M

Teğmen
25 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, yurtdışından beraberimde dji phantom 4 pro getirmek istiyorum. Cihazın Li-po pili dolayısıyla uçağa alınıp alınmaması konusunda tecrübesi olan arkadaşlar paylaşabilirler mi? thy ile uçacağım, teşekkür ederim.
JOOP HOMME 125 ML ERKEK PARFÜMÜ kullananlar distrübütör firma için bir tercihiniz var mı? ben M-M kozmetik ürünlerinin orjinal olduğunu düşünüyorum. Çok daha kalıcı. Satın alırken buna dikkat etmenizi öneririm. Bu bilgiyi başka bir yerde bulamadım. Tecrübesi önerisi olan var mı?
Merak ettiğim bu motor seçeneği sunulabilir mi? Malum, MB e180 ve BMW 5.20i bu sınıfta vergi avantajını ele geçirdiler.
merhaba, 2003 model polo aracımın üst stop lambasının nasıl açılacağı konusunda bilgi verebilecek olan var mı? tesekkürler.
Merhaba, daha çok arap ülkeleri ve güneydoğu anadoluda kullanılan ve sulu klima olarak adlandırılan soğutma sistemi ile ilgili bilgi ve tecrübe sahibi olanlar paylaşabilirler mi? Sadece bir fan kadar elektrik tüketimi olduğunu ve oldukça iyi soğutma sağladığını duydum fakat görmedim. Sizce almaya değer mi?
Selamlar, Aeon 180cc ATV'nin sıfır kilometre Türkiyede satışı var mı? bilenler yardımcı olursa sevinirim.
selamlar, elimde sony DAV-DZ110 Ev Sinema Sistemi var, samsung b650 lcd tv den harddiskim aracılığıyla mkv filmleri DTS desteği ile izleyemiyorum ( ac3 formatına çevirip izleyebiliyorum), elimdeki ses sistemine ait speakerları (sony DAV-DZ110 ) bir receiver aracılığıyla kullanırsam DTS i çözebilirmiyim? (elimdeki ev sinema sisteminin optik ses girişi yok, ancak tv de optik ses çıkışı mevcut) önereceğiniz uygun fiyatlı receiver var mı? cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
selamlar,

teknosadan samsung 40'' a656 veya a856 almayı düşünüyorum (bulabildiğim en iyi fiyat orada) bu iki model arasında kaldım, hangisini alayım? teknosada satılan samsung lcd tvlere anadolu elektronik garantisi var mı? cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
tüm foruma selamlar,

amazon.com dan psp 2000 almayı düşünüyorum, ancak kırılıp kırılamayacağı konusunda bir fikrim yok, bu konuda deneyimi olan var mı? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.(model seri no vs, bilmiyorum)
selamlar,

mutfakta veya çocuk odasında kullanabileceğim bir tv almayı düşünüyorum,

metro gross markette axen 19'' LCD TV 299 Lira , bu Tv yi kullanan var mı nasıl sizce? teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 268
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 26.650 (Bu ay: 2)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 40 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.