Şimdi Ara

YENI ASTRA TEKNIK OZELLIKLER VE ALMANYA FIYATLARI ACIKLANDI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
2.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dunyada 200 hp ile 5-6 saniyede 100 e cikan araba var mi merak ettim. O dediginiz sure icin dort ceker ya da 300 hp ye yakin guc lazim. 3-4 saniye ise superspor sinifinin yapabilecegi seyler. Ferrari, porsche,maclaren vs. Gucleri ortalama 600 hp olan araclar 3-4 sn arasi sureler yapiyor. Opele laf atmadan once biraz sektorden haberdar olsak daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    ironi yapmistim, mesaji bu gozle bi daha okursaniz anlarsiniz

• 200ugececekaga kullanıcısına yanıt
    GM in avrupadaki kuculme hareketlerinin sonucu olarak belki uretmezler J kasayi. Opelde almanyada fabrika kapatmisti. Yeni kasa astra almanyada uretilmeyecek artik. Ingilterede uretecekler herhalde.

• Dizeller benzinlilere göre yine 100 kilo kadar daha ağır. Dizel almadan önce biraz düşünüp gerçekten ihtiyacınız var mı diye hesap yapmanız lazım. Şahsi fikrim bu aracın tadı 150hp manuel benzinli ile çıkar, ama herkesin kendi tercihi tabi.
  • 1335 kg dizel 1280 kg benzinli. 55 kg fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnfori

araba almak istiyorum kısmetse astra 110hp dizeline 63 civarında bir rakam aldım.Bu fiyata alınırmı birde yeni kasayı beklemem gerekirmi dahada düşermi acaba.
    Yeni kasa alamam diye düşünüyorum tahminim en az 70,000 TL olacak gibi gözüküyor.
    Tavsiyeleriniz nelerdir?

Döviz kurları, hükümet koalisyon ve erken seçim ihtimallerini hesaba katarsak maalesef durum pek iç açıcı gözükmüyor. Belki erken davranarak iyi bir hamle yapmış olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnfori

araba almak istiyorum kısmetse astra 110hp dizeline 63 civarında bir rakam aldım.Bu fiyata alınırmı birde yeni kasayı beklemem gerekirmi dahada düşermi acaba.
    Yeni kasa alamam diye düşünüyorum tahminim en az 70,000 TL olacak gibi gözüküyor.
    Tavsiyeleriniz nelerdir?

Mantıklı olur hocam 110'luk dizel Astra ciddi manada az yakıyor, Enjoy Active donanım da yeterince iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.