Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2-aylık ortalama çıktı sayısı.....2500

3-çok fonksiyonlu mu çok fonksiyonlu

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz laser:

5-Renkli çıktı gerekli mi? siyah beyaz

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? kendim dolduracağım

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?.. yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? ....hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ..wifi

Merhaba

Ofis de 3 adet yazıcı var

Canon g3411 mürekkepli wifi tarayıcılı yazıcı basit bir arıza verdiğinde sistem tüm fonksiyonları kitliyor

hp p2035 lazer yazıcı severek isteyerek kullanıyoruz 25 tl ye doldurtup kullanmaya devam ediyoruz.

brother hl 1211w küçük ama çok etkili bir yazıcı

Aradığımız yazıcı ise all in one chipsiz yada dolabilen tonerli lazer yazıcı.G3411 bozulduğun da bayrağı devralıp yola devam edebileceğimiz bir yazıcı arıyoruz.

Çok yüksek fiyatlara çıkmak da istemiyoruz.

Kendi araştırmalarım sonucu hp 135w modelini düşünüyorum dolabilen tonerli olarak

sizlerin tavsiyesi ne olur ?

• hikmettufekci kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Çıktı hacminizi gözden geçirerek kartuş yerine mürekkep tanklı bir yazıcı almanızı tavsiye ederim. Zira, mürekkep dolumu baskı kalitesinden bir şekilde ödün verir, verim düşer.Ayrıca üreticiler, kartuşu dolduramamanız için sürekli teknolojiler ve güncellemeler geliştiriyor.

Ben hp 3635 kullanıyorum, Şu an piyasada 3835 modeli var, hp 652 kartuş kullanıyor galiba. Hp 652 için dolum kitleri mevcut, ayrıca forumda konusu da var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkuazımsı kullanıcısına yanıt
    Hocam aldınız mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

1-  Fiyat Üst Limit : 1000 TL

2-  Aylık Ortalama Çıktı Sayısı : 250-500 sayfa

3-  Sadece Yazıcı (fiyat üst limiti dâhilinde varsa tarayıcı ya da fotokopi de olabilir)

4-  Lazer Yazıcı istiyorum. Inkjet kesinlikle istemiyorum.

5-  Renkli çıktı çok elzem değil. Siyah-Beyaz her türlü işimi görecektir.

6-  Tonerini dolum yaptırarak kullanabileceğim bir model ilk tercihim.

7-  Özellikle tercih ettiğim bir marka yok. Yoğun kullanımda sıkıntı oluşturmayacak, arıza durumunda parça teminini kolay bulabileceğim, baskı kapasitesinin çok olduğu, muadil toner bulma konusunda zorluk yaşamayacağım herhangi bir marka olabilir.

8-  Fax özelliği istemiyorum.

9-  Bağlantı Türü olarak usb ya da wifi özellikli tercihim. Wifi olursa daha iyi olur.

Şimdiden teşekkürler.

• halimyok H kullanıcısına yanıt
    Hp Neverstop modellerini araştırmanızı öneririm.

• seckinar kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.

• BİLGİSİİ OLAN VARSACEVAP VERMESİNİ RİCA EDİYORUM. ünün Fırsatı

•    Yeni

HP RENKLİ +LAZER+DUBLEX+WİF YAZICI 2120TL MUADİL TONERLİ (TONER SETİ 360-400 CİVARI)

https://www.n11.com/bilgisayar/yazici-tarayici-ve-aksesuarlari/lazer-yazici

CANON RENKLİ +LAZER+DUBLEX+WİF YAZICI ORJİNAL TONERLİ 2050TL

OKİ RENKLİ +LAZER+DUBLEX+WİF YAZICI 2600 TL MUADİL TONERLERLİ (TONER SETİ 206LİRA)

https://www.n11.com/urun/oki-c332dn-46403102-renkli-lazer-yazici-748192?magaza=navas

SAMSUNG RENKLİ +LAZER+DUBLEX+ ORJİNALTERLİ (TONER SETİ 360-400 CİVARI)

BU YAZICILARDAN HANGİSİNİ TERCİH EDERDİNİZ ? NEDEN ?

