Şimdi Ara

Yeni Amarok Aventura

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reklam Filmi: https://www.youtube.com/watch?v=x6i7iRT2wMw

Not: şu embed etme işini çözemedim. bilen varsa yapsın hayrına

• [DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?v=x6i7iRT2wMw]

Hocam bunu yapıştırırsanız olması lazım
  • yokus asagi herkes ceker
  • yakında asansörle çıkılacak bu araçlara.
  • profesyonellermişte denemeyin mişte mış muş tuş.klasik vw atmasyon reklamı.ulan aynı işi şahinle yapacak dünya kadar adam çıkar
  • Reklam güzel olmuş.
  • Güzel reklam çekmişler. Artık türkiyeye de lükspickuplar gelse iyi olur. Artık 4x4 almak çok lüks
  • Toyota aynı reklamı bir hilux ve A380 ile çekerek hans, helga ve bilumum merkel yancısını ayar manyağı yapabilir. Buradan toyotanın reklamcılarına sesleniyorum. Gelin bu proceyi yürütelim agalar...
  • Planoru elimle bile iterim bu nedir. Eski bir reklam vardı 747 çekiyordu galiba tuareg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

profesyonellermişte denemeyin mişte mış muş tuş.klasik vw atmasyon reklamı.ulan aynı işi şahinle yapacak dünya kadar adam çıkar

hocam mişte muş miş muş tuş derken ne demeye çalıştınız çıldırıyorum

• Vw hava taşıtlarını seviyor anlaşılan. Zamanında touareg de boeing 747 çekmişti
  • Sandığınız kadar kolay bişey değil bu. O pist dünyanın en kısa pistlerinden
  • Bu ne çirkin bi reklam böyle
  • Mantık hatalarını geçip zevk almaya bakarsak etkileyici bence.
  • Reklam çirkin ,araç çirkin,Volkswagen çirkin 2-3 yıla zaten batacak bu marka ne gerek var reklama falan zaten Renault alaskan varken amarokmu alınır !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

Sandığınız kadar kolay bişey değil bu. O pist dünyanın en kısa pistlerinden

Planorde motor yok, agirlik da binici dahil maksimum 750 kg. Cok da bir is yapmiyor Amarok, bir de yokus asagi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwartvis

Mantık hatalarını geçip zevk almaya bakarsak etkileyici bence.

Wv, birşeyi ispatlama çabası içine girdiği için insanlar da bu hatalara ister istemez takılmışlar, bence haklılar da.

Ama sonuç olarak bu aracı alacak adam muhtemelen arkada domates vs. taşıyacağı için çok da elzem değil bunlar o açıdan size de hak veriyorum, reklam etkileyici.
  • Amarok Dağların bebeği gerçek kral subaru forester

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri Kristası -- 23 Nisan 2017; 12:51:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 399N3N

Amarok Dağların bebeği gerçek kral subaru forester

Ortalama bir D Segment SUV'la, Yerden onun 3 katı kadar yüksek bir Pick-up'ı karşılaştırmanız ilginç olmuş. 4x4 olan her araba arazi aracı olsaydı CLS 350d 4matic'ler araziden çıkmazdı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.