Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.209
Cevap
112
Favori
643.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 300 gr kraft kağıda baskı alabileceğim renkli yazıcı arıyorum.
    Aylık ortalama 50-70 sayfa
    Sadece renkli yazıcı olması yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Elimde HP 2450 yazıcı var. Adı ink advantage ama ne zaman ihtiyaç olsa mürekkebi sorun veriyor, işime yaramıyor. Aslında çok çıktı almıyorum ama aylarca dursa da kafamı ağrıtmayacak, kullanmak istediğim zaman beni sabahın 7’sinde açık kırtasiye aratmayacak yazıcı arıyorum.

Formata uyalım:

1-fiyat üst limit)............................................................................: 1000 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 0-100
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Tarayıcı iyi olur ama olmazsa da elimdeki HP ile hallederim
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Dolum yapılabilmesi tercih sebebi
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Canon bir yazıcım vardı çok memnun kalmamıştım, yine de kötünün iyisi oysa alıp kullanırım
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Wi-Fi

Edit: Brother HL-1211W modelini değerlendirmeye başladım. Renkliden vazgeçip güvenilir bir yazıcı alayım diye düşündüm. Renkli çıktı lazım olduğunda da sabah 7'de açık kırtasiye aramaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 15 Ağustos 2020; 15:35:10 >

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: 1000
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:20-250
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:eski kartuş püskürtmeli yazıcımın tarayıcısı var gerek yok
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:laser olsun ama çip sorunu olmayan mudaili vs olan
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:yok
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................:yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:çok fiyat farkı olmasa wifi olabilir ama ucuz olması daha öenemli

• ekin34216 E kullanıcısına yanıt
    Brother HL-1211W sizin için de uygun bence. Başlıkta ayda yılda bir de olsa birileri cevap yazsın dedim

Kullanıcılar genelde memnun gibi. Yazdığınız tüm kriterleri sağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 16 Ağustos 2020; 12:39:1 >
  • 1-fiyat üst limit)..................................................: 1250-1750
    2-aylık ortalama çıktı sayısı.......................................: 500
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): Evet
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.............: Lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..........................................: Hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.........: Evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...........: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? .......................................: Farketmez
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .....................: Wi-Fi, yoksa ethernet

Aslına bakarsanız yazıcıların özelliklerini ayırt edebiliyorum ama toneri anlamıyorum,
    Ofiste kullanma amaçlı, toneri doldurulabilen veya muadil toner ile çalışabilen bir şeyler arıyorum. dublex olursa şahane olur.
    Teşekkürler.

• Arkadaslar merhaba, Muhasebe icin bir yazici arayisimiz mevcut
    HP Laserjet Pro M404N

Modelde DRUM unitesi yok bu bir arti. Tavsiye edermisiniz?
  • Selamlar arkadaşlar.
    Yazıcı almak istiyoruz eve. Üniversite de ablam, çoğunlukla O kullanacak ama uzun ömürlü olursa güzel olur. Görüşleriniz çok değerli, şimdiden teşekkür ederim.
    1) 1000 TL
    2) 250 sayfa
    3) Çok fonksiyonlu olması tercih sebebi
    4) Farkı yok.
    5) Evet.
    6) Evet.
    7) Epson iyi diye duyduk ama bilmiyorum:)
    8) Hayır.
    9) Elbette wifi olması tercih sebebi ama diğerleri de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uaafa -- 25 Ağustos 2020; 14:4:17 >
  • Merhaba

Tam 1 sene önce CANON PİXMA MG5752 alıp, bu zamana kadar mutlu mesut kullanıyordum. Yazıcı bozulunca öğrendim ki yazıcı orjinalinde doldurmalı değil, kartuşlu yazıcıymış. bitmeyenkartuş.com olacak satıcılar bunu doldurulabilir kartuş takıp satıyormuş. Canon serviside garanti dışı diyor. Uzun lafın kısası yeni yazıcı almak istiyorum. Senede minimum 3000 sayfa çıktı alıyorum. Fotoğraf baskısı almıyorum sadece a4 e çoğunlukta siyah-beyaz çıktı alıyorum. Aradığım en büyük özellik, orijinalinde tanklı olması, 1 senede bozulmaması, eğer fiyat olarak çok büyük bir fark olmazsa kağıdı otomatik çeviren olması. Marka ve model önerilerinizi bekliyorum. Fiyat olarak 1.500 tl bin altında olursa çok çok iyi olur.
  • 1-fiyat üst limit) 6000
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 250
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili) EVET
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz FARKETMEZ
    5-Renkli çıktı gerekli mi? EVET
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?TAMAMEN KENDİM DOLUM YAPARAK CHİP İLE UĞRAŞMADAN DOLUM YAPABİLMEK İSTİYORUM
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? YOK
    8-Fax özelliği isteniyor mu? HAYIR
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) WİFİ

