Şimdi Ara

Yeni 508 - Audi A5 - C Serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önce A3'ü sattığıma dair bir başlık açmıştım ve araba tavsiyesi rica etmiştim. Arasında kaldığım 3 model:

Sıfır Peugeot 508 GT Line,

İkinci el düşük km Audi A5 1.4 TFSI Sport,

İkinci el düşük km Mercedes C180 veya C200d AMG paket.

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ve sebebi nedir ?

Teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşin komik tarafı insanlar 280 bine sıfır elegance passata, asla alınmaz parasının arabası değil, o fiyata bmw mercedes alırım diyor. Ama iş peugeot 508 e geldi mi, sanki premium bir araç gibi kesinlikle alınır diyor.

Ben bu ikiyüzlülüğü anlayamıyorum. Forumun adını anti vag forum olarak değiştirsinler bence.
    508 alınır.nedenleri sayam hemen
    Audinin motoru üretimden kalktı,şanzıman zaten adana şalgamı dışı seni içi beni yakar
    Audiyi önden çekişli alan adam önündeki halkalar için alır başka cacığı yok
    300 kaat verip patlamış motor 140 hp dsg ye binmek üstüne vw nin tikimsonik sürüş özelliklerini çekmek vaar
    He bide 225hp yıllardır kullanılan 8 ileri aisine bmw gibi yol tutuşa binmek var
    Bende audiciyim emme quattro 2.0tdi tfsi olacah ki audi diyem ben ona
  • Elbette sıfır 508 gt line alırdım.
  • A5'teki hava bence ikisinde de yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üçüde ikinci el olaydı c180 derdim ama sıfır 508 hocam.

• boyunuz çok uzun değilse yeni 508 güzel araç. ancak uzun boylu olanlarda bacaklar direksiyona-direksiyon kolonuna çok çarpıyor.

• 300k ya 2.el alan adam bence 2000 motor filan kovalasın. Zenginliğe bakarmısınız.

Ben 2.el araç karşıtıyım.

• Sıfır olacağı için 508.

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

boyunuz çok uzun değilse yeni 508 güzel araç. ancak uzun boylu olanlarda bacaklar direksiyona-direksiyon kolonuna çok çarpıyor.
    Boyum 1.87 civarı ve sığamadım. Uzun boylu olmasanız bile eğer bel altınız bel üstüne oranla daha uzun ise sığmama ihtimaliniz yüksek.

• peugeot 508 çıktı 219 da hatta üstüne radikal değişiklikler de yapmışlar çok beğendiğim bir araç
  • Konfor=Mercedes(c200d alırdım, ne olursa olsun dizel otomatik ikinci elde daha hızlı gidiyor, D sinifi arac+benzin diyince yakıt nedeniyle kaçıyor herkes)
    Performans=Bmw 3.20d alırdım.Audiden inip audiye binmek bana sıkıcı gelirdi.
    Farklilik,spor tasarim=508 alırdım ama allure versiyonunu test sürüşü yaptığım arac yönünden eksiklerini yazacak olursam, geri görüş kamerası kalitesiz.Diger eksiler direksiyon küçük,arka dar, ve performansı çok iyi değil ki gt nasıldır bilemiyorum.Ama bu araç ne olursa olsun ikinci elde diğerlerinden daha fazla değer kaybedecek.

Yani ben sanırsam 3.20d veya c200d alırdım.Konfor istiyorsanız Mercedes,performans istiyorsanız Bmw.

• Şahsen maddi durumumu ayarlayabilirsem hayalim A5 siyah mat teflon kaplama yapmak. Cok yakisikli oluyor namussuz

• Benim tercihim yeni Peugeot 508 olurdu hem konforlu hemde uygun fiyatlı daha ne istiyorsununuz bence en iyi tercih
  • Zor tercih, ücü de birbirinden güzel arabalar.

C serisinin yüzü baya eskidği ve etrafta çok olduğu için elerdim sanırım.

A5 ve 508 dış tasarım olarak ikisi de çok güzel ama iç tasarımda 508 baya öne geçiyor. A5'in A4 ile aynı olan iç mekanı benim hiç hoşuma gitmiyor.

508, 1.6THP 225hp olandan olacaksa A5'e tercih edilir bence. Arabaya 300k verebilen birinin dizel/benzin yakıt farkını çok önemseyeceğini sanmam. Benzin/mazot fiyat farkı 30 kuruş falan civarı, fark yok neredeyse.
  • Sıfır 508 alır en az 5 sene ardıma bakmazdım.2.el bana sakat geliyor.kim nasıl kullanmış tam bir muamma.
  • C180 AMG fiyatının arabası değil ve sert.6 ay kullandım sattım sadece tip var.520 f10 kullanıyorum su anda arada ciddi fark var 520 lehine yalıtım ve konfor açısından.A5 eski kasaysa ele yenisi iyidir.508 i bilmiyorum
  • 508 almayan pişman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Peugeot 508 bana daha cazip geliyor. Hem daha konforlu hem daha ucuz saydıklarına göre. Ha bir de spor ve şık :D Benim fikrim böyle. Tabi karar senin ama ben Peugeot 508 al derim
  • Kesinlikle A5

• 508 ve A5 arasında kalirdim. Fütüristik tasarım, şanzuman teknolojisi, motor verimliligi, yol tutuşu PSA gurubunun gelecekte piyasayı domine edecek olması ve gurubun prestij aracı olması dolayısıyle 508 alırdım. Peugeot eski peugeot degil, bu otomobil olmuş, çok net.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.