Şimdi Ara

yeni aracım b8 passat ım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
3
Favori
12.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım..

yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım..
     yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 23 Kasım 2015; 22:10:09 >

• birkaç tane daha ekleyeyim hoş bu sitemiz vw sevmez ama yaptık bir hata aşık olduk passata..))
     yeni aracım b8 passat ım.. yeni aracım b8 passat ım..

• Hocam gule gule kullanin kazasiz belasiz, insignia yi satarsam bende alicagim isallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaViTz

Hocam gule gule kullanin kazasiz belasiz, insignia yi satarsam bende alicagim isallah

insignia yı ilk gördüğümde aşık oldum.....ama malesef tc de yasadıgımızdan hep uzak durdum sonunda b8 cıktıda biraz unuttum...harbi güzel araç...
  • aracınız hayırlı olsun demiradam benzetmesi güzel uymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: warland

aracınız hayırlı olsun demiradam benzetmesi güzel uymuş

valla demir adamı görünce direk bu aklıma geldi...cok teşekkur ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 21 Şubat 2015; 13:33:27 >
  • Aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.Bende siparişini verdim bekliyorum ama beklemesi gerçekten iğrençmiş :) hiç şehirler arası yakıt denemeniz oldumu ve yokuşlarda zorlandığı oluyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GGECEMAVİSİİ

Aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.Bende siparişini verdim bekliyorum ama beklemesi gerçekten iğrençmiş :) hiç şehirler arası yakıt denemeniz oldumu ve yokuşlarda zorlandığı oluyormu?

dostum dedıgın gıbı harbı beklemek ölüm....suankı bılgısayarda bulunan fotolardan bulduklarımı ekledim sizin için...

• aviregal kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim paylaşım için, genel ve yokuş performansı nasıl acaba?
  • Şehir içi yakıt ortalaması ve şu anda yol bilgisayarındaki genel ortalama nedir? Şehirlerarası ortalama çok iyiymiş. Ben 1.2 Comfortline Jetta ile 110 civarı hız ile 5.5 - 5.8 ortalama yakalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozancango -- 20 Şubat 2015; 17:50:17 >
  • arkadaşlar sakın yanlış anlamayın ama ben zaten yılda 3 bin yada 4 bin km kullandıgımdan benzin konusu beni ilgilendirmiyor yokuş ta tek basına oldugumdan ben bir sey farketmedim...tek aracın torkunu hıssedıyorsun oda cok guzel bir duygu...
  • dostlar bugun istanbul trafıgınde cektim...kafanız rahat olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

dostlar bugun istanbul trafıgınde cektim...kafanız rahat olsun..

Hangi trafik 40 km ortalama hız ile?

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

dostlar bugun istanbul trafıgınde cektim...kafanız rahat olsun..

Hangi trafik 40 km ortalama hız ile?

evet cuma aksamı istanbul bakırköy etiler istikameti...en fazla 110 yaptım oda 3 saniye falan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 22 Şubat 2015; 9:01:07 >

• Hayirli olsun. Benim çok beğendiğim Trendline donanım. Harika bir secim. Gereksiz ve yılda 2-3 defa kullanilan özenti donanımlara para vermemeniz isabet olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Hayirli olsun. Benim çok beğendiğim Trendline donanım. Harika bir secim. Gereksiz ve yılda 2-3 defa kullanilan özenti donanımlara para vermemeniz isabet olmuş.

çok teşekkürler dostum...aynı fikirdeyim gündüzleri motoksikletim var işimle evim cok yakın..sadece aksamları gezmek için kullanıyorum yılda 4 bini gecemem üst donanım bana gereksiz idi ...ama hesaplamadıgım nokta bu araca binmek için paso bahane arıyorum...24 yıldır kullandıgım motorsikletimi aldatmaya başladım...motorsikletim anlarsa benim elimi ayagımı kırar
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    hocam aracın genel özellikleri,yol tutuşu,yalıtımı,yakıt durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?teşekkürler......
  • dış tasarım benim tam istegigim gibi gemi gibi...tekerlek sesi yok ama rüzgar sesi var...tsi bmt motor istanbul trafıgı için ideal yaklaşık 6 ile 7 litre arasıama 100 km ayarında gidersen 5 lt görünüyor...
  • iyi günlerde kullanın
  • Öncelikle hayirli olsun.merak ettiğim bir durum var.aracin fiyati 70900 ve metalik rengi ekleyince dahada artiyor.siz nasil 68.300 tlye aldiniz indirimmi aldiniz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.