• 2. Sınıfta okuyan çocuk için 500 tl civarında ödev vs işleri için yazıcı arıyorum, fotokopi felan da çekebilen bir yazıcı tavsiyesi istiyorum gençler yardımcı olursanız sevinirim

• Hp 2620 yazıcım var..dün aksam renklı kartus hata vermeye başladı en son 15 gün önce sıkıntısız kullanıyordum,mürekkepte biraz kusma yapmıs.kartusu açtım süngere kadar temizledim resetlemeler yaptım ama hala hata veriyor ve yazma gerçekleştirmiyor..
    Kartuş kodu 304 uyhun nereden bulabilirim.müdail yada orjinal fark etmez.

• HP Laser 107a,Xerox Phaser 3020V,Lexmark B2236DW,Canon E204 ve CANON IP2700 dikkatimi çeken modeller.alttaki kriterlere göre bir model arıyorum ev için.

1-fiyat üst limit)............................................................................:800TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:100 yaprak

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:yazıcı

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: 1-2 ay kullanmayınca inkjet kartuşlar kuruma yapıyormuş.sanırım lazer daha uygun olur

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:renksiz

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: çok bilgim yok.3 yıl sonra tedariği ve uygulaması zor olmasın yeter

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:servisi olan sorunsuz bir marka olsun. canon,hp vs bildiklerim

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................:hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:farketmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 26 Kasım 2020; 20:26:53 >

• Hukuk bürosu için fax, renkli çıktı, tarama, wifi gibi özellikleri olan dolum olayı basit ve ucuz olan bir yazıcı arıyorum.

1-fiyat üst limit)...........................................................................: 2.500 (fiyatı az geçen modelleride önerebilirsiniz. İsteklerimi karşılayan en ucuz cihaz tercihimdir.)

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 1.500-2000

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)......: çok fonksiyonlu

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz..........................: Baskı kalitesi iyi olan hangisiyse o olabilir.

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?...............: Evet

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?.....................: Xerox, Kycero gibi sağlam sıkıntısı az olan modeller tercihimdir. Marka takıntım yoktur iyi tavsiyelere uyarım.

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Evet

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Wifi

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

HP Laser 107a,Xerox Phaser 3020V,Lexmark B2236DW,Canon E204 ve CANON IP2700 dikkatimi çeken modeller.alttaki kriterlere göre bir model arıyorum ev için.

1-fiyat üst limit)............................................................................:800TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:100 yaprak

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:yazıcı

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: 1-2 ay kullanmayınca inkjet kartuşlar kuruma yapıyormuş.sanırım lazer daha uygun olur

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:renksiz

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: çok bilgim yok.3 yıl sonra tedariği ve uygulaması zor olmasın yeter

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:servisi olan sorunsuz bir marka olsun. canon,hp vs bildiklerim

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................:hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:farketmez

bekleyemedım kendim araştırdım.xerox phaser 3020 aldım.çok iyi çıktı.

• Ben de bugün gördüm ve Xerox Phaser 3020 tavsiye edecektim. Yazıcının en büyük artısı, 50 liraya muadil toner alınabilmesi ve hemen her sarf malzemesi satıcısında bulunması.

Yazıcıda söylemeden geçemeyeceğim 2 tane önemli "eksi" var; ağ bağlantısı sorunlu. Canon'un mürekkep püskürtmeli yazıcısında 1.5 yıldır hiç ağ bağlantısı sorunu yaşamadım ama Xerox'da sık sık problem yaşıyorum, özellikle ağda yavaşlama varsa ağa bağlanamıyor. Modemi kapat aç, yazıcıyı kapat aç çözülüyor ama biraz zahmet veriyor. Diğer bir kötü yanı ise kağıt seçmesi. Özellikle müsvedde olarak kullandığım eski kağıtlara çıktı almak istediğimde peş peşe sıkışma problemi yaşadım. Sıfır kağıtta sıkıntı olmuyor.

Alacaklar bunları bilerek alsın, ben öncesinde doldurulabilir kartuşlu Canon kullanıyordum ama kuruma problemlerinden bıkkınlık geldi; onu artık tarayıcı olarak kullanıyorum.

