L

Yüzbaşı
01 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 2)
Gönderileri

arkadaslarım iyi akşamlar

üstadların bilgisine ihtiyacım var

gigabyte 970a-ds3 rev 1.1 anakart

fx 8320 işlemci ve xilience p600 600w +90bronce psu var

Zotac Gaming GeForce GTX 1650 AMP Core ZT-T16520J-10L 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran   bu ekran kartını alsam darboğaz yasarmıyım

yada ne almalıyım 2. elde olur ikinci ellerin fiyatları beni hayrete düşürüyor neredeyse yukarıdaki kartın parasını istiyorlar rx 470 mi bakmalıyım 570 mi 1650 darboğaz yaratırmı acil fikirlerinize ihtiyacım var

Arkadaşlarım yeni yılınızı öncelikle kutlarım

R7 265 Asus ekran kartım bozuldu

Bende cokda yeni olmayan

gigabyte 970a-ds3 anakart

Fx 4100 işlemci

600 watt psu var

8 gb ram var bu cihaza

RX 470 takılırımi darboğaz yaparmış yada 2.el ne bakmalıyım ekran kartı bölümünden ses seda yok birde buraya yazayım dedim

Arkadaşlarım ekran kartım Asus r7 265 ekran kartım bozuldu bu resimdeki ana karta uyumlu (Ddr3 olan 970a-ds3) hangi kartı almalıyım 2. El alacağım

üstadlarım ivedilikle yardımızına ihtiyaım var tavsiyeler bölümüne yazdım ama gördüğüm kadarıyla konuyla ilgilenen yok kusuruma bakmayın birde buraya yazıyorum

1-fiyat aralığı (ve üst limit) -- 1000

2-aylık ortalama çıktı sayısı - 300-500

3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi, fax) - Tarayıcılı olursa iyi olur olmasa da olur

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. - tank

5-renkli çıktı gereklimi? - Renkli olması gerekli

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? - Evet mutlaka toneri dolabilmesi gerekiyor

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? yok

8- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi bu fiyata olabilirse :D
arkadaşlar iyi akşamlar bir sıkıntım var değerli fikirlerinize ihtiyacım var .
Ben 2 sene önce hatunun adına araç aldim 2 sene 1 ay öncede araç muayeneye girdi
Araç hususi ve muayene hususi olarak yapılmış
Biz arabayı alırken noter aracı ticari olarak basmis
Hatunun adına olduğu için o arada hengamede kontrol etmedik Şimdi muayeneye gittim dedi ticari yazmışlar cezalı ödersiniz
[ Dedim ne alaka araç hususi 2 snee önce hususi olarak muayeneden gecti
Aldığımiz noter 100 km uzakta
Aradım buraya gelmeniz gerekiyor dedi
Şimdi size sorum şu öncelikle noter tanıdığı olan varmi bu işi sorabilecegimiz bilgi alabileceğimiz ? bunu başka bir noterde bu hatayı duzeltemezmiyiz?
Konu hakkında bilgim yok yardımcı tavsiyeler verirseniz sevinirim
Teşekkürler
merhaba üstadlarım oğlum için max 3500 tl ye monitör dahil klavye mause haric sistem tavsiyesine ihtitacım var siz üstadlardan yardım bekliyorum sistemin siparişi pazar günü verilecek teşekkür ederim şimdiden
merhaba arkadaşlar ilkokul 3 de ve ilk okul 1 de okuyan 2 cocugum var günlük 10 20 sayfa cıkartabileceğim bir yazıcıya ihtiyacım var aslında 600 tl ye kadar bir lazer yazıcı bakıyordum ama bu tanklı yazıcılar falan varmıs nedir bir bilgim bulunmamakta

üstadlardan ricam

600 tl ye kadar lazer
1000 tl ye kadarda bu tank yazıcıları tavsiye ederseniz bunlardan bakıyorum

yada yukarıdaki günlük 20 cıktıya uygun ne önerirseniz üstadların tavsiyeleri önemli benim için
Ustadlar çocuğuma yarın laptop alacağım 4000 tl butcem var önerileriniz benim için çok önemli
Merhaba üstadlar im Windows 10 son güncelleme sonrası her bilgisayarı ilk acista Windows logosunda donuyor kilitleniyor reset attıktan sonra yapmıyor normal şekilde açılıyor internette bir çok kişi güncelleme sonrası windowas logosunda donma olduğunu söylemiş ama bir sonuç yok varmı bir çözüm önerisi olan resim asagidadir
5000 tl üst limit 55 ekran smart tv tavsiyelerinize ihtiyacım var bugün akşam siparişi verilecek
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 455
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 50.747 (Bu ay: 86)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.