Şimdi Ara

YENI ASTRA TEKNIK OZELLIKLER VE ALMANYA FIYATLARI ACIKLANDI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
2.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benide soguttular burdan arada biseyler atiyorum iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 150ps araci dusunuyorum ama bakalim fiyati nasil olacak...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 136 Beygir arabayi 9.7 saniyede 100 e cikaran insan gozunu seveyim kendine muhendis demesin

Vw golf 1.2 turbo 105hp 0 100 10.2 saniye
    opel astra 1.6 turbo 136hp 9.7 saniye.

yav oha yav oha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 14 Haziran 2015; 21:18:55 >
  • Tasarımı hoşuma gitti

1.6CDTİ düşünebiliriz belki ama start stop vs olsa ömürlük araç bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Git sinek bakisli golf al o zaman

• Donanım paketlerinin içerikleri ile ilgili bir bilgi var mı?
  • cridor C kullanıcısına yanıt
    Var ama almanca. Turkiye donanimi ile ayni olmayacagi icin bilmek pek lazim degil acikcasi. Suan teknik ozellikleri bilsek yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Böylelikle astra da 100bin tl yi gören araçlar kervanına girmiş olacak. C sınıfı aldı başını gitti

Şu an C sınıfı sıfır bir otomobil alabilmek için orta gelirin üstünde olmanız gerekiyor. Milletin aldığı maaşlar aşağı yukarı belli.
  • ....arkadaş bir aracım Vw diğeri Opel, bu forum benim için garip olaylara sahne oluyor...kimileri geliyor Vw yi güneş sistemine sokarken Opel i at arabasına bağlıyor misal, çok ilginç...

..ben mi kör ya da mongolum da iki marka arasındaki zengin kız - fakir oğlan durumunu algılayamıyorum anlamadım gitti!

Bu arada gene söylüyorum; "Electro dan al haberi"
  • Ben bu forumdaki 0-100 tartışması kadar saçma birşey görmedim. 10 saniyeye laf eden olmuş. Gayet iyi bir değer. Sanki hergün drag yapıyoruz. 13-14 saniyeye kadar 100'e çıkan bir araç günlük hayatta gayette yeterlidir.
  • 65 bine 150hp lik otomaiik alınıp binilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Benide soguttular burdan arada biseyler atiyorum iste.

Açılmış konuları tekrar ve her yeni veri için tekrardan konu açmasan süper olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 15 Haziran 2015; 3:04:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Arabadan anlamayanlar alır yine. Opel kadar sürücüsünü yoran, konforsuz, sert debriyajlı, kemik vitesli, vitesinin tasarımının ergonomisi bozuk ve uzak başka bir marka yoktur.

Opel sürünce bisiklet sürdüğümden çok yoruluyorum resmen. Nerede 2003 ve öncesi Opel'ler?

imzanın hakkını gerçekten veriyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

136 Beygir arabayi 9.7 saniyede 100 e cikaran insan gozunu seveyim kendine muhendis demesin

Vw golf 1.2 turbo 105hp 0 100 10.2 saniye
    opel astra 1.6 turbo 136hp 9.7 saniye.

yav oha yav oha.

Hizlanma 0-100 den mi ibaret saniyorsun? Uzun yola ciksin bakalim o 2 arac. Ne oluyor.

• Mehabalar,

Bu aracın ülkemizde satışı ne zaman başlar?

Dizel full 100.000 TL olacak gibi. Eğer fiyat bu şekilde olursa, sunroof olmadığı için vazgeçtiğim crv ile tekrar ilgilenebilirim.

Saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Yeniden acmasam millet bu verileri goremiycek. Kendim icin degil insanlar icin actim bu konuyu. Konu basligini goren girecek hemen. Onemli birsey cunku.

• mesut4.bahtiyar kullanıcısına yanıt
    Yil sonunda gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Yeniden acmasam millet bu verileri goremiycek. Kendim icin degil insanlar icin actim bu konuyu. Konu basligini goren girecek hemen. Onemli birsey cunku.

Sadece bu konudan bahsetmiyorum. Başkasının zaten açmış olduğu konuyu tekrar açıyorsun bazen. Konu birebir aynı. İlave bişey de yok. İlave bilgi dahi gelse eski konular editlenip başlığa yazılabilir. Daha derli toplu olur. Neyse artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 15 Haziran 2015; 10:33:00 >
  • 60 a 1.0 otomatık 70 75 e de dızel otomatık alırım bınerım
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Bu baslikla acilmis baska konu yok. Aracin tum detaylari netlestikten sonra anakonusunda tartisma yapilir baska konu acmaya gerek kalmaz. Boylesine onemli bir konuda ayri konu acmak forumdaki insanlarin bilgilenmesi acisindan daha verimli. Oteki konular kac sayfa oldu. Bu bilgiler orada da var belki ama arada kaybolup gidiyor bir arada degiller. Konu sahibi de konusuna sahip cikmiyor basligi guncellemiyor. Haliyle saglikli bilgi paylasimi yok hersey daginik. O yuzden bu konuyu acmam dogru bir sey. Anladin mi simdi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.