Şimdi Ara

## YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ONLİNE COD2 REHBERİ ## (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
59.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel
  • Dediklerini uyguladım oyunu açıp oynadım biraz ama oyundaki elemanlar fena oynuyor :)
  • mesajım bulunsun
  • Xfire: ermaned
  • BEYLER XFİRE YE UYE OLAMIYORUM NEDEN?
  • COD2 nın Online versıyonu berbat kımın kımı vurdugu bellı degıl..!! Girmemle cıkmam bir oldu..
  • 3 hariç tüm seriyi oynadım önce mw serisini bitirdiğim için 1 - 2 ve 5 çok sıkıcı geldi.
  • Bendemi başlasam diyorum. :d
  • r_multiGpu 1 fps için grafik kartıyla ilgilidir fps artabilir
  • Cod 2 yükliyemiyorum. 64 bit hatası veriyor. nasıl çözebiliriz.?
  • merhabalar , öncelikle dediğiniz herşeyi tamamen uygulamama rağmen patch'ı kurarken aldığım hata şu; "A valid Call of Duty 2 installation could not be found at the path specified. Please specify the path where Call of Duty 2 is installed. " kurulumda doğru yeri gösterdiğimede eminim sorunun ne olduğunu bilen arkadaşlar yardımını eksik etmezse güzel olur şimdiden teşekkürler
  • Teşşekürler bilgiler için
  • Elinize sağlık çok yararlı aradağım şeydi bu.
  • arkadaşlar ben cod2 yi yeni yükledin singleplayer açılmıyordu crack yükledim "Fatal Error" hatası veriyor unu nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olun
    sistem özellikleri sunlar
    intel core i3-380M(2.52Ghz, 3MB L3 cache)
    AMD Radeon HD 6370M 512MB VRAM
  • Ah ulan ah eskiden oynasana.com vardı Heyyy gidi günler heyy.
  • win8 de çalışıyor mu bu reg dosyası??
  • "D:\Games\Call of Duty 2" Bendeki oyunun dizini şu şekilde. ben uyarlayamadım verdiğiniz şekle hala aynı hatayı veriyor. yardım edermisiniz. pc win7
  • Eyvallah
  • Bu oyunu multiplayer de nasıl oynayabiliriz?Direk çalışmadan oyundan atıyor.İşletim sistemi windows 7 64 bit
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.