Şimdi Ara

Yemeksepeti 30 harca, 30 maximum puan kazan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
14
Favori
16.797
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu sıkıntıyı iletmek lazım. seçim yapamıyoruz sıkıntılı bir durum var diye.. maximum uyg. kullananlar için yemeksepeti normal siteden maximum kartla yapılan harcamanın da geçerli olması lazım.. ya da maximum uyg. içinde yemek sepetine tıkladığımızda normal y.sepeti uygulamaya aktarsın bizi..
    joker ve diğer ind. leri de kulanırız.. iyi olur..
  • yemeksepeti uyulamasında tanımlaı adersin olmasına rağmen sürekli bu hatayı veriyor.

Yemeksepeti 30 harca, 30 maximum puan kazan

bunun çözümünü bilen var mıdır ?

iki uygulamayı da kaldırıp yeniden yükledim ama sonuç değişmedi.
  • arkadaşlar ek kartlar bu kampanyalara katılabiliyor mu bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximum mobil uygulamasini karistirdim ama yemek sepetinden siparis vermeyi bulamadim.Kampanyalar kisminda yemek sepeti kismini sectim sag ustteki konumu sectim yakininizda kampanya bulunamadi dedi.Acaba bu kisimdan mi yapiliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lasthannibal kullanıcısına yanıt
    Fırsatlar sekmesinde en altta yemeksepeti var oradan.

• Bir kampanya yapmışlar afamı cins eder iş bankasının İşleri neden hep böyle

• Bende sadece semtin favorileri ve geçmiş siparişler gözüküyor uygulamada. Çözümü olam var mı?

• Ziraatın kyk kredisi içib verilen kartı içinde geçerlimi acaba

• kargo_indirimleri K kullanıcısına yanıt
    Hayır, alakası yok.
  • Bende cikmiyor o kisim kaldirip tekrar yukliyeyim bari uygulamayi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kumutlu

yemeksepeti uyulamasında tanımlaı adersin olmasına rağmen sürekli bu hatayı veriyor.

Yemeksepeti 30 harca, 30 maximum puan kazan

bunun çözümünü bilen var mıdır ?

iki uygulamayı da kaldırıp yeniden yükledim ama sonuç değişmedi.

Az sonra alışveriş yapacğaım yemekseptinde 30 liraya çipk öfte alacağım. Eğer 30 puan vemriyorsa uğraşmayayım. ve verdiği 30 lira puanla yine çiğköfte veya yaşar ustadan dondurma alamyıyorsam uğraşmayacağım. geçmiş siparişlerimde var.

diğer sorum, var olan maxipuanlrımı kullanabiliyor muyum mesela gg kampanyasından gelen?

site diyor ki

​Yemeksepeti üyesiyseniz Maximum Mobil üzerinden kolayca sipariş verebilirseniz.

Maximum Mobil Yemeksepeti menüsünden;

• Seçtiğiniz semtin favori siparişlerini görüntüleyebilir,
    • Yemeksepeti üyeliğiniz üzerinden vermiş olduğunuz geçmiş siparişlerinize erişebilir,
    • Bunların içinden istediğiniz siparişi verebilir ve ödemesini kolayca Maximum Mobil üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Kazanılan MaxiPuan’lar sadecewww.yemeksepeti.com internet sitesi, mobil sitesi ve Yemeksepeti uygulamasında kullanılabilecektir.

yemekseetinde maxipuan kullanılan bir menü bilmiyorum ben?

ama şöyle diyor

MaxiPuanlarımı Nasıl Kullanırım?
    • İş Bankası Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard , İş’te Üniversiteli) ve Ziraat Maximum Kartları ile online ödemelerde MaxiPuanlarınızı kullanabilirsiniz.
    • Siparişinizi tamamlayıp, online ödeme seçeneğinden kayıtlı kartınızı seçtiğiniz veya elle kart bilgilerinizi girdiğiniz sırada kartınızdaki toplam MaxiPuan tutarınızı görebilirsiniz.
    • Ödemeyi MaxiPuanlarınız ile yapmak için ilgili seçeneği tıklamanız gerekmektedir.
    • MaxiPuan tutarınız sipariş tutarınızın altında ise kalan tutar kartınızdan tahsil edilecektir.
    • MaxiPuan tutarınız sipariş tutarınızdan fazla ise sadece sipariş tutarınız kadar MaxiPuan kartınızdan çekilecektir.
    • Siparişinizi tamamladıktan sonra siparişinizin ne kadarını MaxiPuanlarınızla, ne kadarını ise kartınızla ödediğiniz sipariş onay sayfasında ayrıca gösterilecektir.
    • Sipariş iptal ve iadelerinde MaxiPuanlarınız kartınıza 3 iş günü içerisinde iade edilecektir.
    • MaxiPuan’larwww.yemeksepeti.com internet sitesi, mobil sitesi ve Yemeksepeti uygulamasında kullanılabilmektedir.

• kumutlu kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı hata var. Çözemedim.

• Yemeksepetinden sürekli alışveriş yaparım. Her zaman kullandığım kayıtlı bir tek adresim var ancak ne var ki bu maximum uygulamasından yemeksepetine girdiğimde kayıtlı adresiniz yok diyor. güler misin ağlar mısın?

• İsbankasi sen kampanya yapma lutfen

• Rezalet !

• benim bulunduğum yerde 3 tane dandik menüyü favori olarak gösteriyor. cuma günü son siparişimi görebiliyordum ne güzel onu sipariş geçeydik bari 2 gündür onda da hata veriyor. bi kampanya yapıyorlar. neye yaptıkları
    nasıl kullanılacağı hiç bişey belli değil ulan ne mal adamlar ya.
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Benim için çöp o zaman.
  • Sipariş vereyim dedim, seçilmiş menü engeline takıldım
  • bilg. dan sip. verirken maximum kart bilg. girince puanları kullanma tik,i çıkıyor.

kazanılan puanlar y.s. de kullanılabilecektir demiş.. sadece y.s. de kullanılabilecektir dememiş..

inş benzin filan alırız puanlarla..

• quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

bilg. dan sip. verirken maximum kart bilg. girince puanları kullanma tik,i çıkıyor.

kazanılan puanlar y.s. de kullanılabilecektir demiş.. sadece y.s. de kullanılabilecektir dememiş..

inş benzin filan alırız puanlarla..

Sizden korkulur :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.