KESİNLİKLE DUBLEKS BASKI ÖZELLĞİ OLMALI
  • Canon PIXMA E3340
    HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-One Yazıcı
    Hangisini tavsiye edersiniz.?
  • Merhaba,
    Evde kullanabileceğim, 250-300 gr kağıda baskı yapabilecek (siyah-beyaz) bir yazıcı arıyorum. Maksimum 500-600₺ civarı olabilir. Şimdiden tavaiyeleriniz için teşekkürler

• Merhaba şu yazıcı ile ilgili yorumunuzu alabilir miyim.yarın almayı düşünüyorum. HP Color LaserJet Pro M479DW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 3 Eylül 2020; 16:24:13 >
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 2500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 20-300
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Farketmez
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Dolum yaptırarak kullanabilirim. Bu konuda en uygun maliyeti olacak.çip işleriyle uğraşmak istemiyorum.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi mutlaka olmalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• üstadlarım ivedilikle yardımızına ihtiyaım var

1-fiyat aralığı (ve üst limit) -- 1000

2-aylık ortalama çıktı sayısı - 300-500

3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi, fax) - Tarayıcılı olursa iyi olur olmasa da olur

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. - tank

5-renkli çıktı gereklimi? - Renkli olması gerekli

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? - Evet mutlaka toneri dolabilmesi gerekiyor

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? yok

8- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi bu fiyata olabilirse :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laylay1982 -- 31 Ağustos 2020; 21:18:38 >
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 1600 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 60 renkli + 10 fotograf
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı, tarayıcı, fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: farketmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: ?? (başka nasıl kullanabilirim ki? )
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: canon, hp, epson
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi + usb

Daha çok okula başlayan oğlumun alıştırma ödevlerini çıkaracağım. Ayrıca fotoğraf basmayı da düşünüyorum. 2 yazıcı arasında kaldım: HP Smart Tank 515 ve EPSON L3160
    Bunu da göz önünde bulundurarak hangi yazıcıyı önerirsiniz?

HP Smart Tank 515
    https://www.hepsiburada.com/hp-smart-tank-515-wireless-all-in-one-yazici-1tj09a-p-HBV00000O73Y0

EPSON L3160
    https://www.hepsiburada.com/epson-l3160-yazici-photoink-murekkep-4-renk-p-HBV00000O07TP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IbraKadabrA -- 3 Eylül 2020; 16:28:59 >

• İlkokul ödevlerinin çıktılarını almak amaçlı yazıcı arayışım var. Sorun çıkarma riski düşük , kartuş değişimi ve masrafları kolay ve uygun bir printer.

1-fiyat üst limit)............................................................................: 600-700 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 50 çıktı ; 5-10 fotograf
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı, tarayıcı, fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: farketmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: şart değil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: ?? (başka nasıl kullanabilirim ki? )
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi + usb

• Merhabalar,

Hem barkod baskı yapabileceğim, hem siyah ve renkli çıktı alabileceğim bi yazıcı arıyorum. Bu amaca uygun yazıcı var mı? Ayrıca mürekkep tanklı mı lazer mi tavsiye edersiniz?

• Sanırım pek kimse yardımcı olmuyor son zamanlarda ama ben yine de danışayım. Belki bir bilen çıkar.

1-fiyat üst limit)......................................................: 2000-3000 arası.
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...........................................: 20 (düşük tuttum ama artabilir de)
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Çok fonksiyonlu.
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.................: Hangisi en mantıklısıysa.
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..............................................: Kesinlikle gerekli. Çektiğim fotoğrafları kendim çıkarmak istiyorum.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Bilgim yok. Hangisi mantıklıysa.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model var mı?..............: Yok. Hangisi en mantıklıysa.
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ...........................................: Olmayabilir.
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .........................: USb, WiFi kesinlikle olmalı.

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.