Şimdi Ara

yeni aracım b8 passat ım.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
3
Favori
12.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     yeni aracım b8 passat ım..
  • merhaba,

geçen cuma aracı aldım. 1.4 tsi bmt 125 beygir comfortline dsg benzinli.
    ilk defa d segment bir araç kullanıyorum. öncesinde ford focus dizel araç kullandım. Passata bayıldım diyebilirim. araç sürüşte oldukça sessiz. bazı zamanlarda motorun çalışıp çalışmadığını anlayamıyorum :) süspansiyonlar süper ötesi, çok beğendim. +2 yılda garanti uzattım dsg sorun çıkarır mı çıkarmaz mı takmıyorum :) ama kullanımına dikkat ediyorum.
    200 km yakın kullandım. ortalamam 6 lt civarında. bu değer oldukça iyi benim için.
  • ekarakurum E kullanıcısına yanıt
    aracın resimlerini ve yakıt tüketimlerini bekliyoruz. aracınız hayırlı olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekarakurum

merhaba,

geçen cuma aracı aldım. 1.4 tsi bmt 125 beygir comfortline dsg benzinli.
    ilk defa d segment bir araç kullanıyorum. öncesinde ford focus dizel araç kullandım. Passata bayıldım diyebilirim. araç sürüşte oldukça sessiz. bazı zamanlarda motorun çalışıp çalışmadığını anlayamıyorum :) süspansiyonlar süper ötesi, çok beğendim. +2 yılda garanti uzattım dsg sorun çıkarır mı çıkarmaz mı takmıyorum :) ama kullanımına dikkat ediyorum.
    200 km yakın kullandım. ortalamam 6 lt civarında. bu değer oldukça iyi benim için.

dostum bende avensis ten geçtim...iyiki almışım

• quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

dostum burada passat ile tam birşey bulamassın özelden yazdım bu siteye bakmanı tavsiye edecem ...çok işine yarayacak....

Hocam aynı siteyi banada yazabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

quote:

dostum burada passat ile tam birşey bulamassın özelden yazdım bu siteye bakmanı tavsiye edecem ...çok işine yarayacak....

Hocam aynı siteyi banada yazabilir misiniz?

passat türkiye .com sitesi..
  • 2016 ocak ayında 1.6 tdi buluemition Dsg gri renklerden ve birkaç ekstra donanımı özel sipariş geçiyoruz inşallah memnun kalırım :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.S.F

2016 ocak ayında 1.6 tdi buluemition Dsg gri renklerden ve birkaç ekstra donanımı özel sipariş geçiyoruz inşallah memnun kalırım :-)

dostum memnun kalacaksın....tek sorun şu doların ve yuronun biraz ateşi sönmesi lazım...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: J.S.F

2016 ocak ayında 1.6 tdi buluemition Dsg gri renklerden ve birkaç ekstra donanımı özel sipariş geçiyoruz inşallah memnun kalırım :-)

dostum memnun kalacaksın....tek sorun şu doların ve yuronun biraz ateşi sönmesi lazım...

Aynen seçim başarılı geçerse dövizin ateşi söner bizde hızlı davranıp highline siparişleriz inşallah

• Aviregal hocam sizin araba kaç gün de geldi?

• 35 günde ...ama ben aracı ınternette gordum doguş satışları açtıgında kaporayı verdim...sadece almanyadan fabrıkadan cıkıp gemıye binmesini bekledim...şu an sıra var fabrıka yogun diye bılıyorum ondan sure uzuyor...
  • Hocam dsg sorununu b8 yeni kasada çözdüklerini söyledi doğuştaki yetkili bu doğru mu bilginiz var mı bu konuda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3A7BE226C -- 27 Ağustos 2015; 17:32:43 >
  • Sizin aracınız dsgli dimi ? Memnunmusunuz ?

• aviregal kullanıcısına yanıt
    Hocam highline ile trendline daki ses sistemi aynımı ve ses sistemini beğendinizmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

Hocam highline ile trendline daki ses sistemi aynımı ve ses sistemini beğendinizmi

B8 yeni passat higline paketteki kolonların wat değeri 40 waat biliyorum yani buda ses ve müzik hastaları için oldukca yetersiz gibi. Dynaudio 10 kanallı ses sisemini opsiyon alırsan anca tatmin eder bence.

• Youtube de hiç 1.4 tsi trend incelemesi yok türkçe bi inceleme çekin bence bizim içinde faydalı olur..

• bugun bayram namazını eminönünde kılmaya giderken birkaç foto cektim...

yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım..
     yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 25 Eylül 2015; 12:01:54 >

• Hocam alırken siyah renk için ne kadar fark vermiştiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YER_UCAGI_34

Hocam alırken siyah renk için ne kadar fark vermiştiniz ?

bin tl dostum....
  • Abi videodaki sarki nedir acaba

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.