Çavuş
20 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://www.hepsiburada.com/aeg-a32110hlw1-a-210-lt-lowfrost-sandik-tipi-derin-dondurucu-p-MTAEGA32110HLW1?magaza=Beyazesyapazari&utm_source%3Depey.com&utm_medium=fiyat&utm_content=cpc&utm_campaign=genel&aff_sub4=1

Yaklaşık 2 aydır takip ediyorum ilk defa bu fiyatlara düştü.İhtiyacı olan alsın.Ben yaklaşşık 1,5 sene önce aynı fiyata almıştım.Gayet sessiz çalışıyor, memnunum.
Tecrübeli arkadaşlardan ya da aracı daha önce kullanmış arkadaşlardan tavsiye isteyeceğim. Babam için araç bakıyorum ben kendimde araçlardan anlamam, internetten araştırdığım kadar bilgi sahibiyim. Babamın ilk arabası olacak ve şoförlüğü de çok yok. Bir arkadaşın komşusunda ''Hyundai i30, 2011 çıkışlı 1.4 CVVT 80.000 km de servis bakımlı ve yine serviste takılmış LPG li bir araç varmış.En son 34000 TL son fiyat.Boya değişen yok tanıdık olduğu için bildik araba yani.Sizce alınır mı ? Fiyatı nasıl ve en önemlisi uzun süre sorunsuz binilir mi, kronik problemi var mı ? Yorumlarınız benim için önemli şimdiden çok teşekkürler...
Tecrübeli arkadaşlardan ya da aracı daha önce kullanmış arkadaşlardan tavsiye isteyeceğim. Babam için araç bakıyorum ben kendimde araçlardan anlamam, internetten araştırdığım kadar bilgi sahibiyim. Babamın ilk arabası olacak ve şoförlüğü de çok yok. Bir arkadaşın komşusunda ''Hyundai i30, 2011 çıkışlı 1.4 CVVT 80.000 km de servis bakımlı ve yine serviste takılmış LPG li bir araç varmış.En son 34000 TL diyormuş. Boya değişen yok tanıdık olduğu için bildik araba yani.Sizce alınır mı ? Fiyatı nasıl ve en önemlisi uzun süre sorunsuz binilir mi, kronik problemi var mı ? Yorumlarınız benim için önemli şimdiden çok teşekkürler...
Emekli babam için( ilk aracı olacak bu arada) yakıt ve masraflar konusunda onu sıkıntıya sokmayacak bir araç bakıyorum.Bütcemiz 20000-30000 tl arası. Çok fazla tüketim olmadıktan sonra benzin-dizel-lpg fark etmez.Ben kendim de araçlardan çok anlamam onun için siz değerli arkadaşların desteğine ihtiyacım var.Yaptığım araştırmalara göre belirlediğim araçları aşağıda sıralıyorum.

1)Fiat Linea

2)Hyundai Accent Era

3)Hyundai Getz

4)Fiat Albea

5)Renault Megane 2

Yukarda saydıklarım modellerin bir çok farklı donanımda çeşidi var bunlardan yoğunlaşmam gereken veya uzak durulması gereken hangileridir acaba ?

Birde yaşadığım yere çok yakın bir bölgede aşağıda ilan adresini vereceğim araç hakkında fiyat ve model olarak, daha önce kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan yorum alacaktım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-megane-2-temiz-bakimli-sikintisiz-333746624/detay

Aracın rengi hoşuma gitmedi ama babam için çokta önemli bir kriter değil. Aracın bagaj kapağı değişmiş ve sol kapı altında basamak bölgesinde lokal boyası mevcut.Bunlar aracın eski sahibine ait.Şimdiki sahibinde tavanda biraz güneş yanığı mevcut ve sağ ön çamurlukta (plastik aksam) kırık mevcut.
Fiyatta pazarlık mevcut 26000 tl ye bırakacak gibi.
Derindondurucu alacağım ama formu araştırdığımda pek konusu açılmamış açılanlarda güncel değil.Öncelikle tip olarak raflı dikey olanları almayı düşünüyordum fakat çevremdeki kullanıcıların çoğu dikey olanlardan memnun değil, rafları çok çabuk kırılıyormuş.Linkteki ürünü uygun fiyatlı olarak alma durumum var.Link:http://urun.n11.com/beyaz-esya-setleri/profilo-df1024w3vv-cekmeceli-derin-dondurucu-P93325083
İnternetten araştırdığımda kullanıcı yorumuna da rastlamadım.Kullanan veya konuyla alakalı bilgisi olan arkadaşlar bu ürünü tavsiye ederler mi veya tavsiye edebilecekleri 200-250 lt arası uygun fiyatlı bir ürün olursa sevinirim.
Arkadaşlar win 8 lisanslı yeni bir laptop aldım. Harddiski 500 gb tek parça. İnternetten format atmadan bölme konularını araştırıp bölmeye calıştım ancak istediğim oranlarda ikiye bölemedim.Win 8'in kurulu olduğu alanı 100 gb bırakıp diğer bölümüde 350 gb gibi ayırmak istedim ancak enfazla 225 gb olarak ikiye bölebildim.Acaba bahsettiğim şekilde c 100gb, ikinci kısmı da kalan miktar olarak nasıl bölebilirim ? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler...
Hakkında
Forum İmzası:
Homo homini lupus.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 471
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 15.889 (Bu ay: 382)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.