Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.209
Cevap
112
Favori
643.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: Belirsiz.
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili: Farketmez.
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: Farketmez.
    5-Renkli çıktı gerekli mi: Evet çok önemli

merhaba
    daha öncede bu konuda farklı bir sorum olmuştu.
    ben reklam işleri yapıyorum, bin ve katları baskılarda çalıştığım bir firma vari, fakat gün oluyor müşteri bana acil 200 adet lazım diyor veya bana sadece 500 adet lazım ama hemen almalıyım diyor.
    işyerimde KUŞE baskı davetiye baskı yapabileceğim kısacası mini matbaa niteliğinde hızlı bir makina önere bilirmisiniz ? ben 2bin limit dedim ama ilerleyen zaman içerisinde a3 yazıcı da almayı düşünüyorum.
    şimdiden öneriniz için teşekkür ederim.
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................:
    500-1000
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:
    500-1000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:
    .ok fonksiyonlu / yazıcı,tarayıcı,fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:
    bilmiyorum
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:
    bazen
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:
    en maliyetsiz ve verim alabileceğim hangisi olursa
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:
    yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................:
    hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:
    usb ve wifi

aylık yaklaşık 500-1000 arası kağıt bitiyor. çıktıları önlü/arkalı 4-6-8 ' e bölünecek şekilde ve onları da önlü arkalı çıkarabilecek bir yazıcı arıyorum. bazen renkli çıkarabiliyorum duruma göre. lazer mi yoksa mürekkep püskürtmeli tüplü olanlardan hangisi idealdir bilmiyorum.
    bana verimli ve yazıcı fiyatı hariç çıktılar için maliyeti en düşük olan yazıcı lazım.

bitmeyen kartuşlu yılda 10.000-15.000 arası çıkaran makineler gördüm ama almadan önce buralara sormak istedim. yardımcı olursanız sevinirim.

• 1-Üst Max 400 TL
    2-Aylık 300 sayfa Siyah Beyaz baskı, renkli yok.
    3-Sadece Yazıcı
    4-Lazer
    5-Hayır
    6-Dolum yaptırarak mumkunse çipsiz yada çipi basitce egale edilebilir
    7-Yok
    8-Hayır
    9-USB

Samsung Xpress M2020W var fakat sürekli çipten dolayı uyarı alıyorum cihaz kendini korumaya alıyor(Mavi led oluyor) eğer çözüm şansımız var ise bunu çözelim yoksa alternatif ne olabilir ? Maliyet açısından uygun cihaz.
  • Şuan kartuşlu ve orjinal kartuşu uygun olan cihaz hangisidir..

Tabii tarayıcıda uygun olmalı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-fiyat üst limit): 1000 TL üst (biraz daha geçebilir)
    2-aylık ortalama çıktı sayısı.......1200
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili).. çok fonks.
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz................emin değilim
    5-Renkli çıktı gerekli mi?.............................................olsa iyi olur
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?............evet, yüksek sarf malzemesi olmamalı
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?..............hyr, sorun çıkartmayan bir yazıcı olsun
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ..........................................gerekmiyor
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ........................wifi olsun (usb standarttır herhalde)

birkaç ilave isteğim de olacak:
    1. Mobilden yazdırabileyim.
    2. Yazma hızı renkli için zayıf kalacak olsa bile siyah baskı hızlı olmalı.
    3. Çok nazlı bir makine olmamalı, az haşin kullansam da yamulmamalı.

Cevap zahmetine şimdiden tşk

• merhabalar,

evde bilgisayar yok, çocukların ödevleri ve etkinlikleri için telefon ve tabletten cıktı alabileceğimiz kartuşu hemen tükenmeyen 250-300 lira arasında wifili bir yazıcıya ihtiyacım vardır. bu amaçla kullanan ve model tavsiyesi yapabilen olursa memnun olurum.

