Şimdi Ara

YENİ 2012 | ACER ASPIRE ONE 725 [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
3
Favori
50.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala satan varmı bu laptopu almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluetooth çalıştırabilen varmı makinede?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightny

Hala satan varmı bu laptopu almayı düşünüyorum

mavi renkli olandan var hocam. çok temiz. net işlerini uzun zamandır akıllı telefonlarda yaptığımdan pek kullanılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebektasb -- 20 Ekim 2014; 5:03:06 >
  • Arkadaşlar bende win 8 kuruluydu önce win 7 denedim olmadı, sonra linux ubuntu kurdum oda kastı sonra xubuntu kurdum onun hızı iyiydi ama arayüzünün sevmedim. en son Linux mint kurdum ve devam ediyorum. Rami 4 gb yaptım fakat iş işlemcide bitiyor. Bu makinanın işlemcisi çok vasat gerçekten. O yüzden windows tan vazgeçin bence.. Alacak olan varsa bunları göz önünde bulundursun. Sunum ve basit internet gezinmeleri için ideal.
  • quote:

bende de mavi olan modelinden var... gold dan aldım pek kullanamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

quote:

Hocam denizlideyseniz düşünebiliriz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gssn

quote:

Hocam denizlideyseniz düşünebiliriz.

istanbul dayım

• Mavi olanından bende var. İsteyen olursa pm atabilir. güzel bir fiyata verebilirim. İzmirdeyim
  • 60GB SSD takmayı düşünüyorum.
    (Kingston 60GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 450MB / Yazma 450MB) veya Corsair 60GB LS Serisi SATA 3.0 SSD (560MB Okuma / 535MB Yazma)
    Görüş ve fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • Bu Cihazdan Almayı DÜşünüyorum. Elinde Olanlar Bana Ulaşırlarsa Sevinirim. Cihaz Temiz Olmalı Zira Üniversiteye Gidecek Olan Bir Arkadaşımıza Alacağım.
  • Ahmet DOĞAN kullanıcısına yanıt
    Mavi temiz kullanılmış Windows 8.1 + Taşıma Çanta (Hiç kullanılmadı) + Kablosuz Mouse = 400TL
  • Arkadaslar c70 li 2gb olan modelinden elime gecti. Fakat recovery bolumunu hdd den silmisler. Kirtarma yeniden yukleme dvd si olisturup ulastirabilecek bir arkadas var mi forumda. Cok duacisi olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

Arkadaslar c70 li 2gb olan modelinden elime gecti. Fakat recovery bolumunu hdd den silmisler. Kirtarma yeniden yukleme dvd si olisturup ulastirabilecek bir arkadas var mi forumda. Cok duacisi olurum

biosdan biosa gömülü orjinal win 8.1 lisansını alabiliyorsunuz
    win 8.1 single language iso su
    ve biosdaki orjinal lisans anahatarı ile etkinlestirip
    sitesindeki driverlar ile kurdum sorunsuz kullanıyorum
    bendede recovery silinmişti
  • Arkadaşlar 4 hücreli orijinal bataryam öldü yerine yeni 6 hücreli aldım ancak bir türlü şarj edemedim. bios u 2.04 ten 2.12 ye çıkardım ancak pil kalibrasyon ayarı güncellemede yer almıyor. 12 saat kapalı 12 saat açık şarjda bıraktım ancak pili yine şarj edemedi. Donanım aygıtlarından pilli sistemden kaldırdım sonra yeni pili taktım ancak yine sorun çözülmedi. Bilgisayarın power tuşuna 2 dk basılı bekleyerek enerjiyi tamamen cihazdan attım ardından yeni bataryayı taktım işe yaramadı.

Bataryayı takıyorum 3-4 dk şarj oluyormuş gibi turuncu ışık yanıyor ardıdan sönüyor. Şarj olmuyor adaptör sayesinden makine çalışıyor. Fişi çekince turuncu ışık bir iki dakika yanıp sönüyor sonra pc kapanıyor demek ki baştaki olan 3 4 dakikalık şarj olma sayesinde 1 2 dakika fişsiz çalışıyor. Pil takılı şarj olmuyor diyor.

Çözümü biliyor musunuz? artık 4 hücreli pil de almak istemiyorum almışken 6 hücreli olsun doğru dürüst dayansın pili. Eskiden de memnun değildim pili diğer netbookara göre erken bitiyor sanki. Acaba bendeki orijinal adaptör yalnızca 4 hücreli pili mi şarj edebiliyor. Acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

• bende vardı sattım 722 olan modelini....

ama adaptörü 40 watt olması lazım, 19 volt, 2.1 amper => yaklaşık 40 watt

Aldığınız ürün orjinal değilse veya sorunlu ise de bu tip sıkıntılar çıkabilir sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

Arkadaslar c70 li 2gb olan modelinden elime gecti. Fakat recovery bolumunu hdd den silmisler. Kirtarma yeniden yukleme dvd si olisturup ulastirabilecek bir arkadas var mi forumda. Cok duacisi olurum

nasıl alabiliriz onu. win10 kurulumu için lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedsoul

bu cihaza mac os yükleyen ya da deneyen oldu mu nasıl olur acaba fikri olan var mı?

ubuntu15 kurulu windowsdan daha iyi. mac hiç aklıma gelmedi en kısa zamanda deneyeceğim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

nasıl alabiliriz onu. win10 kurulumu için lazım.

RW-Everything adlı programı calıstırın
    acpi sekmesinde msdm sayfasında goreceksınız

linkteki programlada görebilirsiniz
    http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: claude

mac os kurmuştum ben zamanında, mavericks sürümünü. ekran kartını ve wifiyi tanımıyor, ethernet ve ses ise çok zor kuruluyor.

sağol uğraşmaktan kurtuldum
  • windows 10 yükleyebilen veya rezervasyon bildiri mi gelen var mı arkadaşlar.
    Geçen hafta tam 19 saat boyunca uğraştım ama W10 yükleyemedim cihaza.
    Umarım konuyla hala ilgilenen vardır.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.