Şimdi Ara

Yazılım öğrenmek zorunda mıyız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mühendislik okumuyorum. Fen edebiyat fakültesi adı altında yer alan bir bölümde okuyorum. Sas / sap / r programlama dilini öğrenmeye çalışıyorum. Ama gene de gelecek kaygısı var. C / Python vs öğrenmek zorunda mıyım? Pek ilgimi çeken konular değil maalesef. Daha çok bankacılık ve sigortacılıkta çalışan bir bölüm okuyorum. İş analisti, veri bilimci vs olunuyor. Bu programlama dillerini öğrenmek zorunda isem nereden nasıl başlayabilirim? Bir kaç defa denedim ama hep sıkıldım iki üç video sonra bıraktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değilsin

• İlgini çekmiyorsa niye kendini zorluyorsun ki, yapacak iş mi yok?
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Üniversite öğrencisiyim. en sonunda sevdiğim bölümü buldum. Ama iş ilanlarına bakınca tercihen c bilen Python bilen , html üzerine bilgisi olan vs yazıyorlar. Bu yüzden öğrenmek gerçekten önemli mi diye sordum yoksa ben de öğrenme taraftarı değilim çünkü bana göre değil bu yazılım işleri dikkatimi çekmiyor

• İş tanımı nedir bunu isteyen? Belki yanlış sektör başlığında arıyorsundur, fen edebiyat fakültesinde tüm iş ilanlarının programlama istemesi çok saçma geldi. Bence başka sektörlerden iş bulursun her türlü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.