Şimdi Ara

YENİ ABONELİK AÇTIRACAĞIM SİZCE HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 6 ay önce askere gitmeden internetimi kapatmıştım şuan geldim ve ortalık acayip karışmış benim kafam da karıştı, bulunduğum yerde sadece ttnet ve adsl var sizce hangi pakete abonelik açtırmalıyım akn kalktı diyorlar ama 50 75 gb vs. kotalar hala görünüyor bu kotalar dolunca ne oluyor biri aydınlatabilir mi?

• Vodafone Fibermax bağlattır 1 ocak olmadan.
  • Tarifeler devam ediyor ama 1 ocakta AKN kalkacak. İstediğin hızın en düşük AKN'li olanını al. Ocak itibariyle sınırsız olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 50 tl civarı 24 mbps hız veren bir tarife seç
  • Fiyat olarak en uygunu Vodafone. Yılbaşından sonra Kablonet iyidir.

• Yaşın 25 den küçük ise türk tekekon selfy evde internet pakrtine başvur en uygunu odur diğer firmalarda problem yaşarsın türk telekomun altyapısı.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/selfy-evde-internet-kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 29 Aralık 2018; 17:9:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adsl ise turk net derim bence Vodafone hiç bulaşma ben soru yaşadım 6 ay sonra iptal ettim fiber tt geçmek zorunda kaldım turknet alamafııgm için

• Vodafone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Vodafone yada netspeed

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk net e bulaşmada nere gidersen git hepsi turknetten iyidir.
  • ben netspeed kullanıyorum turknetten geçtim binkat daha iyiler kesinlikle netspeed e geç 1 yıl sabit fiyat garantisi var hiç olmazsa raahhut yok birşey yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.