Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknoloji işi şans işi biraz. Hp laptoplarda genel olarak mimlidir. Yinede genel olarak konuşmamak gerekir. İlk yazıcımı Brother tercih ettim. 2 aya yakındır kullanıyorum ve çok memnunum.
  • iyi günler
    Matbaa da temiz aydınger çıkışı alabileceğim yazıcı arıyorum.kullanıcılardan tavsiye alabilirmiyim.marka HP olucak
  • Merhaba ofisim için yazıcı arıyorum aylık 500 sayfa kadar çıktı alıyoruz şu an hali hazırda hp LaserJet 1132mfp kullanıyoruz memnunuz ancak Wi-Fi olmadığı için ve mac uyumlu olmadığı için yeni yazıcı arıyorum. Genel kriterim wifi olması ve mac(AirPrint) uyumlu olması, f/p açısından Pantum M6600NW düşünüyorum kullanan var mı? Kartuşlu yazıcı alasım var ama güvenemiyorum. Renkli vs yazdırmıyoruz sadece kargo barkodu ve fatura kesiyoruz ama faturaları renkli çıktı alasım da var dikkat çekmesi için yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coh sakat var -- 4 Haziran 2020; 23:31:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................:1500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:3000 sayfa(2000 sayfası tek seferde)
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:çok fonks
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:cok cok nadir
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................:hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:usb wifi
  • Yazıcı alma aşamasındayım.
    hp smart tank 530 ve epson L3151 arasında kaldım.
    1.Baskı kafası değişimi hp daha mantıklı deniyor doğru mu?
    2.Resim basma konusunda hp mi?epson mu?
    Bu iki konuda takıldım tavsiyelerinize iihtiyacım var.

• Merhaba,
    Epson tanklı yazıcımı garantili servise gönderdim. Ecotank L3060 ve 867 TL ücret çıkardı. İçinde orginal olmayan mürekkep tespit edildi diyor. Ne yapmalıyım,
    Ped dolu uyarısı veriyordu ve mekanizma sıkışıktı

• merhaba arkadaşlar

yeğen için lazer yazıcı bakıyorum. pantum markası fiyatıyla dikkatimi çekti ancak hiç duymamıştım. güvenilir midir? toner dolumu kolay olan hatta resmi olarak destekleyen bir marka model istiyoruz aslında. uzun süre kullanabilsin diye. brother markaların kolay oluyordu dolumu diye hatırlıyorum 10+ sene önce. şuanda durum nedir bilmiyorum tabi. baskı kalitesi çok önemli değil genelde form, sınav soruları, resmi işler için kullanılacak bir printer olacak.

1-fiyat üst limit)............................................................................:650-700
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 100 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: farketmez
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:gerekli değil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet tonerin dolumu vs ucuz ve sorunsuz olması çok önemli
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: brother dolum vs olayında çok iyidi diye hatırlıyorum
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: gerek yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi olursa harika olur ama farketmez diyelim

teşekkürler

• Merhaba;

1-fiyat üst limit)............................................................................: 900 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 100
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: fotokopi sadece
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: farketmez tam bilmiyorum
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: bilgim yok
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: bilgim yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Kablo

• Üreticeğim plastik oyuncakların üzerine yapıştırmak için sticker üretmem gerekiyor. Bunun için yazıcı ve kağıt önerebilirmisiniz ? 3000 tl ye kadar bütçem var.
  • ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    hocam brother in hangi modelini aldınız hocam ? ben brother in hl 1211w wifili yazıcısını almayı düşünüyorum. bunlarda çip yokmuş sanırım. orjinal toner bitince kendimiz doldurabilir miyiz acaba ?
  • Merhaba, şirkete, günlük 4-5 bin sayfa (önlü arkalı) basabilecek, hızlı ve ekonomik bir makineye ihtiyacım var. Mümkünse tavsiyelerinizi rica ederim...
  • Selamlar, biz de tanklı yazıcı almayı düşünüyoruz. Arada fotoğraf çıkartabileceğimiz, uygun fiyatlı bir yazıcı arayışındayız. Wifi falan önemli değil evde kullanacağız. Önerebileceğiniz bir model var mı? Orjinal tanklı olması önemli.
  • ev kullanımı için BROTHER DCP-T310 tanklı yazıcı almayı düşünüyorum.. kronik bi sorunu yoktur umarım
  • Fiyat üst limit:1500 TL

Aylık ortalama çıktı sayısı:1000 sayfa

Çok fonksiyonlu mu: Tarama, fotokopi, çıktı alma bu 3ü şart.

Özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: Epson L382 gibi inkjet

Renkli çıktı gerekli mi?: Evet gerekli.

Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: Mürekkepli tanklı.

Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: Epson

Fax özelliği isteniyor mu?: Şart değil.

Bağlantı türü tercihi: Wifi ve usb

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thracian222 -- 18 Temmuz 2020; 13:8:34 >
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: yazıcıya göre ekonomik olacak şekilde
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: yaklaşık 2000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sadece yazıcı gerekli
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: hızlı bir lazer yazıcı
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: sadece siyah beyaz çıktı alınacak.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: uzun süre kullanma imkanı olan muadil toner veya toner dolumu hangisi ekonomikse olabilir.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb yeterli

İşyerinde kullanacağız. Olabildiğince uzun ömürlü ve kullanım maliyeti ekonomik olacak şekilde siyah beyaz çıktı almak istiyoruz. Çıktı harici hiçbir fonksiyona gerek yok ne kadar az özellik o kadar az sorun. bu arada hız da önemli, ışık hızında olmasına gerek yok ama hızlı işlem yapması gerek.

• seckinar kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız ama yüzlerce sayfa içinde sorumuzun cevabını aramak zor oluyor. Forumun arama fonksiyonu da pek iyi değil. Konuyu açan kişinin bence belli başlı soruların cevabını ilk mesaja eklemesi lazım. Bu yazıcı konusu da çok gıcık bi şey. Ne zaman yazıcı araştırmaya baksam tonerdi kartuştu püskürtmeydi lazerdi kafam allak bullak oluyor.

• davidddd kullanıcısına yanıt
    Hl 1111 kullanıyorum. Araştırabilirsin. Gayet memnunum.
  • fotografya kullanıcısına yanıt
    Evet, Toner ve Drum resetleri çok basit. Youtube üzerinden bakarak öğrendim bende.
  • derbeder.53 kullanıcısına yanıt
    Brother HL1111 olsun HL-1211W Wi-Fi epey tavsiye eden olmuş evet. İşimize daha çok yarayacak bir şey bulamazsak bunları düşünüyorum. Teşekkürler.
  • Tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim.
    Renkli lazer
    Dubleks baski
    Wifi özellikli
    Tonerini kendim doldurabilecegim.Chip derdi olmayan
    Maks.5000TL civari tavsiyeniz varmi acaba

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.