Şimdi Ara

Yeni anne ve babalara teknolojik öneriler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
6
Favori
2.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu yazıya bir çocuk gelişim uzmanı ile görüşüp onun görüşlerini de ekleseydiniz daha değerli bir yazı olurdu

• Bazi kişiler niye yükleniyor hocama anlamış değilim,hoşuna gitmediyse okumaz geçersiniz.
  • Benimkl de 16 aylik oldu.hanimla lklmlzln elinden ipadler düşmeyince şimdi o da kullanmak için çıldırıyor
    Hatta tom cat in videolarını beraber koynuma yatıp izlemesi en büyük zevki şu anda..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bebeği görmek için wifi vericili bir cihazı bebeğin yanına koymak zararlı diye telsiz aldım. 6aylık oldu hala daha kullanıyorum.yazlıkta büyük evlerde vs çıtırtıda bile yeterli oluyor. motorolanın telsizi.. görüntü şart demek de gerekli değil.
    ateş ölçer olarak exergen ateş ölçerini aldım birebir civalıyla aynı.
    https://www.amazon.com/gp/product/B00005UMZS/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

bunlar alternatif öneriler

• bebek kamerası almak isteyenler ve elinde kullanmadığı eski android cihazı olanların ilgisini çekecek bir video
    https://youtu.be/OblZPDVwVeI

• Biz telsiz ile hallettik bebeklik dönemimizi.Şimdi 5 yaşına girdiler, çok şükür tablet cep telefonu tanımıyorlar daha.Tanımıyorlardan kastım bizden görmüyorlar hiç, önlerinde internete girmeyi vs minimuma indirmiş bulunmaktayız.O yüzden de sürekli bizimle kağıt işleri yapmak, resim çizmek,beraber hikaye dinlemek yada bisiklet sürmek onlara daha cazip geliyor.
    Şu sıralar biraz fazla televizyonda izliyorlar haftasonları.O konuda da esnek bırakıyoruz.
    Kişisel düşüncem çocukların ailelerinden kopmaması ve ailece bişiler yapmaktan zevk alması, anne ve babasını eğlenceli bulması çok önemli çocuğun büyüme döneminde.Çocuk ile iletişimi koparmamak, ve sadece kural koymak ile anne baba olunmaz.O yüzden çocuklarınız ile bol bol zaman geçirin o güzel yıllar bir kere olacak çocuğunuz ile size ait olan.Sadece bir kere yaşayacaksınız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazı için teşekkürler Mesut bey, tamda ihtiyacım olan 3 ürüne değinmişsiniz.

Benim gibi yeni baba olacak arkadaşlar için güzel tavsiyeler. Kamera ve ateş ölçer için çok kararsızdık bahsettiğiniz modelleri inceleyeceğim en kısa sürede.
  • Bu güzel yazı için teşekkürler Mesut Bey,
    Arada bu tür güzel paylaşımlarınızın devam etmesini bekliyoruz, ben ve benim gibi baba adaylarına faydalı olacağına inanıyorum.
    Mesela ilk fırsatta bondigo aktivite masasını oğluma almayı düşünüyorum bu yazınızdan sonra.
    Bundan sonra da alıp kullandığınız ve maksimum fayda sağladığınız ürünleri paylaşmanızı rica ediyorum.

