celpleri tek seferde alacaklar gibi duruyor
  • WWatcheRR W kullanıcısına yanıt
    Öyle bişey olmaz. Bende Haziran celbiyim bizi 2 ay öteler nisan ve mayısı alır önce. O bile meçhul bence böyle giderse uzaktan eğitim gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 mayısta tecilim doluyordu 7 mayısta bedelliye şubeden basvurdum ücreti son ödeme tarihim ne zaman şube birşy söylemedi bu arada basvuru yapınca tecilde 01.08.2020 olarak değişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WWatcheRR

Ben Haziran celbiyim. Şimdi eDevletten sınıflandırma sonucuma tekrar baktım, evrak alma başlangıç 5 Haziran sevk 20 Haziran görünüyor. Yani açıklanan tarihlerle uyumlu. Sanırım erteleme falan yok, Hazirana kadar olan celpleri tek seferde alacaklar gibi duruyor
    5 aydır öyle gözüküyor zaten. Değişen hicbir şey yok.
    Hiç bakmadınız galiba daha önce :)
    11 nisan sevk, 26 mart evrak gozukuyor hocam. Galiba kışlaya da gittim hatırlamıyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fascism -- 16 Mayıs 2020; 12:27:56 >
  • tecil tarihin dolmadan basvuru yapman gerekiyor..

• hayır daha önce yaptırdıysan herhangi yoklama ve muayene istenmiyor.

• alkaann1 A kullanıcısına yanıt
    O soru bende de boş onun ne anlama geldiğini anlayamadım bir türlü. Bedelli müracatı yaptıktan sonra tecilimi otomatik olarak 31/12/2020 tarihine erteledi. Erteleme iptal sebebini işaretleyince tecil tarihini mi bozmuş oluyoruz. Eğer onu bozmuş oluyorsak bedelli müracatı nasıl devam ediyo anlayamadım ne işe yaradığını onun.
  • Kaladdune kullanıcısına yanıt
    askerlik hizmetimi yapmak istiyorum demek gerekiyormuş hocam
  • 11 aşamada kalıyoruz değilmi konu hakkında bilgisi olan yazarsa iyi olur bende de erteleme iptal sebebi boş ancak durumda bedelli müracaat yazıyor birde bedel ödendi sınıflandırma bekleniyor diyor askerlik şubesini aradım siz ocağı bekliceksiniz dediler yerin açıklanması için erteleme iptal sebebi için ise birşey demediler zaten başvuruyu yaptığımız için direk ocakta sınıflandırma belli olduğunda yolcuyuz :D
  • alkaann1 A kullanıcısına yanıt
    bedeli ödediniz sınıflandırma bekliyorsunuz diyorsa daha yapacak bişey yok ocak ayını beklicez.Fazla kurcalamaya gerek yok bence son soru ise bendede boş zaten başvuruyu yaptık ertelememiz zaten aralıka kalkıcak onun pek önemi yok sanırsam.
  • Şu an bir açıklama yok değil mi ben normalde haziranda gidecektim.
  • IslakBanyoTerliği kullanıcısına yanıt
    Sms yoluyla bilgilendirme yapılmadı hâlâ.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haber var mı diyenler TT çalışmalarına destek verse de çözüme ulaşsak. 50-100 kişi çabalıyor resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı akşamlar bedelli ücretini ödedikten sonra şubeye tekrar gitmem gerekiyor mu ben basvurumu şubeden yapmıstım.Birde mobil veya şubeden ödeme fark ediyor mu?

• taner17 T kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde şubeden başvurmuştum. Ödemeyi internet bankacılığı aracılığıyla yaptım hemen düştü sisteme. Tekrardan şubeye gitmemize gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zoltan Chivay

Haber var mı diyenler TT çalışmalarına destek verse de çözüme ulaşsak. 50-100 kişi çabalıyor resmen.
    Çok haklı yazmışsınız. 50-100 kişiyle bile az da olsa ses duyurabiliyoruz 40 bin kişinin yarısı katılsa çalışmalara bu iş büyük ihtimalle olur. Ama arkadaşlar destek vermek yerine haber var mı diye sormayı tercih ediyor.
  • thecivilized T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim o zaman bende mobilden ödeyeyim şube bana gel güncelleme yapıcaz gibi bişey dedi sizde böyle birşey söz konusu olmadı mı?

• Merhabalar,

Edevletten bedelli başvurusu yaptığımda askerlik şubesine yönlendiriyordu. Askerlik şubesini aradım. Erteleme olduğu için başvuramadığımı, erteleme iptali yaptıktan sonra başvurabileceğimi söyledi. İşlemi yapmadan önce bir de buraya sormak istedim. Yanlış bir durumun içerisine girmem umarım. Bilgi sahibi olanların yardımını rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.