Şimdi Ara

YENİ 2012 | ACER ASPIRE ONE 725 [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
3
Favori
50.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gs1991apo

Arkadaslar bu pc islemcisi cok yavas ssd var 4gb ram var bir iki islem yaptinmi bayilio islemciye overclock bulunmadimi ya cok guzel ama islemcisi berbat

Netbookların üretimi durdu bende compaq mini 731et kullanıyorum leptop iyi hoş fakat işlemci puanlaması 3.0 bunedir ya en düşük 2.sırada.
  • Bu bilgisayara kuvvetli bir islemci takilmis olsaydi 1 numaraydi gozumde ama su sekilde isime yaramio cok zayif islemci intel atomdan farkli degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu bilgisayara kuvvetli bir islemci takilmis olsaydi 1 numaraydi gozumde ama su sekilde isime yaramio cok zayif islemci intel atomdan farkli degil

Benim leptop intel atom işlemci eğerki ısınma sorunu olmasa süper bilgisayar.Yakında Ana konu olarak açıcam biraz geç açtım ama yinede olanlara yardımcı olur.
  • Bu islemcide 65 70 dereceyi buluyor komedi gibi 1ghz ne ya benim telde 4 tane 2.26ghz var mobil islemci olsada

• quote:

Bu islemcide 65 70 dereceyi buluyor komedi gibi 1ghz ne ya benim telde 4 tane 2.26ghz var mobil islemci olsada

Gerçekten şaka gibi.Bu leptoplara layık bir işlemci değil.
    Dün leptopta gta vice city denedim iyi oynanıyor :D
    Satmayı düşünüyorum 2 gb ram taktım vista yüklü bu arada.
  • Bak grcekten herseyi guzel tek sikinti islemci bende satmayi dusunuom mavi renkte

• quote:

Bak grcekten herseyi guzel tek sikinti islemci bende satmayi dusunuom mavi renkte

Termal macunu geçen hafta sildim geri sürmedim elimde olmadığı için.Sürünce mutlaka satıcam.Ve mutlaka alanlar olucaktır.
  • quote:

Bak grcekten herseyi guzel tek sikinti islemci bende satmayi dusunuom mavi renkte

Benim leptopun macunu olmadığından kasıyor .Ama sizinki ssd ve 4 gb rami olmasına rağmen kastığına göre gerçekten sorun var demektir.Sizde benim gibi macun sürün
  • --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    Ilk basta macuna gerek yok diye dusundum termal pad vardi sonra yinede surdum normal bi sorun yokta internette film izlerkn skype de facebook da goruntulu grsme yaprken kasiyio o sirada islemcye baktimda %100gozukuyor

• Merhaba,
    Benim cihaz modeme yakın olduğum noktadan çekiyordu ancak yan odaya geçtiğimde bağlantıda kopukluk oluşuyordu. Bazen bağlanıyordu bazen kopuyordu. İnternette yaptığım araştırmada şu çözümü buldum ve işe yaradı. Bilgisayarın arka kapağını açıyoruz. Zaten tek bir vida ile açılıyor. Wireless adaptörünün üzerinde iki kablo var: Biri siyah, biri beyaz. Bunların yerlerini değiştiriyoruz. Yani siyah olanı beyazın yerine, beyaz olanı siyahın yerine takıyoruz. Ondan sonra kesintisiz bağlanıyor.

Ben de önceden driver sorunu olduğunu düşündüm fakat bu şekilde çözüldü.

Çözümün anlatıldığı İngilizce sayfa:Wireless problem

• bu cihaza mac os yükleyen ya da deneyen oldu mu nasıl olur acaba fikri olan var mı?
  • cihaza format attım win 7 yükledim recovery falan hep gitti eski haline döndürmenin yolu var mı? aynı cihazın hdd sini bulup komple benim hdd ye klonlasam düzelir mi ne yapmam gerek nasıl yapılır yardımcı olabilecek var mı?
  • MaiNStreaM kullanıcısına yanıt
    vallamı ;D mk yaa
  • arkadaşlar olayı çözdüm kurduğum wireless diriverinin bir alt sürümünü indirdim kurdum. Meğer yeni sürüm win7 ile uyumlu değilmiş acerin sitedede önceki sürümleri göstermediği için başka sitelerden indrdim :D
    Neyse her şeye rağmen sorun çözüldü yardımcı olan yada olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkürler

Ama şimdide şu sorun çıktı
    Bilgisayarı formatladım tüm sürücüleri kurum bilgisayarı yeniden başlattım ama bilgisayar çok yavaş açıldı açılınca Görev yöneticisinden işlemlere baktıgımda ise ne göreyim. Aynı programı(windowsun kendi programları) 7-8 defa açmış performansa da baktım hiçbişey yapmıyorken bile yüksek seviyelerde.
    Dedim bi yerden virüs falanmı kaptı? yeniden formatladım bilgisayarı(disklerdeki tüm dosyaları siliyorum formatlarken) açtım hiçbirşey yüklemeden baktım yine aynı sorun
    Sebebi ne olabilir bir düşüncesi olan varmı?

• rraistlinn kullanıcısına yanıt
    yok w 8 kullanıyom zaaaaaaaaaaaaaaa xd
     YENİ 2012 | ACER ASPIRE ONE 725 [ANA KONU]

• Bu ürün ve d270 arasında kaldım ikiside garantili, 725 500 tl d270 ise 440 tl sizce hangisini alsam ?

ekleme: kullanım amaçlarım; ofis, film/dizi ve anime, sosyal aglar, surf ve müzik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wessaur -- 21 Şubat 2014; 14:04:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

quote:

Orijinalden alıntı: rraistlinn

satmak isteyen varmı mavi olanından

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-netbook-acer-aspire-one-725-125855367/detay/

güncel
  • amd c70 4 gb olan modeli satmak isteyen varsa pm atsın
    uçuk fiyat verenlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcycle -- 6 Nisan 2014; 8:36:20 >
  • Almayı düşünen varsa mavisi elimde var pm atın ayrıntılı konuşalım. Alalı 7 ay kadar oldu garantisi mevcut sıkıntısı yok win8.1 güncellemesi var.
  • acer aspire one 725 c7skk modelinin ekranı kırılmış.nerden bulabiliriz ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.