şimdiden teşekkür ederim.
  • Tarayıcı özelliği bulunan,
    sadece siyah-beyaz,
    mutlaka tonerli,
    dolumu kolay

en uygun fiyatlı yazıcı hangisidir?
  • 1-fiyat üst limit: 5000tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: 1000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): Sadece yazıcı ve mutlaka A3 yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz: Bu konuda fikrim yok.
    5-Renkli çıktı gerekli mi?: Çok gerekli değil.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: Bilmiyorum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: Bilmiyorum.
    8-Fax özelliği isteniyor mu?: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): Olabilir
  • canonhcx C kullanıcısına yanıt
    Şu yazıcıyı alın kağıttan başka bir masrafınız olmasın. (Mürekkep maliyeti son derece düşüktür.)
    Neredeyse bütçenizin yarı fiyatına alabilirsiniz. 3 yıl da garantisi vardır.

https://www.amazon.com.tr/Epson-Mürekkep-Püskürtmeli-Tanklı-Yazıcı/dp/B00MOEP3VG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1542373568&sr=8-1&keywords=Epson+l1300
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

Şu yazıcıyı alın kağıttan başka bir masrafınız olmasın. (Mürekkep maliyeti son derece düşüktür.)
    Neredeyse bütçenizin yarı fiyatına alabilirsiniz. 3 yıl da garantisi vardır.

https://www.amazon.com.tr/Epson-Mürekkep-Püskürtmeli-Tanklı-Yazıcı/dp/B00MOEP3VG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1542373568&sr=8-1&keywords=Epson+l1300
    bu yazıcının dövüz darbesinden önceki etiket fiyatı medimark ta 2599 tl idi L1800 olanı 2999 tl idi şimdi ise L1800 4789tl L13003449 TL tabi bu rakamı da 1 ay evvel gördüm etiketlerin fotoları duruyor.

• murat3807 M kullanıcısına yanıt
    Mürekkepli yazıcılarda da mürekkebin donmasıyla alakalı sorunlardan şikayetler var siz ne düşünüyorsunuz?
  • canonhcx C kullanıcısına yanıt
    Mürekkepli yazıcılar düzenli kullanım ister, uzun aralarda kafada tıkanmalar olabilir. Önerdiğim yazıcı üzenli kullanıldığı takdirde kolay kolay sorun çıkmaz, çıksa bile Epson 3 yıl garanti veriyor, tasarruf yönünden lazer yazıcılarla kıyaslanamayacak kadar avantajlıdır. Yazıcının yanında gelen mürekkeplerle bile 7000 sayfaya kadar yazdırma ihtimaliniz var.
  • canon mg3650 modeli nasıl acaba

fiyatı 350 civarı

evde işimi görür mü

• Basit ev kullanıcısı için max 250-300₺ fotokopi-tarayıcı-yazıcı olarak ne alınabilir ? Hp 2630 ve Canon 414 olabilir diye düşündüm. Hangisini tavsiye edersiniz kartuş dolumu sıkıntı çıkartmayacak

• arkdaşlar samsung ml 3471nd lazer yazıcı alınır mı sizce ? muadil toneri falan var mı dolum yapılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByÇINAR

Şuan kartuşlu ve orjinal kartuşu uygun olan cihaz hangisidir..

Tabii tarayıcıda uygun olmalı...
    hp 652 serisi kartuş kullanan cihazlara yönel. Mesela 3650 şırıngayla kendin bile doldur.
  • Ben 2 senedir kullanıyorum sıfır sorun.
  • Merhaba. Sizden yardım isteyeceğim. Ben epson yazıcılarının çok övüldüğünü duydum ve bir yazıcı alacağım. Ama bir sürü farklı modeli var. Renkli çıktı da alacağım. Fotokopi ve tarayıcı özelliği olması lazım. Tabiki masrafının az olmasını tercih ederim. 1000-1200tl bandında olursa iyi olur. Okul için lazım. Buna göre yardımcı olabilir misiniz?

• Maksimum 1800 yl kadar wifi li renkli laser yazici ariyorum. Tonerleri doldurulabilir olmali. Hangi markalari tavsiye edersiniz

• Merhaba ,

eşim avukat ve ofis açıyor.Mevcutta dosyası yok yani yazıcıdan öyle safyalarca çıktı falan alınmayacak.Aynı zamanda fotokopi makinesi özelliği de olan orta düzey bir şey önerebilir misiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.