• 1-fiyat üst 1000-2500tl
    2-aylık ortalama çıktı: 150-200
    3-çok fonksiyonlu mu: EVET fotokopi olması lazım
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: LAZER
    5-Renkli çıktı gerekli mi: HAYIR
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız: EVET
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı: HAYIR
    8-Fax özelliği isteniyor mu: HAYIR
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): WİFİ

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-fiyat üst 1000-2500tl
    2-aylık ortalama çıktı: 150-200
    3-çok fonksiyonlu mu: EVET fotokopi olması lazım
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: LAZER
    5-Renkli çıktı gerekli mi: HAYIR
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): WİFİ

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Fiyat olarak bir üst limitim yada alt limitim yok uygun fiyatlı bir model arıyorum. Aylık ortalama çıktı sayısını tam veremeyeceğim ama vize ve final haftamda 100-200 sayfa ancak normal aylarda 20-30. Fonksiyon olarak hiç bir fonksiyona ihtiyacım yok (bağlantı noktasının nasıl olduğu önemli değil) sadece yazıcı olsun yeterli(fax a ihtiyacım yok). Lazer veya inkjet gibi bir tercihim yok. Renkli çıktı gerekli değil siyah-beyaz yeterlidir. Maliyet açısından uygun fiyatlı olacağını düşündüğüm için dolum yaptırmak isterim ancak bu bir şart değil benim için. Özellikle tercih ettiğim bir marka model yok. Önerileriniz için teşekkür ederim. 

• Buraya yazmak çok etik değil biliyorum ama yeni konu açmak istemedim. CD/DVD üzerine baskı yapan İzmir içi yazıcısı olan arkadaş arıyorum ücreti mukabilinde elimdeki Printable CD'lerin üzerine baskı yaptırmak istiyorum. Yazıcısı olan ve bu konuda yardımcı olmak isteyen arkadaşlar olursa özelden dönüş yapmalarını rica ediyorum.

• Merhabalar hocam, öncelikle pastanede resimli pasta çıkartmak için kullanacağız. Bunlar için kullandığımız kağıt değil, özel şekerhamurlarıdır A4 kağıdı büyüklüğünde fakat 2 fotoğraf kağıdı kalınlığında yenilebilir ürünler kullanılarak çıkartıyoruz. Bunlar etken olabilir tavsiyenizde belki diye bilgilendirmek istedim.

1-fiyat üst limit)............................................................................: 1500 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 70-80
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: İyi olan

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: RENK DOĞRULUĞU ÇOK ÖNEMLİ VE ---->
    Dipnot: ÜRÜNLERLE GELEN BOYALARI KULLANMIYORUZ FO GIDA BOYALARI KULLANIYORUZ AMA SANIRIM BUNLAR İNCE KALIYOR. YAZICI DA KULLANABİLECEĞİMİZ GIDA BOYALARI YA DA YENİLEBİLİR MÜREKKEP KULLANMAMIZ GEREKİYOR. BUNLAR İÇİN BİLGİNİZ VARSA ONLAR İÇİNDE BİLGİLENDİRİRİSENİZ SEVİNİRİM.

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: TANKLI OLMASI İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: DAHA ÖNCE EPSON L486 KULLANDIM
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: HAYIR
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: WİFİ OLMASI İYİ OLUR

saygılarımla, teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masarifane -- 15 Aralık 2020; 12:1:22 >

• 1-fiyat üst limit) ......... 1000TL yi geçmek istemiyorum. Ne kadar uygun olursa o kadar iyi.

2-aylık ortalama çıktı sayısı......................................................60

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:Olursa iyi olur ama kesinlikle olmalı diyemem..

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz..................Bilgim yok önerilere açığım.

5-Renkli çıktı gerekli mi?............................Evet ama ilkokul öğrencisine uzaktan eğitimde yollanan etkinlikleri basacak yeterlilikte renkli olması uygundur.

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............Evet.

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:Bozulursa servisi olsun yeterli.

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................Hayır.

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .................................Fark etmez.

HP Photosmart C4480 makinemi kardeşime kullanması için vermiştim ancak cihaz bozulmuş onun yerine bir cihaz bakıyorum. Ayrıca sadece siyah beyaz basım yapan makinelerin maliyetinin daha az olduğunu konu sayesinde öğrendim sadece siyah beyaz yazdırırsam hangi makineyi önerirsiniz daha uyguna çıkar mı ?

• 1-fiyat üst 1500-2000tl

2-aylık ortalama çıktı: 250-300

3-çok fonksiyonlu mu: EVET

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: Farketmez

5-Renkli çıktı gerekli mi: EVET

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): ethernet

Teşekkürler şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.