Şimdi Ara

Yazılım öğrenmek zorunda mıyız

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Flying_Dodo_Bird Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yazılım öğrenmek zorunda mıyız
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1146 Mesaj
    Mühendislik okumuyorum. Fen edebiyat fakültesi adı altında yer alan bir bölümde okuyorum. Sas / sap / r programlama dilini öğrenmeye çalışıyorum. Ama gene de gelecek kaygısı var. C / Python vs öğrenmek zorunda mıyım? Pek ilgimi çeken konular değil maalesef. Daha çok bankacılık ve sigortacılıkta çalışan bir bölüm okuyorum. İş analisti, veri bilimci vs olunuyor. Bu programlama dillerini öğrenmek zorunda isem nereden nasıl başlayabilirim? Bir kaç defa denedim ama hep sıkıldım iki üç video sonra bıraktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    4436 Mesaj
    Değilsin

|
    |
    1146 Mesaj

Üniversite öğrencisiyim. en sonunda sevdiğim bölümü buldum. Ama iş ilanlarına bakınca tercihen c bilen Python bilen , html üzerine bilgisi olan vs yazıyorlar. Bu yüzden öğrenmek gerçekten önemli mi diye sordum yoksa ben de öğrenme taraftarı değilim çünkü bana göre değil bu yazılım işleri dikkatimi çekmiyor

|
    |
    Yirikalische kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İş tanımı nedir bunu isteyen? Belki yanlış sektör başlığında arıyorsundur, fen edebiyat fakültesinde tüm iş ilanlarının programlama istemesi çok saçma geldi. Bence başka sektörlerden iş bulursun her türlü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mr Erym kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.