Şimdi Ara

Yemeksepeti 30 harca, 30 maximum puan kazan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
14
Favori
16.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Maximum mobil üzerinden girince tanımlı adres bulunamıyor. Bu sorunu nasıl çözdünüz acaba?

Şehir seçimini yaptırmıyor tuhaf bir uygulama. Yemeksepeti sitesinden şifre değince kısa bir süre sonra maximum mobil yemeksepetine girince yeniden giriş yapılmasını istiyor. Yeni bir hesap açıp istenilen ilin adresi girilirse olur sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smartlavyer kullanıcısına yanıt
    hocam aynı sıkıntı bende de var çözebilirsen bana da pm falan at lütfen
  • fgum1905 kullanıcısına yanıt
    Şöyle çözdüm hocam. Siparişi ys üstünden verdim sonra must hiz bağlanıp iptal ettirdim. Mobilde geçmişte gözüktü oradan verdim daha sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagertha Lothbrok

quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

MH yle konuştum. Kampanyaya katılmaya gerek yok. direk sipari veriyoruz.

yemeksepetinden direk iş bankası kartı ile siparişi verirsek oluyor mu yani hocam?

Hayır. aslında bunu sormadım ama maximum uygulamasından verilmesi gerek yazıyor maddelerde.

benim sorduğum soru, diğer maxiöum kampanyaları gibi katıl butonu yoktu maximum uygulamasında. Niye yok dedim, öyley miş zaten. Direk sipariş veriyormuşuz.
  • ödeme yaparken hata ile karsılasan oldu mu .?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seedless

quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Maximum mobil üzerinden girince tanımlı adres bulunamıyor. Bu sorunu nasıl çözdünüz acaba?

Şehir seçimini yaptırmıyor tuhaf bir uygulama. Yemeksepeti sitesinden şifre değince kısa bir süre sonra maximum mobil yemeksepetine girince yeniden giriş yapılmasını istiyor. Yeni bir hesap açıp istenilen ilin adresi girilirse olur sanırım.

şifre değiştirdim ama maximum uygulamasi gene kayitli adres yok şeklindeki mesaji cikardi. sanki çikiş yapmamis gibi

• 2 tane whooper menü aldık sms mi gelicek puan alakalı?
  • kayıtlı adres yok diyor. bi işin de düzgün olsun kodumun bankası
  • Ben gecen pazar siparis verdim, mesaj falan gelmedi. Haberiniz olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Ben gecen pazar siparis verdim, mesaj falan gelmedi. Haberiniz olsun.

Gecmisteki yaptiginiz siparisi tekrarmi verdiniz yoksa yemeksepeti uygulamasindan mi verdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Ben gecen pazar siparis verdim, mesaj falan gelmedi. Haberiniz olsun.

Gecmisteki yaptiginiz siparisi tekrarmi verdiniz yoksa yemeksepeti uygulamasindan mi verdiniz?

Maximum mobil uygulamasi uzerindeki yemeksepeti bolumunden gecmis siparisi tekrarla diyerek verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aidatsiziz diye ölek mi

• İleri tarihli sipariş oluşturunca geçmiş siparişlere anında düşüyor ordan siparişi verdim ve anında 30 puan geldi. Siparişi geçmeden ileriye dönük verdiğinizi iptal etmeyin anında geçmiş siparişlerden siliniyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

bilg. dan sip. verirken maximum kart bilg. girince puanları kullanma tik,i çıkıyor.

kazanılan puanlar y.s. de kullanılabilecektir demiş.. sadece y.s. de kullanılabilecektir dememiş..

inş benzin filan alırız puanlarla..

bende pc den maximum kart bilgilerini giriyorum ama puan bilgisi gibi bir link filan çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basilisk lizard

İleri tarihli sipariş oluşturunca geçmiş siparişlere anında düşüyor ordan siparişi verdim ve anında 30 puan geldi. Siparişi geçmeden ileriye dönük verdiğinizi iptal etmeyin anında geçmiş siparişlerden siliniyor...

En iyi çözüm bu sanırım. sipariş verdim bende şimdi bu yöntem ile. Teşekkürler.
    Canlı desteği kullanarak ileri tarihli sipariş iptal edilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basilisk lizard

İleri tarihli sipariş oluşturunca geçmiş siparişlere anında düşüyor ordan siparişi verdim ve anında 30 puan geldi. Siparişi geçmeden ileriye dönük verdiğinizi iptal etmeyin anında geçmiş siparişlerden siliniyor...

Bu işlemi mobil uygulamanın iOS sürümünde mi yaptınız yoksa Android sürümünde mi?
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    İosta yaptım. Bir arkadaşıma da yaptık anında oldu ama o da iostu

• Aynı ys hesabıyla farklı maximum kartlarıyla sipariş verirsek diğer kartlarda kampanyaya dahil olur mu?
  • basilisk lizard kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • adres sorunu bende çözülmedi ys uygulmasından sipariş verdim ama hala bende kayıtlı adres yoktur diyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.