Şimdi Ara

## YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ONLİNE COD2 REHBERİ ## (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
59.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yüklü ama multiplayerda şu hatayı veriyor ne yapmam gerekir
     ## YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ONLİNE COD2 REHBERİ ##
  • quote:

Orjinalden alıntı: salsakafa

bende yüklü ama multiplayerda şu hatayı veriyor ne yapmam gerekir

1.3 versiyon patch yüklemen lazım
  • Cok Güzel Olmuş.. Elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightMare0fDewiL -- 5 Nisan 2009; 8:30:36 >
  • ben bu All Seeing Eye yükledim ama kuramadım
  • ONUN YERİNE XFİRE İNDİR
  • allah senden razı olsun kardeşim. bu emeklerinizin sayesinde eğlenceli dakikalar geçirebiliyoruz
  • çok güzel eline sağlık...
  • saol iyi çalışma
  • quote:

Orjinalden alıntı: aglot_boy

çok güzel eline sağlık...

Güzel çalışma, 4 yıllık cod2 oyuncusuyum artık eskisi kadar oynayamıyorum ama merak ettiğiniz bir şey varsa artık burada hizmet verebilirim.
  • Yararlı olduğuna sevindim ama online cod2 oyuncu sayısı azaldı.
  • CoD 2'yi yükledim hevesle. Crack yapmadım. Direk 1.6 patch yükleyince oynayabiliyor muyduk?
  • En Çok hangi serverdesiniz oyuna yeni başladım yavaş yavaş ögreniyorum.Ekran Kartım Radeon 9200/9250 Series Max Fps'yi kaç yapmalıyım ve ayarları DX7 mi yapayım?
  • Şuan full olan cod 2 indiriyorum. Gezginlerden demo sürümünü indirdim crack bulur full yaparım diye aşağıdaki hatayı veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair

En Çok hangi serverdesiniz oyuna yeni başladım yavaş yavaş ögreniyorum.Ekran Kartım Radeon 9200/9250 Series Max Fps'yi kaç yapmalıyım ve ayarları DX7 mi yapayım?

Genelde xfire de takılınır. FPs 250 idealdir. Dx9da 250 veriyorsa tercih odur vermiyorsa mecburen dx7 olur. Antialising(i fps alma durumuna göre gerekirse kapatman bile gerekebilir.)
  • Dostlar uzun bi aradan sonra cod2 ye geri dönüyorum birkaç sorum var:

Oyun hala popüler mi?

en son indirmem gereken patch hangisi?

eskiden xfiredan oynuyodum değişen bişey varmı?
  • Değişen bir şey yok 1.3 patch kurup X-Fire'dan giriyorsun ama oyunun popülerliği zamanla azaldı.

Şuan public sunucu sayısı az,hatta bir kaç sunucuda 1.0 versiyon kullanıyor ama bu sunucular hileci kaynadığından tavsiye etmiyorum.Eski oyuncularda genellikle maç sunucularında kendi aralarında oynuyorlar.

Birde artık IW'nin ve PB'nin oyuna desteğini kesmesi ve PB'ye yakalanmayan hilelerin Google'de bile rahatlıkla bulunabilmesi oyunu hakkıyla oynamak isteyenleri oyundan soğuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Değişen bir şey yok 1.3 patch kurup X-Fire'dan giriyorsun ama oyunun popülerliği zamanla azaldı.

Şuan public sunucu sayısı az,hatta bir kaç sunucuda 1.0 versiyon kullanıyor ama bu sunucular hileci kaynadığından tavsiye etmiyorum.Eski oyuncularda genellikle maç sunucularında kendi aralarında oynuyorlar.

Birde artık IW'nin ve PB'nin oyuna desteğini kesmesi ve PB'ye yakalanmayan hilelerin Google'de bile rahatlıkla bulunabilmesi oyunu hakkıyla oynamak isteyenleri oyundan soğuttu.

O eski atmosfer için değer teşekkür ederim cevaplar için peki xfireda bir dh serverı varmı?
  • Yararlı bir topic
  • sağol hocam emeğine sağlık
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.