Şimdi Ara

yeni başlatılan internet bağlanmadan iptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biten aboneliğimiz sonrasında benim kardeşim benden habersiz eve ttnet internet aboneliği almış. Ben de bu gün arayıp superonline ile anlaşarak internet çektirdim. Acaba abonelik hiç başlamadan iptal ederbilir miyiz acaba ve ne kadar cayma bedeli öderiz. Hangisini iptal ettirmek bize daha karlı olur. Tarifeler aynı gibi birisi 57 tl ötekisi 60 tl.

• sözleşme imzaladı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

sözleşme imzaladı ?
    Hocam bayi ile konuştuk sözleşmeyi göndermemişler iptal ettiler. Müşteri temsilcisi ile yapılan sözleşmenin bağlayıcı hükmü var ama iptal edilebilirmiş. Sözlü sözleşmeler ile yazılı sözleşmeler aynı etkiye sahip değilmiş. Burada belki başka arkadaşa lazım olur diye söylüyorum.
  • xapplex kullanıcısına yanıt
    Super online kurulum için gelen olmadı 3 hafta sonra kurulum için aradım ben dedim iptal ettirdim o zaman iyi abi iyi gunler dedi 2 ay bevdava kullanım dedim 7 gun için iptal hakkını kullanmak istiyorum ben cayma süresi içinde bildirdim iptal talepleri vardı iptal 2 ay sonra oldu 2 ay bedava internet kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Super online kurulum için gelen olmadı 3 hafta sonra kurulum için aradım ben dedim iptal ettirdim o zaman iyi abi iyi gunler dedi 2 ay bevdava kullanım dedim 7 gun için iptal hakkını kullanmak istiyorum ben cayma süresi içinde bildirdim iptal talepleri vardı iptal 2 ay sonra oldu 2 ay bedava internet kullandım
    Sizinki de güzelmiş donanimhaber ölücüleri uygun olmuş :)
  • xapplex kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 ayda bedava Turknet kullandım sonra 5 TL iade aldım üstüne 3 ayda aylık 30 TL ye kullandım tabi kurulum parasını geri alamadım kısım üzerine çalışıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.