• Bir sözü vardır bilirmisiniz bilmem ama demişler ki "sen doğru dur eğri belasını bulur..." Gerçekten merak ediyorum içerik üreten (ama iyi ama kötü) birşeyler hakkında bilgi veren insanlara sırf birşeyleri tarafı olmadan doğruları yazan insanlara neden bu ülkede adam gibi değer verilmiyor? Hadi onu geçtimde üreten insanlara birşeyler koyan insanlara neden durup durup bir pislik atmayı yerinde buluyor yurdumun mükemmel zekalı insanları? Gerçekten neyin egosunun tatminkarlığını yaşıyorsunuz? Yada neyin kinini? Yok bdk yok apple yok samsung yazısı? Gerçekten merak ediyorum bdk ile ilgili açıklamalarında ne buldunuz yada apple yada samsung yada diğer markalar hakkındaki yazılarında? Benim anlam veremediğim şey bu insanların işlerinin incelemek değerlendirmek ve aktarmak olduğunun bilmem farkındamısınız? Meraklılığımın kusuruna bakmayın ama gerçekten eleştiri yaptığınızı düşünüyormusunuz? Yoksa sadece birşeylerin eziklik hissiyatını gidermek için mi bu yorumlar? Artık bırakın lütfen saçma sapan yorumları da gerçekten birşeyleri değiştirmek daha ileriye götürmeye zorlamak için yorumlar yapın.fiziksel Yaş sıkalanız belki benden büyüktür affınıza sığınarak söylüyorum ama 7-10 yaş sıkalasına sahip sokaklarda arkadaşlarına laf sokan ezmeye çalışan zorbalardan biraz farkınız olsun... Ortada bir emek bir yazı var ve gerçekten bırakın bi içerik çıkartmayı 15-20 cümleden fazla birşeyler hayatı boyunca yazmamışsınızdır tutupta bir içerik çıkartan insanın da şevkini kırmaya çalışıyorsunuz... Yaptığınız sadece kendinizi küçük düşürmek... Bırakında yorum yaparkende insanlara birşeyler katın yok sen şu taraftasın yok bu taraftasın bırakın artık bunları bu insanlar bir emek ve zamanla gecelerini gündüzlerine katarak belkide kendilerini bile ihmal ederek birşeyler üretmek insanlara bir nebzede olsa katkı sağlamak için çaba gösteriyorlar... Biraz saygı göstermek lazım artık bu ülkede birieyler iretmeye çalışan insanlara. Yorum yaparken bile bu insanın sadece eleştirmek yerin dibine sokmak için değil adam gibi yorum yaparak bu insanların bizlere daha verimli içerikler sağlamasına yardımcı olacak şeylerle eleştirin... Bu arada Mesut beyin avukatlığını yapmıyorum... Sadece siz değerli mükemmel zekalı yurdum insanları için üzülüyorum o kadar... Umarım hayatlarınızı da bu kadar değersizleştirmiyorsunuz...

Dip not: Mestu bey en azından incelemelerinizi yaparken altarnatif ürünlerlede kıyaslama şansınız olursa bizler için daha faydalı olacağına inanıyorum. Örneğin bebek kamerasında birden fazla altarnatif ve fiyat sıkalasında değerlendirmeler bizim yararımıza daha doğru tercihler yapmamızı sağlar... Emeğinize sağlık.

Allah Analı babalı sağlıklı büyütsün...

İnsanlara hakkettiğinden fazla değer vermeyin asla... Herkeze iyi hayatlar dilerim...

• Güzel yazı olmuş teşekkürler.

Uzaktan ateş ölçerler daha iyi değilmi sizce
  • Ps4 ds4 uc4 bu üçü önerilir

• Bir de bu uygulama var. Telsiz alamaynlara yada tatilde telsizi unutanlara. Tavsiye ederim .

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.darkelf.mehmet.telsiz

• pisrabbit kullanıcısına yanıt
    Telsiz olarak Weewell wmv855 modelini aldım ses hassasiyetini ve netliğini hiç beğendim.. Görüntü kaliteside hiç iyi değil, çoçuk kussa göremeyeceğim..

Motorola mbp36s var iyi yorumlar almış bunun görüntüsü nasıldır bilginiz var mı?

• drserk kullanıcısına yanıt
    Motorola mbp36s hakkında sizinde bilginiz varsa sizdende tavsiye rica ediyorum..

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Ben onu kullanıyorum. görüntülü olmayan normal bir telsiz yetiyor da artıyor.

• drserk kullanıcısına yanıt
    Motorola 36s mi kullanıyorsunuz? Görüntüsünden felan memnunmusunuz?

Birde motorola mbp40 varmış o nasıl acaba..

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Yanlış ifade olmuş..mbp161 kullanıyorum. Sadece telsiz. Çok memnunum

• Görüntüye gerek olmuyor mu diyorsunuz?

• birz daha verip görüntülü alalım da telsizler 100 liradan başlıyor bu 500 lira

sterilizatör gerekli olabiliyor sanırım. yeğen için bakıyorlardı bir tane.
  • bebekler ağladığında mutfakta yada salonda iken kolayca duymayı sağlayan el telsizleri var ufak ve şarjları uzun süre gidebilen modeller bu siteden bakabilirsiniz link

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.